Şimdi Ara

★| OnePlus 7 |★ [ANA KONU] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
663
Cevap
17
Favori
54.490
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: jumbooo

bu arada aşağıdaki seçenekte extreme yani aşırı seçili eğer onu diyorsan evet bende öyle oynuyorum
    Hdr extreme öyle mi hocam yani 5 seçenek var aşağıda, ısınınca donan İPhone çekmek istemiyorum, kimse yok donmuyor demesin şarjda ısınınca sorun çıkıyor

one plus 7 yolu göründü o zaman :)

memnunsunız değil mi hocam, 256 GB yan çerçevesi metal olan modelden almak istiyorum bende

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MR_ kullanıcısına yanıt
    Hocam yan çerçevesi metal olan hangisi oluyor 😁

• Gitti gidiyorda cihazın kılıf ve kırılmaz cami gelmiş. Sipariş verdim geldiğinde fikirlerimi yazarım. Bu arada bu satılan kılıflar spigenin 70 80 liraya sattığı kılıflar aynı. Aldığım tüm telefonlarda aynı model kılıfı kullandım kalite farkı yok

• quote:

Orijinalden alıntı: optimus95

Hocam yan çerçevesi metal olan hangisi oluyor 😁
    hocma düz siyah değil sahibinden de ilanlar var ne üstte var, bende bilmiyordum aradım İPhone x gibi yanları parlak metal olan model varmış, yada kandırıldım :)))

• Gri renktir o

https://www.youtube.com/watch?v=N71TLnc__vs&feature=youtu.be

Hocam bak bakalım bu mu ?
    ★| OnePlus 7 |★ [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: optimus95

https://www.youtube.com/watch?v=N71TLnc__vs&feature=youtu.be

Hocam bak bakalım bu mu ?
    evet hocam bu renk çok güzel

standart gri hocam bunun neresi güzel bıktım siyah telefon kullanmaktan ben kırmızı versiyon aldım şuan sadece hindistanda mavi versiyon çıktı birde hepsi aynı malzemeye sahip sadece rekler farklı
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0quz28

standart gri hocam bunun neresi güzel bıktım siyah telefon kullanmaktan ben kırmızı versiyon aldım şuan sadece hindistanda mavi versiyon çıktı birde hepsi aynı malzemeye sahip sadece rekler farklı
    Hocam yanları metal samsung s10 plus serisinde ki gibi, sürekli düşürdüğüm için bu daha güzel geliyor :)

• Benim gibi vpn kullanmayanlar için 9.5.7 güncellemesi geldi.

PUBG'de HDR Extreme hiçbir telefonda yoktu. Son güncelleme ile en güncel telefonlara geldi. Şuan HDR Extreme var.
  • merhaba,
    https://tr.aliexpress.com/item/33040808991.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.6b4a4c4d9Zx1hS

kılıfı sipariş verdim ve geldi az önce. ne yazık ki ip halkası çıkmadı içinden.neyse kılıf güzel şık oldu. Acı olan şu ki 11 TL vergi ödedim :)
    ★| OnePlus 7 |★ [ANA KONU]★| OnePlus 7 |★ [ANA KONU]

• arkadaşlar merhaba bir şey soracam izmirdeyim ve havalar çok sıcak ama telefon çok ısınıyor gibi geldi bana özellikle şarjda iken arabada şarj ettim 55c leri gördü gündüz günesli zamanda aida64 ile termalden bakıyorum 35-50 c derece gözüküyor sizdede aynımı nedir sıcaklık değerleriniz?
  • 7 pro ya gelen ve kamera iyileştirmeleri içeren güncellemeler 7 modeline de geliyor mu, kullanan arkadaşlar kameradan memnun mu acaba.

• Cnytkyz C kullanıcısına yanıt
    Birebir aynı güncellemeler gelmiyor ama tabiiki kamera iyileştirmeleri düz 7 ye de geliyor. Kamera performansı beklentine bağlı olmakla birlikte ortalama bir kullanıcı için yeterli ama p30 pro gibi bir şey beklemeyin tabii.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AKA_33 -- 26 Temmuz 2019; 9:50:33 >
  • 7 ve 7 pro arasında kararsızım, düz 7 modelinde de stero hoparlör var di mi. Diğer konuda bir arkadaş yazdı şüpeye düşürdü beni.

• Cnytkyz C kullanıcısına yanıt
    Evet iki modelde de Dolby Atmos destekli stereo hoparlör var ve gayet iyi çalışıyor. Bütçen varsa pro al tabii daha iyi bir cihaz sonuçta.
  • Ankara'da bu cihazı elden alabileceğim bildiğiniz güvenilir bir satıcı var mı? Şuanda note 8 kullanıyorum. Geçmeye değer mi? Note 8 ile oneplus 7 takas + 300-400tl gibi bir şey yapılabilir mi bu tür satıcılarla?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akenshaw -- 26 Temmuz 2019; 10:19:56 >
  • akenshaw kullanıcısına yanıt
    satıcılar daha fazla isterler hocam hep böyle olmuştur bu, sen onu note 8 + 600-700tl gibi düşün note 8 satın kendiniz nakit olarak düz 7 yi alın daha mantıklı ben mi 8 den düz 7 ye geçtim abim note 8 den 7 pro ya geçti ikimizde memnunuz.
  • Bütçeden yana sorun yoktu ama düz 7 kafama daha çok yattı, kırmızı renk 8/256 almaya karar verdim. Teşekkürler cevaplar için.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.