Şimdi Ara

★| OnePlus 6T |★ [ANA KONU] (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
3.137
Cevap
43
Favori
180.117
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DODANLI

İçinden çıkıyor
    içinden çıkıyor biliyorum da ben sonradan sandstone silikon veya abanoz kiliflardan birini aldı sandım arkadaş o yüzden sordum. içinden çıkan evet gayet iyi ama zamanla arka taraf sarariyor ellerin temas ettiği yerden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • m.akif.karaca kullanıcısına yanıt
    Doğrudur ama beklentimden iyi çıktı gittiği yere kadar kullanılabilir, orjinal kılıfları 130 tl civarında alınır mı bilemiyorum

• Lundy kullanıcısına yanıt
    aynen öyle foruma girmekten bıktım artık. dışarıdan getirtenlerden satın alıcam artık ama onlar da fiyat yükseltiyor gitgide. koray selduman için ön siparişle satın alsam güvenilir midir biliyor musunuz?
  • Arkdaslar telefonu bu telefoncularda satilan global yuklu cin versiyonlarindan alsak ilerde guncelleme vs. konusunda problem yasar miyiz? Xiaomilerde oldugu gibi basimiza dert acar mi? Otomatik guncelleme yapabilir miyiz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vyl kullanıcısına yanıt
    Hiç bilgim yok hocam o yüzden ben o topa girmiyorum. Bu sektörde çalışıyorum fatura olmayınca başına neler geldiğini biliyorum insanların o yüzden mecbur bekliyorum.
  • CDBurnerXP kullanıcısına yanıt
    Hiçbir fark yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Vyl

aynen öyle foruma girmekten bıktım artık. dışarıdan getirtenlerden satın alıcam artık ama onlar da fiyat yükseltiyor gitgide. koray selduman için ön siparişle satın alsam güvenilir midir biliyor musunuz?
    Ben aldım hocam güvenilir ama iletişimi biraz zayıf oda dükkanı var yoğun çalışıyor o yüzden sanırım.

• Hellori Hazretleri kullanıcısına yanıt
    zayıf da ne kelime adam bildiğin her soruya ters cevap veriyor. yoğun çalışıyorsa kapasın whatsapp ını o zaman. para kazandırmamak lazım böylelerine.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vyl -- 4 Ocak 2019; 2:44:25 >
  • Vyl kullanıcısına yanıt
    ahmet mardinli var hocam ön siparişle 3400 e satıyor baya alan var global hemde. Geçen hafta 3300 e satıyordu. Bi bakın isterseniz
  • Arkadaşlar ben Zahter den aldım herhangi sıkıntı yok cihaz McLaren versiyonu yeni olduğu için Türkçe yoktu ancak evvelsi gün oda geldi sorun yok yani

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Türkiyede sorunsuz olarak kullanım için 6T nin 6013 modelimi önerirsiniz yoksa 6010 mu ?

• RioDeJaneiro kullanıcısına yanıt
    Hocam bende 6010 var. (Sattım gerçi bugün teslim edeceğim :) )Sanırım global rom yüklenmiş. Çünkü bildirim sıkıntısı hiç yaşamadım. Modelden ziyade içindeki rom önemli olan. Diğer kullandığım Xiaomi, Huawei, Lenovo cihazlarının hepsinde illaki sıkıntılar oluşuyordu. Ama dediğim gibi bu cihazı 3-5 gündür kullanıyorum sıkıntısız.

• quote:

Orijinalden alıntı: DODANLI

Hocam bende 6010 var. (Sattım gerçi bugün teslim edeceğim :) )Sanırım global rom yüklenmiş. Çünkü bildirim sıkıntısı hiç yaşamadım. Modelden ziyade içindeki rom önemli olan. Diğer kullandığım Xiaomi, Huawei, Lenovo cihazlarının hepsinde illaki sıkıntılar oluşuyordu. Ama dediğim gibi bu cihazı 3-5 gündür kullanıyorum sıkıntısız.
    Avrupa versiyonu 6013 diye görünüyor.Bi tane buldum kapalı kutu 6013, alayim diyorum.Rom felan yüklenmemiş.Ukraynadan satın alcam.Bu arada 6T nin sar değeri baya yüksekmiş,hiç dikkat etmemiştim.

• RioDeJaneiro kullanıcısına yanıt
    Evet sar değeri yüksek ★| OnePlus 6T |★ [ANA KONU]

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cHemical.react

Arkadaşlar ben Zahter den aldım herhangi sıkıntı yok cihaz McLaren versiyonu yeni olduğu için Türkçe yoktu ancak evvelsi gün oda geldi sorun yok yani
    Zahter 6t 8gb 128 liği kaça satıyor düz olan?

• quote:

Orijinalden alıntı: RioDeJaneiro

Zahter 6t 8gb 128 liği kaça satıyor düz olan?

Alıntıları Göster
    29 aralıkta yazdığı şu şekilde

Op6t indirim kayıt dahil
    4 farkı modeli
    Siyah 8 128 mat ve parlak 3650 tl.
    Mor 3800 tl.
    Mclaren 256 gb 10 gb ram 4900 tl

daha yeni bir paylaşım göremedim..

hasan bahar ise 2 gün önce 3350 ye satıyordu siyahı. 3400 yaptı, şimdi de 3500 lira oldu.

niye artıyor anlamış değilim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: :Fatih:

Op6t indirim kayıt dahil
    4 farkı modeli
    Mor 3800 tl.

hasan bahar ise 2 gün önce 3350 ye satıyordu siyahı. 3400 yaptı, şimdi de 3500 lira oldu.

Alıntıları Göster
    Kurdan dolayı hocam kur yükseldikçe arttırıyorlar ama yanlış oluyor bu kadar hızlı arttirmalarina gerek Yok. Bu arada kulaklık girişi olmaması ne derece sorun oluyor kullananlar için.

• *#800# den volteyi etkinleştirdim, ayarlarda da çıktı, açık fakat volte yazmıyor hiç başka bi yöntemi mi var acaba

• Daha yapılacak işlem varmış sanırım neyse vazgeçtim

• quote:

Orijinalden alıntı: :Fatih:

Op6t indirim kayıt dahil
    4 farkı modeli
    Mor 3800 tl.

Alıntıları Göster
    Dolar kurundan arttırıyor fiyatı.Dolar malum yükselişe geçti o yüzden.Zahterin sattığı eğer pasaport kayıtlı ise alınır.Ama değilse dışarıda 3500 e felan geliyor hemen hemen aynı fiyat.

• 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.