Şimdi Ara

★| OnePlus 8 PRO |★ [ANA KONU] (139. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.969
Cevap
56
Favori
228.295
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 137138139140141
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 60 hz ile 120 hz farkı şarjı baya etkiliyor gibi geldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wildecooke

60 hz ile 120 hz farkı şarjı baya etkiliyor gibi geldi.

Olabilir, ben hiç 120 hz kullanmadım ekranı

• quote:

Orijinalden alıntı: Mysal

Edit: kendim test ettim, bir problem yok.

Merhaba 8t kullanıcısıyım ama size de sormak istedim. Bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi?

Şöyle ki; eşime WhatsApp dan hareketli konum gönderdim. Konum olarak izin verdim fakat eşim benim hareketlerimi görmemiş. Sonra eve gelince izinlere baktığımda "sadece uygulama kullanırken" olduğu (resimdeki gibi) gördüm. Fakat her zaman için ver yok. Ama googleye resimdeki gibi her zaman için ver aktif.

WhatsApp ıda bu şekilde yapabilir miyiz veya başka bir ayar var mıdır?

Hocam sen sorunu halletmişmiydin, bir ara benim de başıma gelmişti

• 44 plaka kullanıcısına yanıt

Evet hocam, gerek yokmuş her zaman için ver seçeneğine. Sadece uygulama kullanırken izin ver ile de oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mysal -- 22 Ocak 2021; 14:23:5 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mysal

Evet hocam, gerek yokmuş her zaman için ver seçeneğine. Sadece uygulama kullanırken izin ver ile de oluyor.

Tamam kardeş bende bugün öyle deneyeyim sağol

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 44 plaka -- 22 Ocak 2021; 14:36:38 >
  • alikara86 A kullanıcısına yanıt
    Bu üründen aldım , kendim uyguladim .Uygulaması kolay ince film tarzı zaten
    Ekrana iyi oturdu kabarcık vs kalmadı ekranı yüzde yüz kaplamadi da yüzde 95 kapladı gibi , çok az boşluk kaldı tahminen 1 er mm gibi .
    Parmak izine , ön kameraya yada görüntü kalitesine etki etmedi varlığını anlamak bile zor neredeyse .
    Zaten incecik film , çizilmeye karşı korur da
    Allah düşürtmesin elimizden 😃 çünkü darbeye karşı pek işe yarayacak gibi durmuyor çünkü .
  • gs01 G kullanıcısına yanıt

Çok çok teşekkürler, anlattığınız üzere gayet kolay gözüküyor, herhangi bir program vs. kullanmadan ilgili Romu cihazın klasörüne atıp cihaz ayarları üzerinden yüklemek gayet pratikmiş.

Puntolar ve diğer bir takım değişikliklerden ötürü Android 11'e alışamadım, üstüne üstlük ekran sürem de 5.30 saate düştü. Güncellemeden önce 7 saat ve üzerini görmüşlüğüm var, güncelleme ile alakalı mıdır bilmiyorum tabii...

Sonuç olarak eğer downgrade işlemi bu kadar basit ve sorunsuz ise, bir gün oturup hayata geçireceğim.

• Kommissar Yuri K kullanıcısına yanıt

Farklı bir yol olarak dilerseniz msmdownloadtool ile fabrika formatı şeklinde tamamen sıfırdan da kurabilirsiniz ama uğraştırıcı olur. Şimdilik en basit yol uygun downgrade zipi ile downgrade etmek. İşlem uzun değil ama verilerinizi yedeklemek uzun olabilir.

Ben hiç stok fontu kullanmadım ama eğer bir süre android 10 da kalmak istiyorsanız sistem güncellemeyi devre dışı bırakın hocam. Uygulama isminin tam olarak hangi uzantıda olduğunu hatırlayamıyorum biraz araştırırsanız bulursunuz muhakkak. Devre dışı bırakın dememin sebebi ise bir sabah uyandığınızda kendi kendine tekrar android 11 görmemeniz için :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gs01 -- 23 Ocak 2021; 0:4:26 >
  • gs01 G kullanıcısına yanıt
    8Tden 8e neden geçtiniz? Ben de 8T almayı düşünüyorum da merak ettim.
  • Selamlar. 8pro almayı düşünüyorum. Daha önce yazmıştım ancak kimse yardımcı olmuyor. Satın alabileceğim tavsiye ettiğiniz yerleri yazar mısınız ?

• pierbacardi kullanıcısına yanıt
    Facebook ta satıcılar var hocam. Çin pazarı diye grup var ordan bakabilirsin. En uygun fiyata Ahmet Mardin isimli satıcı veriyor genelde. Onun da ayrı grubu var.
  • tscreamt T kullanıcısına yanıt

Hocam geçme sebebim şuydu. Ben 8t yi aldıktan sonra babama da 8 aldım hediye olarak. Ama o edge ekranı sevmedi 8t nin ekranı düz diye sevdi. Bende 8 in edge ekranını beğeniyorum. Onun için 8t yi babama verdim 8 i ben aldım. Yoksa bir memnuniyetsizliğim yoktu 8t den. Bir tek nedense ekran boyutları iki telefonunda aynı olmasına rağmen 8t biraz daha küçük gibi geldi gözüme sürekli. Biraz oyuncakmış gibi geldi. Onun haricinde beğenmediğim bir yanı yoktu hocam. Gönül rahatlığı ile alabilirsiniz 8t yi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gs01 -- 23 Ocak 2021; 17:10:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hârimi

Yok hocam 3/4 gün önce otodan geldi

Alıntıları Göster

Hocam bu sefer kırılmaz camı dediğin gibi yapıştırdım, 2 saatte açmadım telefonu. Sağlam oldu galiba. Ama bu sefer de çap oldu :( üst tarafta daha fazla aralık kaldı

Facebook ta Hasan Güleryüz var çok güvenilir kendisi ve ben dahil birçok kişi ondan aldı dostum.

Forumda da satış yapan Hasan Güleryüz hocam var. Kendisinden iki kez cihaz aldım sorunsuz bir şekilde ve çok ilgilidir. Facebook gruplarından ozn mobile grubundan op7T, çin pazarı grubundan da op 8T aldım yine alışverişlerim sorunsuzdu. Bir de yine Facebook ta Ahmet Mardin var. Ben alışveriş yapmasamda yapanlar çok memnun. Ben buraları size tavsiye ederim hocam. Ama fiyat farkı yoksa öncelikle Hasan Güleryüz hocamı tavsiye ederim. Kendisi 3 ayda garanti veriyor donanımsal arızalara karşı. Dilerseniz özelden wp numarasını da verebilirim. Bu saydıklarımın hepsi güvenilirdir hocam. Gözünüz arkada kalmadan alışveriş yapabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gs01 -- 23 Ocak 2021; 22:21:49 >
  • Arkadaşlar Turkcell sitesinde telefonu 10.800 liraya satıyor. garantili olsuni imei ile uğraşmayayım diyen birisi içi fiyat nasıldır?

birde edge ekran kullanımı nasıldır? zor olur mu?

son olarak acil bir telefon ihtiyacım yok, op9 veya oppo find x3 beklemeye değer mi yoksa her türlü alınabilir bir cihaz mı?

• berden kullanıcısına yanıt

Bence pahalı yurtdışında şu anda 5000 küsür e alınabiliyor bu cihaz yurtdışından varsa tanıdığınız demek istiyorum aceleniz yoksa 9 serisini bekleyin bende bekliyorum çok memnundum 8 Pro dan ama sattım şimdi Poco X3 ile idare ediyorum 9 Pro çıksın beğenirsem alacağım yoksa tekrar 8 Pro alacağım hem fiyat açısından daha oturmuş olacak o zaman

benim tavsiyem beklemeniz yönündedir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SUPERMAN -- 23 Ocak 2021; 23:41:34 >
  • berden kullanıcısına yanıt

Hocam açıkçası arada 3000 tl yi geçkin bir fiyat farkı var. Sadece imei ile uğraşmamak adına alacaksanız bence fazla duruyor fiyat farkı. Ki imei ile upraşacak bir mesele de yok aslında. 8 ay kendi imeisi ile kullanın sonrasında imei atrırmak yarım saatinizi alır hemde evinizden çıkmadan uzaktan bağlantı ile atılabiliyor. Zaten xiaomilerdeki gibi format vs fibi durumlarda imei silinmesi gibi bir sorunu da yok oneplusların. Tabi tercih sizin.

Edge ekranın kullanım zorluğu sadece ekran koruyucu ararken oluyor. Onun haricinde bir zorluğu yok. Mesela ben 8 pro gibi fazla kavisli ekranlar yerine 8 gibi az kavisli ekranları severken bir başkası fazla kavisli ekranları seviyor. Zorluk yerine zevk meselesi diyebiliriz bu duruma.

Op9 meselesine gelince de bekleme imkanınkz varsa be bütçenizde varsa bekleyin tabiki. Ama öyle ahım şahım bir fark olmayacaktır 8 pro ile 9 arasında bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gs01 -- 23 Ocak 2021; 23:46:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 44 plaka

Hocam bu sefer kırılmaz camı dediğin gibi yapıştırdım, 2 saatte açmadım telefonu. Sağlam oldu galiba. Ama bu sefer de çap oldu :( üst tarafta daha fazla aralık kaldı

Alıntıları Göster

Sıvı koruduğu için daha düzeltmek mümkün değil hocam. Simetrik olarak pek bir takıntınız yoksa gözünüz bir süre sonra alışır diye düşünüyorum 😊

• quote:

Orijinalden alıntı: Hârimi

Sıvı koruduğu için daha düzeltmek mümkün değil hocam. Simetrik olarak pek bir takıntınız yoksa gözünüz bir süre sonra alışır diye düşünüyorum 😊

Alıntıları Göster

Simetri hastalığı olmasada ona benzer bir şey var maalesef ;üst tarafa bantı abartmışım ondan hesaplayamadım. Farkedincede artık yapışmaya başlamıştı. İnşallah artık telefonlar düz ekrana geri döner, yıldım valla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 44 plaka -- 24 Ocak 2021; 11:43:43 >
  • 
Sayfa: önceki 137138139140141
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.