Şimdi Ara

★| OnePlus 7 |★ [ANA KONU] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
663
Cevap
17
Favori
54.496
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: canciger

bende güncelleme görünmüyor extra bişey yaptınız mı
    bende de gözükmüyordu,VPN uygulaması ile konumu almanya seçtim,tekrar kontrol ettim güncelleme geldi.
  • erdemszk E kullanıcısına yanıt
    Hangi vpn programı acaba?
  • Cihazı kullanan arkadaşlarara bir kaç sorum var. Cihazda çift tıklama ile ekran uyandırma var mı. Always on display ekranı özelleştiriliyor mu, uygulama simgeleri gözüküyor mu. Tema yüklemede sorun oluyor mu kendi tema marketi varmı. Cihazda beğenmediğiniz şurası da şöyle olsaymış dediğiniz birşey var mı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • canciger C kullanıcısına yanıt
    App store dan Oxygen updater programını indirip program üzerinden indirebilirsiniz yeni güncellemeyi.

• Kılıf bakıyorum fakat tr de güzel kılıf yok. Oneplus 7 görünüm olarak 6t modeli ile aynı, acaba 6t için satılan alttaki kılıfı satın alsam telefona bire bir uyar mı? https://www.spigen.com.tr/urun/oneplus-6t-kilif-spigen-liquid-air-black
  • catalunya5 kullanıcısına yanıt
    Ben aldım bu kılıftan. Kamera kısmı uyumsuz ama sorun yok kullanılıyor. Şuan kargo dahil 50 tl hepsiburada da. Baya kaliteli ve güzel.

★| OnePlus 7 |★ [ANA KONU]

• catalunya5 kullanıcısına yanıt
    6t icin aldim bu kilifi gayet guzel kilif. oneririm.
  • Yeni güncelleme nasıl, yükleme yapalım mı kullanan var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba, 1 aya bu telefonu almayı düşünüyorum. Acaba ne kadar ekran süresi alıyor bunu paylaşabilir misiniz ve kronik bir sorunu var mı?

• arkadaşlar bende 12 gb versiyonu alacağım bir şey soracam bu versiyon çin benim anladığım kadarı ile fakat global yüklü diyor alacağım kişi,çin modellerine rootlatıp mı yüklüyorlar yoksa yazılım desteği hepsinde aynımı bir de çin versiyonu için band 20 sorubu oluyor mu bilginiz var mı kullancağım operatör türk telekom şimdiden teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: CSCO_CS

Yeni güncelleme nasıl, yükleme yapalım mı kullanan var mı?
    Bişey söylemek için erken. Tam olarak farkı anlamadım.

Telefonun kronik bi sorunu yok. Ben iphone dan geçmiş bir insan olarak mutluyum. Herkese tavsiye ederim. Hatta bir arkadaşıma 8/256 versiyonu aldım.

12 gb lık cihaz fazla olur bence. 8/256 alın. Fazla para vermeye gerek yok. 6 gb bile yeterli.

Rom u globale çevirmek için roota gerek yok. Güncelleme yapar gibi indirip yükleniyor. Band sorunu yok. Gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.

İmei de atılıyor cihaza. Koray selduman var. Şişli İstanbulda. Ek bilgi olarak paylaşayım. Fiyatı 80 tl.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kod17 -- 18 Temmuz 2019; 18:42:55 >
  • ★| OnePlus 7 |★ [ANA KONU]

bu en yüksek aldığım süre en alt 7.5 saat aldim

• 6s plus kullanıyorum yaklaşık 3.5 sene bitti gibi , yaz günü cihaz çok ısınıyor, malum şarjda dayanmıyor artık.Pro yu inceledim tek elle zor ve ağır geldi bana, 6T de arkadaşıma aldırmıştım tek elle kullanılıyor.Kısaca rota pro dan 7 ye kaydı.Pro daki akıcılığa hayran kaldım yalnız bekleme hiç yok uygulama açılış kapanış yüklemede.Düz 7 kullanan arkadaşlar,yoğun kullanimda cihaz çok ısınıyor mu? Ortalama 7 saat ekran suresi var diyebilir miyiz? Birde Güneş ışığında ekran nasıl?

• Wifi ile ekran yansıtma bulamadım, Bluetooth ile bağlanıyor o da problem olur bağlantı da. Var mı ekran yansıtma

• optimus95 kullanıcısına yanıt
    Proda ki akıcılığın hemen hemen aynısı var fark 90hz de tabi ki öncelikle bunu belirteyim iki cihazıda sürekli kullanıyorum sağolsun abimde pro var neyse durum şu hocam gün ışığında pro gayet rahat gözüküyor parlaklığı iyi ama bu cihaz pro kadar değil parlaklığı ben testlere baktığımda ve kendi kullanımım koşulunda şunları söyleyebilirim pro 616nit diye geçiyor bu cihazda 510 nit civarı bir parlaklık veriyor güneş ışığında genel anlamda yeterli ama en yoğun ışıkta gözükmeyebilir bir iki kere karşılaştım ama genelde sorun yok. Isınma konusu şöyle hocam ilk aldığım sürümde ısınıyordu 9.5.4 sürümü tamam havalarda sıcaktı ama bu cihazda ısınıyordu gereksiz bazı durumlarda fakat şuan 9.5.6 sürümündeyim ısınma yok gibi bir şey istanbulda havalarda soğudu bu aralar onunda etkisi var fakat oyun vs oynuyorum ısınmıyor cihaz hocam pubg vs denedim 1 saat
  • arkadaşlar oksijen updater veya supervpn kurarak güncellemeyi hemen indirebilirisiniz ben şuan vpn ile kendi güncelleme sistemi üzerinden indiriyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Cnytkyz

Cihazı kullanan arkadaşlarara bir kaç sorum var. Cihazda çift tıklama ile ekran uyandırma var mı. Always on display ekranı özelleştiriliyor mu, uygulama simgeleri gözüküyor mu. Tema yüklemede sorun oluyor mu kendi tema marketi varmı. Cihazda beğenmediğiniz şurası da şöyle olsaymış dediğiniz birşey var mı.
    Cift tiklama ile uyandirma var mi hakkaten. Bide bildirim isigi yok sanirim. Aod var mı ekran isigi mi yaniyor whatsapptan bildirim gelince filan nasil anliyorsunuz? Tema yukleniyor mu? Klavye ekran goruntusu rica edebilir miyim bir de?

• quote:

Orijinalden alıntı: Emre9110

Cift tiklama ile uyandirma var mi hakkaten. Bide bildirim isigi yok sanirim. Aod var mı ekran isigi mi yaniyor whatsapptan bildirim gelince filan nasil anliyorsunuz? Tema yukleniyor mu? Klavye ekran goruntusu rica edebilir miyim bir de?

Alıntıları Göster
    hem uyandirma hemde kapatma var çift tık ile bildirim olayı ambient display var hareket edince uyaniyor ve bildirimler burada gözüküyor benim için bir sorun değil ışık olmaması telefonu tek tıkla uyandirmada var bu arada çift tiklamaya gerek yok telefon her harekette uyanıyor hemen hemen zaten klavye standart google klavye fena değil bu cihaza tema yüklememenizi öneriyorum.

• CSCO_CS kullanıcısına yanıt
    Var hocam bağlantı tercihlerinde ton diye bir seçenek var orda eğer tvniz destekliyorsa gözüküyor

• ★| OnePlus 7 |★ [ANA KONU]

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.