Şimdi Ara

★| OnePlus 7 Pro |★ [ANA KONU] (105. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.974
Cevap
78
Favori
481.178
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Gündüz daha iyi ama gece s10 Plus ın ön kamerası 7 pro dan cok daha kötü hem stok hemde gcam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • __Nikolaus__ kullanıcısına yanıt
    Hocam siz s10plus kullanmışsınızdır hangisini tercih edersiniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar selam, konuyu başlangıçta takip ediyordum ancak sonradan ipin ucunu kaçırdım :)) Geçen sürede Ghost Touch sorunundan başka bir mevzu var mı acaba, son olarak Türkiye'den alan arkadaşlar cihazı nereden temin ettiler acaba, yani fiyat anlamında 8/256GB kaça alınmalı sizce.
  • Oneplus 7 pro şimdi almakmı mantıklı? Yoksa bu imeisi 250 tl ye alıp kaydedip satanlardan almak mı daha cazip?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fling

Merhabalar geçenlerde internetten aldığım mi 8'i iade ettim. Kulaklık sessizken cızırtı yapıyordu bu telefonda veya pro olmayan versiyonun da bu sorunu yaşayan var mı. Bir de garantisiz olması kafama takılıyor. Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda?
    bekleme şansınız var ise mi mix 4 ü bekleyin 2019 bitmeden açıklanır, yoksa 7 pro harika bir cihaz, ufak tefek buraya sıkıntılar yazanlar oluyor ama ben şuana kadar bu nasıl olur dediğim bir durum ile karşılaşmadım, cihazı havuza da soktum foto çektim vs.(kimseye önermem zira sertifikası yok resmi olarak)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • RioDeJaneiro kullanıcısına yanıt
    :)))))

• kısa süre içinde alacağım telefon ama çok kararsızım one plus 7 mi 8'den çok iyi midir yani garantisiz alma riskine girilebilecek kadar iyi midir?
  • fling kullanıcısına yanıt
    OP7, Mi9’dan bile iyiyken Mi8’in esamesi dahi okunmaz.

• shkoksal kullanıcısına yanıt
    Garantisiz almaya değecek bir fark var mı sizce? Bir de hangi satıcıları önerirsiniz Ahmet Mardin'de stokta 7 yok sanırım gözükmüyor alternatif olarak nerelere bakabilirim sorun yaşatmayacak. Ama garanti olayı çok kafama takılıyor. Mesela mi 8 aldım 2 hafta önce internet üzerinden aldığım için kulaklıktan gelen elektrik cızırtısından dolayı cihazı iade ettim buralardan aldığımda böyle bir şansım olmayacak.
    7 pro şuan ve önümüzdeki bir kaç ay en üst seviye andrpidler arasında ilk 3, kimine göre 1 kimine göre 2., haliyle 7 için de benzer ifadeler kullanabiliriz, sadece biraz kırpılmış hali, eğer 7 için soruyorsanız konusuna gidip kullanıcılarına sormanız daha iyi olur ancak kullanıcısı olmadan da rahatlıkla 7 nin bahsi geçen cihazdan iyi olduğunu iddia edebilirim, gsmarena sitesine girip iki cihazı karşılaştırıp az çok fikir edinebilirsiniz youtube videoları da vardır emnim yalnzı 8 değil 9 ile karşılaştırılmıştır güncellik bazında videolarda, şaomi kanadında one plus ile kapışacak ve fiyatı nedeniyle tercih de edilebilecek tek cihaz şuan k20 produr.

• BekirTemel B kullanıcısına yanıt
    Karşılaştırıyorum pro zaten çok iyi diğer modellerin çoğuna göre. Pro tamamsa 7'de uygundur benim için önemli değil 1000 lira fazla veremem şu an. Bir de 7'nin konusu çok aktif değil ondan buraya yazdım zaten aşırı bir fark yok bence. Tek sıkıntım garanti olayı başımı ağrıtır mı? Sonradan bu paraya mi 8 9t vs. alsaydım en azından garantisi olurdu der miyim?
    bahsettiğin garanti mevzusu buradaki herkes için sıkıntı, şöyle göz ucuyla baktım internette one plus cihazlara servislik yapabileceğini iddia eden oluşumlar siteler var lakin elbette bu resmi bir servis güveni vermeyecektir, belki gayette başarılılar vardır, orjinal ürün kullanan zarar vermeyen lakin inanıyorum ki asla yolumuzun oraya ddüşmesini istemeyiz, ben cihazı iceland memleketinden getirdim olabilecek tüm sıkıntıları göze aldım, asus zenfone 6 aklımı çeldi ancak cihaz karaborsa idi ve vaktim azdı hiç o işlere girmedim, bana sorarsanız şuan en üst sırada olan cihaz genel pakete baktığımız zaman asus zenfone 6, lakin adamlar cihaz yetiştiremiyor stoklar geldiği gibi bitiyor, ben ve bir çok kişi bu gidişle o cihazdan vazgeçti ve geçecek, aynı durum htc one ilk çıkış zamanında da olmuştu, bu tayvanlılar bazı ön görüsüzlüklerinde ısrarcı sanırım. Size kişisel önerim garanti sizin için çok mühim ise, bir servis bulayım diyorsanız k20 proya bakabilirsiniz, en azından şaomi ile anlaşmış servisler var, sıkıntı olunca nereye gideyim düşünceniz olmaz, lakin 9t değil k20 pro, onu da oen plus gibi resmi garantisiz almalısınız zira daha gelmedi ve gelmeyecek gibi, k20 pro 9t nin pro versiyonudur fiyatı ucuzdur o nedenle 7 ye rahatlıkla rakip olur, 7 nin full ekran olmaması k20 proya karşı dezavantajı, zaten 9tnin rakibi düz 7, k20 pronun rakibi 7 pro, karar sizin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BekirTemel -- 15 Temmuz 2019; 17:39:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fling

kısa süre içinde alacağım telefon ama çok kararsızım one plus 7 mi 8'den çok iyi midir yani garantisiz alma riskine girilebilecek kadar iyi midir?
    mi 8 den düz 1+7 ye geçtim 1+7 pro da kullandım düz 7 almaya karar verdim mi 8 güzel cihaz fakat bazı sinir yazılımsal durumları vardı xiaomi o cihaza hiç düzgün bakmiyordu bence yazılım konusunda açıkçası ben oneplus 1+7 alma nedenim tamamen yazilim odaklıydi fakat kullandıkça mi 8 in bu cihaz yanında yavaş ve çoğu konuda çok kötü bi cihaz olduğunu anladım k20 pro tam ekran olsa ne olacak gece kamera çekim örneklerine bakın düz 7 gayet daha kaliteli fotoğraflar sunuyor yazılım konusuna girmiyorum bile ben memnunum iyi ki almışım diyorum 1+ için karar sizin 7 konusuna bekleriz yazın yardımcı olmaya çalışırım oradan. not son olarak k20 pro band 20 desteği yok mi 9t de işlemci anlamında zayıf

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0quz28 -- 15 Temmuz 2019; 17:44:9 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: __nikolaus__

Gündüz daha iyi ama gece s10 Plus ın ön kamerası 7 pro dan cok daha kötü hem stok hemde gcam.
    hmm bana öyle gelmemişti hocam ama pek hatırlamıyorum doğrudur ben 7pronunda gece ön kamerasını beğenmedim pek gerçi 2.0 aralığa göre fena değil

Anladım K20 pro da mantıklı diyorsunuz. Biraz da ona bakayım. En son da garantilik işimiz olmamasını umacağız napalım.
    Ahmet Mardin ve Hasan Bahar en uygun fiyatları veren kişiler. Tavsiye ederim hocam. Diğer sorularınızı arkadaşlar cevaplamış bile. :)

düz 7 8 gb ram giztop mağazasında 499 dolar, 8 gb k20 pro 469 dolar, aliexpress üzerinden getirtebileceğiniz biir varsa global romlu yani tr dilinde içinde olduğunu düşündüğüm versiyonu 2300 küsür liraya alabilirsiniz, bence bu paraya gayet sağlam bir paket, olmadı giztop üzerinden 469 dolara alırsınız ingilizceniz var ise direk çalıştırır kullanırsınız zira orada satılanlar çince ve ingilizceli asya cihazları olmalı,o da olmadı tr dil atar yada attırırsınız cihaza, zaten imei attıracaksınız onu da arada yaptırırsınız problem olmaz diye düşünüyorum(androide çok uzak kaldım lakin dil sorunu çözülüyor diye biliyorum dışarıdan müdahale ile), garanti bazında da hepsibuarada, vatan, mediamarkt gibi yerler cihazlar servis için geldiğinde nereye gönderiyorsa sizde oraya gidersiniz, one plus bence çok daha elit bir cihaz lakin siz hem maddi hem garanti bazını daha önemsiyorsanız bence yönünüzü bu şekilde değiştirmenizde yarar oalbilir.

Bir diğer konu ise bu ülkeye garantili cihaz gelince fiyatı 4 k dan başlıyor,bırakın gelmesin one plus falan, oppo geldi de ne oldu, 7000 lira istiyor reno 10x için, 7 pro daha iyi cihaz bence, herhalde one plus gelse xs max ile yarışırdı fiyat bazında. Bu fiyatlar direk sıradan cihaz satanları da etkiler, eğer bu cihaz gelir ve 9 bin liradan satılırsa, sahibinden de satan x bilişim de ben bu cihazı 6 ya satıyorum der, o zaman daha kötü olur. Maalesef halk oalrak yerin dibindeyiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: 0quz28

mi 8 den düz 1+7 ye geçtim 1+7 pro da kullandım düz 7 almaya karar verdim mi 8 güzel cihaz fakat bazı sinir yazılımsal durumları vardı xiaomi o cihaza hiç düzgün bakmiyordu bence yazılım konusunda açıkçası ben oneplus 1+7 alma nedenim tamamen yazilim odaklıydi fakat kullandıkça mi 8 in bu cihaz yanında yavaş ve çoğu konuda çok kötü bi cihaz olduğunu anladım k20 pro tam ekran olsa ne olacak gece kamera çekim örneklerine bakın düz 7 gayet daha kaliteli fotoğraflar sunuyor yazılım konusuna girmiyorum bile ben memnunum iyi ki almışım diyorum 1+ için karar sizin 7 konusuna bekleriz yazın yardımcı olmaya çalışırım oradan. not son olarak k20 pro band 20 desteği yok mi 9t de işlemci anlamında zayıf

Alıntıları Göster
    Band 20 baktım da her telefonda var sadece bunda yok neden acaba önemli mi değil yoksa telefon bu pazar için üretilmediği için mi? Yoksa 3300 liraya Airdots hediyeli K20 pro var çok uygun geldi. Tekno Mehmet op7 için 3600 Hasan Bahar da 3450 civarı istiyor.
  • arkadaşlar facebook uygulamasında sayfayı kaydırdığımda 1-2 saniye sonra tepki veriyor bu sorunu yaşayan var mı
    O şekilde getirmem mümkün değil band 20 sorunu olmasa açıkçası 3300 liraya 8 128 K20 Airdots hediyeli var çok mantıklı geliyor ama bir yandan da garanti hep aklımda. Diğer türlü op 7 3450 3600 arası değişiyor o da mantıklı ama hepsinin ortak problemi garanti. Bu şekilde giderse kafayı bozup mi 9t, op 5t, meizu 16th vs. alacağım ithalatçı garantili kendimi ikna etmeye çalışıyorum garanti oalyına açıkçası. Garantiden de ziyade ilk aldığım an bir sorun varsa iade edememekten korkuyorum.
  • 
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.