Şimdi Ara

★| OnePlus 6T |★ [ANA KONU] (34. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.137
Cevap
43
Favori
180.057
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: lawyer25

Aynen öyle hocam. Garanti falan umrumda değil benim. Aldığımız yerin adı belli olsun, imeisi gerçekten kayıtlı olsun yeter...
    Bende aynı düşüncedeyim açıkcası.X i satıcam bekliyorum sırf bu yüzden :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla az kaldı bende çıldırcam. Faturalı satan bi yere gelse de alsak saldım artık fiyatını falan.
  • beyler siz telefoncu ahmet abiden garantili op6t alıcam diye beklerken yakında sd855'li op7 çıkar biz ona geçeriz artık :)
  • imei olayına bu kadar takılmayın arkadaşlar,ha başınıza ne geldi bilmiyorum ama 4 senedir imei çakılı telefon kullanıyorum bişi olmadı...
    geçen sene bi anormallik yapıp kvk note 8 aldım, 3 ay sonra tepede ki sarj göstergesi,saat ,wifi göstergesinde onlar yokkeden sanki varmış gibi gorünmeye başladı.sordum amoled yanığı dediler hemen garantiye göster , peki dedim gittim kvk ya,kullanıcı hatası dedi :) tabii amoled yanığı neymiş diye araştırınca bişiler öğrendim.
    neymiş kullanıcı hatası dedim telefonun sarj göstergesini ben mi yüklemişim oraya,yada wifi bağlandığı zaman çıkan cubuğu ben mi ekleimişim hangisi benim hatam dedim.yüksek voltta sarj etmiş olabilir mişim :)1400 tl para istedi , sonra yok tüketici mahkemesine gidecekmişim , arabulucu atanacakmış falan filan en az 1 sene onun sonunda kazanırsan haklıysan değiştiriyor yada ücreti iade ediyor.iade sartı o günkü fiyat üzerinden yani 2 sene sonra kazanırsan o zaman note 8 fiyatı ne ise onu veriyor birde 2. ek statüsü uyguluyor:) tabii bu arada note 10 note 11 falan çıkar..neyse yani
    takılmayın garanti olayına aldığınız yeri bilin yeter,imei atılmış,garantisi varmış yokmuş...
  • quote:

Orijinalden alıntı: azzr

imei olayına bu kadar takılmayın arkadaşlar,ha başınıza ne geldi bilmiyorum ama 4 senedir imei çakılı telefon kullanıyorum bişi olmadı...
    geçen sene bi anormallik yapıp kvk note 8 aldım, 3 ay sonra tepede ki sarj göstergesi,saat ,wifi göstergesinde onlar yokkeden sanki varmış gibi gorünmeye başladı.sordum amoled yanığı dediler hemen garantiye göster , peki dedim gittim kvk ya,kullanıcı hatası dedi :) tabii amoled yanığı neymiş diye araştırınca bişiler öğrendim.
    neymiş kullanıcı hatası dedim telefonun sarj göstergesini ben mi yüklemişim oraya,yada wifi bağlandığı zaman çıkan cubuğu ben mi ekleimişim hangisi benim hatam dedim.yüksek voltta sarj etmiş olabilir mişim :)1400 tl para istedi , sonra yok tüketici mahkemesine gidecekmişim , arabulucu atanacakmış falan filan en az 1 sene onun sonunda kazanırsan haklıysan değiştiriyor yada ücreti iade ediyor.iade sartı o günkü fiyat üzerinden yani 2 sene sonra kazanırsan o zaman note 8 fiyatı ne ise onu veriyor birde 2. ek statüsü uyguluyor:) tabii bu arada note 10 note 11 falan çıkar..neyse yani
    takılmayın garanti olayına aldığınız yeri bilin yeter,imei atılmış,garantisi varmış yokmuş...
    Amoled ekranların genel sorunu.Full parlaklıkta kullanımda ortaya çıkıyor :)

• öyleymiş ben de daha önce öyle bişi olmamıştı,ama yurt dışı 3500 tl varken 5 bine garantili aldık elde patladı:) garantide garanti olsa
    bizim ahmet abi daha iyi en azından 1400 tl ekranı orjinal 850 tl ye yaptı
    ayrıca full parlaklıkta kullanmam hiç oneplus 5 5t de aynı şekilde kullandım hiç bişi olmadı,şimdi 6t var bi sıkıntı yok.ha olmayacağı anlamına gelmez tabii ki ama en azından ahmet abi var :) garanti var diye bi sürü uğraşıp sonra yine para vereceksem yemişim öyle garantiyi
  • Yazıyorum da ama ısrarla anlamıyor arkadaşlar ; ya da anlamak istemiyor... Garanti falan umrumda değil benim. Imei çakılmış cihazı, kayıtlı diye almak istemiyorum diyorum. Bunda dalga geçilecek ne var Allah aşkına?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • anlamamak?dalga geçmek?
    o konu çoktan geçti :)
    ama tekrar soruyorsan yazayım :)
    malum sayfada arattığın kayıtlı denen telefonların %85 i imei çakılmıştır,kalanıda zaten kendisi tanıdığı falan getirmiştir satıyordur.
    imei çakılmasının ne gibi bir sorunu oldu sende? yada herhangi bi sıkıntı gördün mü?
    garanti umrunda değilse imei de umrunda olmamalı
    imei attığın zaman ( olmaz da nadirde olsa imei gümleyebiliyor )en kötü 3 ay sonra kapanacak diye mesaj gelir gidersin 20 30 tl verip çaktırırsın telefona yeni imei
    güle güle kullanırsın
  • azzr A kullanıcısına yanıt
    Malum sayfada olan hiçbir yerden cihaz almayacağım. Daha önce imei atılmış bi cihazım hiç olmadık yerde kapandı ve inanılmaz mağdur oldum. Daha geçen ay bi arkadaş htc cihazı için 100 tl verdi yanımda ; gözlerimle gördüm imei çakmak için. Bunlar yeterli mi sence?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • senin adına şansızlık olmuş tabii ki
  • azzr A kullanıcısına yanıt
    IMEI nerede attirdiniz ? Yada artırılıyor ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Babamre

IMEI nerede attirdiniz ? Yada artırılıyor ?
    selanik caddesinde telefon borsaları var oralarda yapılıyor ankara için tabii ki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi azzr -- 10 Ocak 2019; 18:20:27 >
  • Anladim teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: azzr

öyleymiş ben de daha önce öyle bişi olmamıştı,ama yurt dışı 3500 tl varken 5 bine garantili aldık elde patladı:) garantide garanti olsa
    bizim ahmet abi daha iyi en azından 1400 tl ekranı orjinal 850 tl ye yaptı
    ayrıca full parlaklıkta kullanmam hiç oneplus 5 5t de aynı şekilde kullandım hiç bişi olmadı,şimdi 6t var bi sıkıntı yok.ha olmayacağı anlamına gelmez tabii ki ama en azından ahmet abi var :) garanti var diye bi sürü uğraşıp sonra yine para vereceksem yemişim öyle garantiyi
    Samsung kadar ekranı parlak olan bi lg de gördüm ben.Oneplus larda zor çünkü parlaklık kısılmış.Full parlaklığı tam vermiyor.Ama samsunglarda ve lg lerde full verdiği için ekran yanması en çok bu markalarda görünüyor.Düşük parlaklıkta kullanmak lazım diyecem fakat o zamanda pek bi yetersiz oluyor.

• ara sıra kendi kendine şebeke gidiyor ve kilit ekranına atıyor beni böyle bir sorun yaşayan var mı arkadaşlar??????

• Hocam imei, garanti olayı herkesin kendine kalmış. Bende amerikadan aldım gelcek yakında. evde asus android telefn var bozuk onun imeini çaktırcam. Kapanmaz heralde telefon bende duruyor çünkü. Ama hocam fikir için söylüyorum garanti olayı umrunuzda değilse ki en keskin nokta bu, 6t türkiyeye geldiğinde 5000 e yakın gelir, sırf imei için yazık değil mi? Garanti deseydiniz tamamen sizin görüşünüz derdim. en fazla bi kere daha attırırsınız.
  • Beyler İstanbul'da 6T'ye nerede imei çaktırabiliriz?https://www.androidbrick.com/ ten Osman abi yapıyor biliyorum ama Beylikdüzü'nden Pendik'e gitmeyi gozüm yemiyor.Doğubank taraflarında vardır herhalde ama ben bilmiyorum.
  • RioDeJaneiro kullanıcısına yanıt
    hbm - yüksek parlaklık modu op 6t ye yapılabiliyor
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.