Şimdi Ara

★| OnePlus 7 |★ [ANA KONU] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
663
Cevap
17
Favori
54.476
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yakın zamanda op7 almayı düşünüyorum. Hangi satıcıya tavsiye edersiniz? Olası sorun durumlarındaki tutumları nasıl oluyor? Kayıt durumları nasıl oluyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MhmtBey M kullanıcısına yanıt
    düzgün şekilde kullanılırsa yanmıyor hocam amoled ekranlarda ekran 1. kural ekran parlaklığını otomatik kullanmak 2. kural en fazla 2dk sonra ekran kapansın şeklinde ekran ayarı yapmak 3. kural ekranı %90 parlaklık üzerinde fazla kullanmamak eğer (otomatik kullanmıyorsanız) bunlara uyarsanız yıllarca sıkıntı olmaz yani bende olmadı.
  • 0quz28 0 kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum. 2014 eylülden beri Samsung Galaxy Note 4 kullanıyorum. Batarya harici sorun çıkarmadı hiç. Amoled konusunda ise ekran yanığı yok ama başka bir telefonla yan yana koyunca ekran sarıya kaçıyor. O kadar da olur 6 yolda 😀

• Ön kamera ve portre modunda stabil çalışan gcam versiyonu var mıdır acba?

• Lemans kullanıcısına yanıt
    İlk sayfadaki g-cam versiyonunu deneyin şu an için bizim cihazla en uyumlu bu görünüyor.
  • volte için 2.adımı denedim ama sonunda volte yazısı çıkmadı tel de :(
  • erdemszk E kullanıcısına yanıt
    türktelekomsa çıkmıyor diye biliyorum bende de çıkmadı çünkü
  • 0quz28 0 kullanıcısına yanıt
    evet tt. nasıl anlarız ki aktif olup olmadığını :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdemszk

evet tt. nasıl anlarız ki aktif olup olmadığını :)
    uyumsuzluk var hocam buda yazılımsal bi mevzu mi 8 de aktif olarak kullaniyordum bu telefonda da ilk yöntemi deneyerek aktif ettim seneceneklerde çıkıyor fakat aktif olmuyor hattimda volte şuan aktif durum bu uyumsuzluk var yapacak birşey yok şuan için ileride oneplus veya türk telekom birşeyler degistirirse çalışır diye düşünüyorum ama şuanlik elden birşey gelmiyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar bu 12gb olan versiyonu alsak problem olurmu tanitiminda sadece 6/8 128/256 olarak tanıtıldı bilgisi olan varsa yazarsa sevinirim

• hoporlorlerden gelen ses esit midir yoksa biri digerinden daha yuksek ses mi veriyor

ayrica spigen neden urun getirmemis olabilir mail atip aradim ayrica herhangi bir bilgimiz yok diyorlar :/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fuckther7 -- 17 Temmuz 2019; 10:7:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fuckther7

hoporlorlerden gelen ses esit midir yoksa biri digerinden daha yuksek ses mi veriyor

ayrica spigen neden urun getirmemis olabilir mail atip aradim ayrica herhangi bir bilgimiz yok diyorlar :/
    üst hoparlörden 1 tık daha az ses geliyor Haliyle orası ahize görevi görüyor

• quote:

Orijinalden alıntı: kariyer255

Arkadaşlar bu 12gb olan versiyonu alsak problem olurmu tanitiminda sadece 6/8 128/256 olarak tanıtıldı bilgisi olan varsa yazarsa sevinirim
    hocam bence gerek yok 8/256 tam ideali fiyata çıkarsanız bence proya yonelin

• facebook taki takılma herkeste var mı iyice canımı sıkmaya başladı.

• canciger C kullanıcısına yanıt
    Ne gibi bir takılma?Bende sıkıntı görünmüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lemans

Ne gibi bir takılma?Bende sıkıntı görünmüyor.
    sayfayı aşağı yukarı kaydırırken donarak ilerliyor gibi seri değil yani

• canciger C kullanıcısına yanıt
    Gönderileri ilk yüklerken takılır sadece o da internet hızından kaynaklı yükledikten sonra takılma yok bende.

• 9.5.7. Güncellemesi geldi.

★| OnePlus 7 |★ [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kod17 -- 18 Temmuz 2019; 13:49:43 >
  • kod17 kullanıcısına yanıt
    bende güncelleme görünmüyor extra bişey yaptınız mı

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.