Şimdi Ara

★| OnePlus 7 Pro |★ [ANA KONU] (106. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.974
Cevap
77
Favori
481.316
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    band konularına pek hakim değilim ama cihaz bir çok bizim operatörlerin desteklediği bandı destekliyor, belki 1-2 tane desteklemiyordur, o da sorun oluşturabilecekse uzak durmanızda sıkıntı yok elbet, kişisel görüş bu, ben 3 k verip sahip olabileceğim daha iyi bir cihazdan kötüsünü alamam sadece ne odluğu belirsiz bir garantisi var diye, geçen bir arakadaşımın cihazını garantiden aldım, samsung note n11 den almış, ekranı düşürmüş yarısı çalışıyor yarısı kırmızı renk oluyormuş, garantiye kendiliğinden oldu da demiş, kabul de görmüş ama gel gör ki, adam 1200 lira ödedi garanti ne işe yaradı o zaman? olmasa da o parayı vermeyecek miydi? paralel ithalat bu işte, sadece kafa rahatlatır bir garantim var, fazlası değil benim için.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BekirTemel B kullanıcısına yanıt
    Haklsınız kesinlikle o konuda. Bilmiyorum hayırlısı olsun diyelim.
  • Merhaba arkadaşlar

Nasipse bu hafta oneplus 7 pro 12/256 alacağım. İstanbuldayım. En uygun fiyat kayıtlı olarak nereden alabilirim.

Forumu okudum. En uygun satıcıların isimleri paylaşılmış ama onlar kim nerden gidip alabilirim.

Konu hakkında yardımcı olabilirseniz sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0quz28

hmm bana öyle gelmemişti hocam ama pek hatırlamıyorum doğrudur ben 7pronunda gece ön kamerasını beğenmedim pek gerçi 2.0 aralığa göre fena değil

Alıntıları Göster
    Hocam selfie de gcam kullanın inanılmaz fark ediyor arka kamerada stok kullanıyorum selfie de gcam, yani öyle böyle fark yok :)

• Hahaha türkiyede en son dert edeceğin şey garanti yahu!

Zaten işletilmeyen bir süreç ve sinir harbinden başka bir şey değil.

• hakancil1 H kullanıcısına yanıt
    S10+ ın düşük ısık performansı ve bataryası bir tık daha iyi olsaydı s10+ tercih ederdim ama su an ki halleriyle 7 pro tercih ederim hocam.

• __Nikolaus__ kullanıcısına yanıt
    Sağolun Hocam

• fling kullanıcısına yanıt
    avrupa bandının teki yok hocam tr de kullanılan bandlardan biri belli yerlerde 4g değilde 3g bağlantı alırsınız olayı bu başkası 4g görürken siz 3g görebilirsiniz şaşırmayın bu duruma fakat belli yerlerde eğer hattınız turkcell ise sıkıntı olmaz turkcell band20 kullanan bir firma değil
  • Arkadaşlar merhabalar,

Bu telefonu sahibinden.com'da gördüğüm ilanlar olan Bahariye Mobile, Boğaziçi İletişim gibi yerlerden alan var mı? Almayan olsa bile bu satıcılar güvenilir midir? Telefonu almayı düşünüyorum. Malezya işi yattı gibi benim. O yüzden İstanbul'dan almak istiyorum.

Var mıdır tavsiye edebileceğiniz bir satıcı?

Teşekkürler, iyi akşamlar dilerim.
  • tomb.raider kullanıcısına yanıt
    Enes iletişim var ordanda bir bakın ben ordan alırsam alırım Bahriye falan azıcık pahalı dan satıyor gibi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tomb.raider

Arkadaşlar merhabalar,

Bu telefonu sahibinden.com'da gördüğüm ilanlar olan Bahariye Mobile, Boğaziçi İletişim gibi yerlerden alan var mı? Almayan olsa bile bu satıcılar güvenilir midir? Telefonu almayı düşünüyorum. Malezya işi yattı gibi benim. O yüzden İstanbul'dan almak istiyorum.

Sağlam yerlerlerdir çarşıda var almışlıgım var vermişligim var bunlara ikinci elde cihaz ama daha garanti olsun dersen emin yılmaz hasan bahar benim aldıgım koray selduman var güvenilir birisidir kendisi...ucuz hangisi ise ona bakasın paranın gücüne degil insanın önemine bakın derim arkası belli olan yerler herzaman iyidir sorun olunca gidersin yeri belli oldugu icin...

• quote:

Orijinalden alıntı: tomb.raider

Arkadaşlar merhabalar,

Hiçbirini tanıyorum, bilmiyorum fakat sonuçta yurtdışı da bir cihaz olduğu için kesinlikle mağaza tavsiye ederim. Özellikle sahibinden sitesinde 3 4 yıldan fazla üye olan mağazalar her zaman kalacaktır sorun olduğunda soracak, gidecek kapınız olacaktır diye düşünüyorum.

Bahariyeden de alınır hocam

• ★| OnePlus 7 Pro  |★ [ANA KONU]OP7 PRO Gece çekimi..

• __Nikolaus__ kullanıcısına yanıt
    Hocam birde s10da göz yormama şeysi vardı benim gözümü baya rahatlatıyordu oneplusda nasıl göz yoruyor mu?

• Dönüştürücü satan fiziksel mağaza var mı mediamarkt falan yada N11 den mi alsam ? O kadar para veriyoruz 5-10 liralık dönüştürücü yollamamış satıcı.
    Ben Boğaziçinden zamanında htc m8 almıştım. Bana 1 yıl dünya garantili denmişti arızalandı garanyiye gönderdim. Şu ülkenin telefonlarında o garanti olmuyor dendi hatılamıyorum hangi ülke olduğunu o yüzden garanti sıkıntısı yaşadım. İmei hata verdi adam kendi bilgisayarıma bağlanıp telefonumun imei problemimi çözdü. Sorun yaşamadım.

En son One Plus'ı da Bahariye Mobile'den aldım ölü piksel vardı gittim konuştum yenisi ile değiştirdiler sorun yaşamadım. Yanlız Imei yi kendin doğubank'ta halletmen gerekiyor.

Bilginize.
  • Birşey sorucam ben eskiden android telefonlarda imei olayını evde pc'den çözüyordum.Şimdi sanırım Smart kartsız bu problem çözülmüyormuş illa para verip mi atmamız gerekiyor.
  • Nedense son 2 gündür bataryaya taktım sanki hızlı bitiyormuş gibi geliyor. Ya da çok dikkat ettiğinden öyle. En sağlıklı şarj nasıl yapılır. Yüzde kaça kadar şarj etmeli yüzde kaçta şarj etmeye başlamalı ayrıntılı yazabilecek var mı? Bir de şarj olurken ısınma problemi yaşıyor musunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilge ka -- 16 Temmuz 2019; 10:8:38 >
  • Tema rengi açık idi.Renkli yaptım ekran süresi henüz yüzde 20sarj varken 6 saat 23 dk idi.(sabah 6 full idi ve akşam 21.30 da idi bu süre)
    Tema rengi siyah yoruyor beni,yoksa daha fazla olur siyahta.
    Yada telefon ancak kendine geldi ve tema rengini değiştirdigim ana denk geldi.

• 
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.