Şimdi Ara

★| OnePlus 6T |★ [ANA KONU] (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.137
Cevap
43
Favori
180.096
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Eric Cartman.

https://www.apkmirror.com/apk/oneplus-ltd/oneplus-camera/oneplus-camera-3-0-9-release/

Üstteki linkten indirip, kurmayı bir deneyin hocam.
    hocam huawei p9 kullanıyorum ön cameradan memnun degılım net cekmıyor cekıyorda kendımı tanımıyorum net bana göre bir kamera programı bılıyormusunuz net ceksın istiyorum efeck felan ıstemıyorum
  • SaidAbdullah kullanıcısına yanıt
    kameradayken çekim tuşunun etrafındaki siyah kısıma 2 kez tıkladığında seçtiriyor...
  • ilginç bi şekilde. basmadığım yer kalmadı ama hic tepki vermiyor. Gcam Configs klasörüne dr ekledim halbuki.

BU Arada gcam klasoru yoktu ben oluşturdum bi yanlışlık yok değil mi bu noktada?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sargeal S kullanıcısına yanıt
    Bende zahter den oneplus 6t McLaren aldım herhangi bir sıkıntı yok

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 6t kullanan arkadaşlar USB type c dönüştürücü aldınız mı acaba? Yoksa USB donusturuculu kulaklikmi kullanıyorsunuz?

• lawyer25 kullanıcısına yanıt
    2 adet varmış. Mat siyah ve mor rengi. Elinizi çabuk tutun derim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xTheXx -- 8 Ocak 2019; 12:49:32 >
  • ramansari R kullanıcısına yanıt
    miracast shortcut diye bir apk sayesinde başardım sonunda yansıtmayı teşekkürler ilginize
  • beyler sahibinde 3500 e satan turangsmden alan var mı yada alıp sorun yaşayan?
  • İthalatçı garantili bi düşmedi piyasaya.Umarım bu ay sonuna kadar felan düşer.

• RioDeJaneiro kullanıcısına yanıt
    Valla bi an önce gelsin artık hocam nereye gelecekse. İmei çakılmış 550 dolarlık cihazlara nerdeyse 4bin tl istiyorlar piyasada adı geçen bazı satıcılar... Samsung Türkiye Garantili, sıfır s9 plus alınıyor o paralara aşağı yukarı. El insaf...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lawyer25 -- 9 Ocak 2019; 2:5:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lawyer25

Valla bi an önce gelsin artık hocam nereye gelecekse. İmei çakılmış 550 dolarlık cihazlara nerdeyse 4bin tl istiyorlar piyasada adı geçen bazı satıcılar... Samsung Türkiye Garantili, sıfır s9 plus alınıyor o paralara aşağı yukarı. El insaf...
    Valla gelirsede kaca gelicek orasida ayri soru isareti. Suan hala 6 lari 3500e satiyorlar yine 4 civarina satarlar diye dusunuyorum 6t yi.

• Hepsiburada da op6 8/128 fiyatı 4259 TL iş indirimli hali op6t ne kadar olur siz düşünün kaldı ki oneplus op6 larda 100$indirime gitti yani 429$ doları 5,4 olarak baz alsak 2316_2317 TL eder bunu yazma sebebim bir arkadaş 550 $ cihazı şu fiyata satıyorlar dediğinden maalesef ithalatçıda getirse aynı olacak bu arada herhangi ticari durumum yok bende genel tüketiciyim 😀 saygılar

• cHemical.react C kullanıcısına yanıt
    Hocam en azından aldığın cihaz harbi kayıtlı olur ; imei çakılmış olmaz :)

• lawyer25 kullanıcısına yanıt
    Eyvallah haklısın bir arkadaşım da 2 yıldır o şekilde kullanıyor ona bakarak bende aldım dedim ya sıkıntı olursa elinde eski cihaz var mı var onu yaparız dedi en olmadı orjinal IMEI geçer kayıt ettirirsin dedi sonuç itibariyle çözüm her zaman vardır hayırlı günler

• cHemical.react C kullanıcısına yanıt
    Tercihinize saygı duyuyorum hocam ama bi gün bi yerde gümler mi korkusuyla cihaz kullanmak istemiyorum ben. İyi günler...

• 6t garantili gelse ne olucak ki?imei çakılmamış kendi imeisi kayıt ettirilmiş olmanın dışında?
    ha telefona bişi mi oldu ;bulacaksın ithalatçının servisini göndereceksin ona ( servisi kim ? bizim ahmet abi)her durumda kullanıcı hatası olarak ücretli yapılacak...
  • azzr A kullanıcısına yanıt
    İthalatçı garantiyi biliyoruz hocam az çok. Merdiven altı servis hizmeti işte :) burdaki mesele imei meselesi. Benim önemsediğim nokta o. Sizin umurunuzda olmayabilir. Saygı duyarım.

• quote:

Orijinalden alıntı: lawyer25

4200 küsürden getirirler.Minimumda 4000 olur sanırım.Yani garantili vs ama yüksek fiyatla gelmeside çok mantıksız.3400 e şöyle ithalatçı garantili gelse hem iyi satar,hemde piyasadaki uçuk fiyat satanların fiyatını bana düşürtür.

• RioDeJaneiro kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle hocam. Garanti falan umrumda değil benim. Aldığımız yerin adı belli olsun, imeisi gerçekten kayıtlı olsun yeter...

• 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.