Şimdi Ara

★| OnePlus 7 |★ [ANA KONU] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
663
Cevap
17
Favori
54.485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çok büyük yanlış yapıyor Sn. Cumhurbaşkanı. Böyle yaptıkça kaçak telefon getirtme daha da artacak ve devlet daha az vergi toplayabilecek. Ülkemizde yerli üretim muadil markalar olsa yine anlarım ama bunun hiçbir izahati yok. İnsanı yaşat ki devlet yaşasın anlayışından çok uzak adımlar atılıyor. Bu millet elbet sandıkta bunların hesabını sorar..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dedenet

Var hocam bağlantı tercihlerinde ton diye bir seçenek var orda eğer tvniz destekliyorsa gözüküyor
    Ekran resmi paylaşabilir misini?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • CSCO_CS kullanıcısına yanıt
    ★| OnePlus 7 |★ [ANA KONU]

• Usta burdan Bluetooth aracılı ile bağlanıyor ama akşam bakayım tekrar farklı bir menü vardı ona bakınıyorum.

• arkadaşlar izmirden alabileceğim güvenli bir satıcı varmıdır ben 12 gb lığı imei işlemi yapılmış bir one plus 7 yi 3850 tl'ye alacağım.8g lık ucuza alabileceğim bilen varmıdır teşekkürler şimididen...
  • jumbooo kullanıcısına yanıt
    12gblıkları 3700'e gördüm tabi ki istanbulda büyük ihtimal onlar bence 8gb lik versiyon alın gerek yok fazla vermeye izmir için malesef satıcı tanımıyorum
  • 0quz28 0 kullanıcısına yanıt
    Dogrudur ama izmirde bulamadim istedigim gibi yazili aldogima dair bir belge vermek istemiyorlar saticilar bende hic belgesiz almak istemiyorum neyse istanbulda sadece sahibinden de havale yaptin mi yolluyorlar istanbul icin guvenilir satici biliyormusunuz peki
  • quote:

Orijinalden alıntı: jumbooo

Dogrudur ama izmirde bulamadim istedigim gibi yazili aldogima dair bir belge vermek istemiyorlar saticilar bende hic belgesiz almak istemiyorum neyse istanbulda sadece sahibinden de havale yaptin mi yolluyorlar istanbul icin guvenilir satici biliyormusunuz peki
    sanırım hiç biri vermiyor hocam malesef ben alanlarda görmedim belge falan elden aliyorlar genel olarak zaten ama belge vs yok sonuçta durum belli

• CSCO_CS kullanıcısına yanıt
    Bluetooth değil. Yayınla seçeneği var. Ordan bağlanırsın tv ye. Bluetooth ile tv ye nasıl bağlanıp görüntü aktarıyorsun? Anlamadım ben.

Bi de burdan girip bağlanabilirsin. Başka bi seçenek yok zaten.

★| OnePlus 7 |★ [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kod17 -- 19 Temmuz 2019; 20:48:50 >
  • Alan arkadaşlar, telefonun kutusuna, jelatinine kadar siz mi açıyorsunuz? içini ilk siz mi açıyorsunuz? fetişim var da.

• Merhaba.
    İmei sonrası band20 sıkıntısı var mı bu cihazda.

• Baba Naber kullanıcısına yanıt
    Hayır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar bugün one plus 7 alarak aranıza katılmış oldum bir sorum olacak hızlı şarj sadece kendi kablosu ile ediyor evdeki kabloları denedim ama hiçbirinde yukarıda şarj işareti çıkmıyor kendi orjinal kablosu gibi bunu destekleyen başka kablo varmıdır.şimdiden iyi günler
  • arkadaşlar yoıutube vanced belli bir süre sonra çakılıyor micro g ile birlikte başınıza böyle bir şey gelen var mı kullanan arkadaşlar arasında?
  • arkadaşlar türk telekom ile volte açılabiliyor uyumsuzluk değilde birkaç işlem yapılması lazım ben yaptım şu anda volte gözüküyor benim oneplus 7 cihazımda. oneplus 7 pro forumunda arkadaş anlatmış aynı adımları izleyerek açabilirsiniz...
    linki paylaşıyorum burada.https://forum.donanimhaber.com/oneplus-7-pro-ana-konu--137802327-113#139202481
  • jumbooo kullanıcısına yanıt
    hocam telefonu her kapatıp açtığınızda tekrar yapmanız gereken bir şey için ben uğraşmak istemedim ama bu konudaki çözüm çalışıyordur eminim teşekkürler
  • 0quz28 0 kullanıcısına yanıt
    her kapatıp açıldığında değil benim bildiğim her güncelleme sonrası modemde güncelleniyor o sebep ile sıfırlanıyor ayarlar. Bu şekilde anlatmışlar o sebep ile ben ayarları yapıp kapatıp açtım öyle geldi volte ibaresi.
  • ARKADAŞLAR mi 9 almaktan vazgeçtim hat bile takmayıp sadece pubg için kullanıcam rica etsem HDR hangi ayar açık söyler misiniz, bazı videolarda hdr extreme var bazılarında yok gfx kullanmadan orjinal hali ne destekliyor

• MR_ kullanıcısına yanıt
    pubg de hdr var ve ultra hd ama seçilemiyor yakında diyor hdr extreme diye bir seçenek yok yardımcı olmuştur umarım default bu herhangibir tool yüklü değil
  • MR_ kullanıcısına yanıt
    bu arada aşağıdaki seçenekte extreme yani aşırı seçili eğer onu diyorsan evet bende öyle oynuyorum
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.