Şimdi Ara

★| OnePlus 7 |★ [ANA KONU] (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
663
Cevap
17
Favori
54.489
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 9.5.7 güncellemesini yapıp sorun yaşayan var mı kameranın daha kötü olduğu söylemler arasinda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • -Mergen- kullanıcısına yanıt
    katılıyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Op 7 için adam akıllı kırılmaz cam arıyorum. Kendi camı gibi çizilmeyen birşey

• arkadaşlar op 7 için bir durumu açığa kavuşturmak istiyorum bence sizde dikkat edin telefonun ekranı ile arka renkli kasa arasında birleşen kısım dakdik bir plastikden yapılmış malesef bu da o kısımda siz ellemeseniz bile zamana bağlı deformasyona yol açıyor dikkat edin bu duruma kılıf ile de çözüleceğini sanmıyorum bu durum neden böyle dandik bir malzeme kullanmışlar çok merak ediyorum bende bir eksi puan oneplus markasına

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0quz28 -- 26 Temmuz 2019; 16:33:8 >
  • Zeze1 kullanıcısına yanıt
    Ben AliExpress den yaklaşık 15 liraya sipariş verdim gelene kadar kendi çizilen koruyucu ile devam

• quote:

Orijinalden alıntı: Cnytkyz

Bütçeden yana sorun yoktu ama düz 7 kafama daha çok yattı, kırmızı renk 8/256 almaya karar verdim. Teşekkürler cevaplar için.
    Hocam bende düz aldım pro çok büyük geldi gözüme ve kamera sistemi bana göre güzel gelmedi ama ekranı çok güzel görünüyor

8/256 alarak aranıza katıldım yapmam gereken bişey var mı 3300 TL malum yöntemle kayıtlı global rom cihaz aldım

• MR_ kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun, herhangi bir şey yapmanıza gerek yok güle güle kullanın (kişisel tercihleriniz dışında)

• quote:

Orijinalden alıntı: -Mergen-

Hayırlı olsun, herhangi bir şey yapmanıza gerek yok güle güle kullanın (kişisel tercihleriniz dışında)
    çok teşekkürler İPhone x de olduğu gibi sanal buton değil de bar uygulaması var sanırım, eğer bulamazsam sizlere danışayım

• quote:

Orijinalden alıntı: Japonya

Gitti gidiyorda cihazın kılıf ve kırılmaz cami gelmiş. Sipariş verdim geldiğinde fikirlerimi yazarım. Bu arada bu satılan kılıflar spigenin 70 80 liraya sattığı kılıflar aynı. Aldığım tüm telefonlarda aynı model kılıfı kullandım kalite farkı yok
    Kılıf geldi. Dediğim gibiymiş gayet güzel sağlam fakat kamera çıkıntısi yoktu bu kılıfta. Masaya koyunca kamera dümdüz masaya temas ediyor. Bu sevdiğim bir şey değil bir de fiziksel sessize alma titreşime alma tuslarinin olduğu kısmı çok ufak yapmışlar. Rahat kullanılmıyordu bu yüzden iade edeceğim. Başka saticilardan da sipariş verdim. Malum tr de kılıf getiren yok şuan da sayıları 3 kişi. Diğer ikisinden gelenleri de deneyip öneri de bulunurum

• 7 ve 7 pro arasında hoparlör ve kulaklık ses performans farkı var mı?

• Merhaba, rica etsem cpu benchmark programını kurup, calistirirmisiniz. Kac sn de bitirecek op7 . Kucuk bir programdir. Teşekkürler

https://www.google.com/amp/s/m.apkpure.com/cpu-benchmark/com.ssaurel.cpubenchmark/amp

• quote:

Orijinalden alıntı: stackman

7 ve 7 pro arasında hoparlör ve kulaklık ses performans farkı var mı?
    bir fark yok iki cihazda kullanmış biri olarak söylüyorum

• 7 pro almayı düşünüyorum satıcı öneriniz var mı? 12 gb ramli olanından alacağım bir de sizce 5g modellerini beklemek mantıklı mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: mrregya

7 pro almayı düşünüyorum satıcı öneriniz var mı? 12 gb ramli olanından alacağım bir de sizce 5g modellerini beklemek mantıklı mı?
    burası düz 7 konusu hocam pro konusu farklı oraya yazabilirsiniz

• Fb gruplarındaki sahibinden.com daki vb. satıcılardan alınan cihazların ithalatçı garantili olması ne kadar önemli? Nasıl bir garanti oluyor? Çünkü satıcıdan satıcıya gördüğüm kadarıyla fiyat farkı olmuyor garantisi olan ve olmayan aynı cihazlarda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akenshaw -- 27 Temmuz 2019; 11:14:57 >
  • malum yol ile atılan imei şehir içi dışı çekim problemi varmı acaba ?
  • 1kemal2 1 kullanıcısına yanıt
    IMEI bildiğim kadarıyla cihazın kimliği,çekim ancak cihazın sahip olduğu donanım ve kullandığın hattın baz istasyonu ile alakalı

• quote:

Orijinalden alıntı: akenshaw

Ankara'da bu cihazı elden alabileceğim bildiğiniz güvenilir bir satıcı var mı? Şuanda note 8 kullanıyorum. Geçmeye değer mi? Note 8 ile oneplus 7 takas + 300-400tl gibi bir şey yapılabilir mi bu tür satıcılarla?
    hocma bana yazarsanız yardımcı olurum kuzenime bir adet aldık kutusunda duruyor çok büyük diye kullanmak istemedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MR_ -- 29 Temmuz 2019; 10:56:22 >
  • Cihazın ayarlarında çentiği gizleme seçeneği var mı? Playstore'da ki uygulamalar video ve oyunlarda gizlemiyor diye biliyorum.

Kulaklık dönüştürücü ile ekolayzer kullanabiliyor muyuz?

• Ayva kullanıcısına yanıt
    Var hocam çentik kapatma
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.