Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

★| OnePlus 6T |★ [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Babamre Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 3 Misafir Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı  ( 1 Mobil Cihaz  )
1.266
Cevap
48
Favori
61.681
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> OnePlus >> ★| OnePlus 6T |★ [ANA KONU]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      2040 Mesaj
      11 Aralık 2018 08:34:51

saydıklarınız arasında oneplus 6t'yi konuşmaya, tartışmaya bile gerek yok.
      |
      |
      alacaliinek_81 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      314 Mesaj
      11 Aralık 2018 22:43:27
      bir şey soracağım IMEI caksak güncelleme almada bir sıkıntı yaşar mıyız lütfen bilenler bir cevaplasin acil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Binbaşı
      1476 Mesaj
      12 Aralık 2018 01:40:37

Bir sıkıntı olmaz ben öyle bir cihaz kullanıyorum güncelleme alıyor saygılar

|
      |
      m.akif.karaca kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      314 Mesaj
      12 Aralık 2018 02:01:24
      teşekkür ederim bir de global rom mu yoksa Avrupa mı tavsiye edersiniz

• Binbaşı
      1476 Mesaj
      12 Aralık 2018 10:02:20

Hocam ben asia olan için cihazı kullanıyorum bir sıkıntı yok en büyük fark birincisi şarj cihazı bizim prizlere uygun olarak geliyor almanyadan alırsanız ikincisi eğer yurtdışına gidip geliyorsaniz 1 yıl garantisi var bunlardan başka fark yok telefonda saygılar

|
      |

• Yarbay
      3042 Mesaj
      12 Aralık 2018 12:27:57 Konu Sahibi
      Oneplus 7 için sızıntı renderlara baktım,çentik yok denecek kadar küçültülmüş :)

• Yarbay
      2040 Mesaj
      12 Aralık 2018 13:44:12
      telefonu ilk aldığım birkaç gün 1-2 saat kadar pubg oynamama rağmen 7-8 saat civarı ekran süresi alıyordum ancak şu an 2-3 saat kadar pubg oynamama rağmen 5-6 sat ekran süresi ancak alıyorum, oyunu en yüksek grafik ayarlarında oynuyorum acaba normal mi şarj tüketimi yoksa telefonu sıfırlayayım mı?

• Yüzbaşı
      314 Mesaj
      12 Aralık 2018 17:18:10
      quote:

Orijinalden alıntı: badcrow

Hocam ben asia olan için cihazı kullanıyorum bir sıkıntı yok en büyük fark birincisi şarj cihazı bizim prizlere uygun olarak geliyor almanyadan alırsanız ikincisi eğer yurtdışına gidip geliyorsaniz 1 yıl garantisi var bunlardan başka fark yok telefonda saygılar
      teşekkür ederim ben de global sürüme yonelecegim muhtemelen

|
      |

• Yüzbaşı
      706 Mesaj
      12 Aralık 2018 20:43:43

3 saat PUBG için çok normal. PUBG şu anda mobilde cihazları şarj olarak en çok sömüren oyun.
      |
      |
      Hellori Hazretleri kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

INTEL i7 7800X | ASUS TUF X299 MARK 1 | EVGA GTX1080TI FTW3 | EVGA SUPERNOVA G3 GOLD 750W | SAMSUNG 850 EVO 250GB | CORSAIR NEUTRON XTI 240GB | CORSAIR VENGEANCE 32GB 3000MHZ | CORSAIR H115i | CORSAIR 400C
      ACER PREDATOR XG270HUA | ASUS VH242H | WD BLUE 2TB 64/7200 | LOGITECH G502 & G105 & G920 & G230 & X540 | KINGSTON HyperX Fury XL
    • Onbaşı
      29 Mesaj
      13 Aralık 2018 03:01:17
      quote:

Orijinalden alıntı: Hellori Hazretleri

Bende sonunda bugün Koray Selduman'dan güzel bir fiyata 8/128 mirror black sipariş ettim umarım yarın ulaşır elime. Kılıf ve ekran koruyucu aldınız mı, aldıysanız nereden aldınız arkadaşlar?
      Koray selduman referanslı mı? ve ayrıca nereden ulaşabilirim acaba? (gsm, facebook, adres)

• Yarbay
      2040 Mesaj
      13 Aralık 2018 09:56:14
      quote:

Orijinalden alıntı: alacaliinek_81

Koray selduman referanslı mı? ve ayrıca nereden ulaşabilirim acaba? (gsm, facebook, adres)

Alıntıları Göster
      çok fazla sayıda referansı olan bir facebook sayfası vardı ancak bu pasaport kayıt ücretlerinden sonra kapattı diye biliyorum istanbuldaysanız dükkanıda var fb'dan aratarak ulaşabilirsiniz kesinlikle güvenilir biridir, hakkında bolca şikayette var ancak saçma sapan sorulara sinirlenebiliyor kendisi, ben neyin ne olduğunu ve ne istediğini bilen bir müşteri olarak gayet memnun kaldım kendisinden. fb'dan bulamazsanız özel mesaj atın numarasını vereyim.
      |
      |

• Binbaşı
      1993 Mesaj
      13 Aralık 2018 11:35:10
      Ortala 4.5 de kaç saat ekran alıyorsunuz? Pilinden memnun olmayan var mı?

|
      |

SiYaHBeYaZ....
    • Yüzbaşı
      314 Mesaj
      13 Aralık 2018 23:30:28
      yarın muhtemelen 8gb şimşek moru ile ilk OnePlus deneyimime adım atacağım . heyecanlıyım:) bakalım nolacak

• Yüzbaşı
      706 Mesaj
      14 Aralık 2018 00:00:31
      İstanbulda olmayınca alacak yer de olmuyor. IMEI atma konusunda bilgisi olan birisi özel mesaj atabilir mi?

INTEL i7 7800X | ASUS TUF X299 MARK 1 | EVGA GTX1080TI FTW3 | EVGA SUPERNOVA G3 GOLD 750W | SAMSUNG 850 EVO 250GB | CORSAIR NEUTRON XTI 240GB | CORSAIR VENGEANCE 32GB 3000MHZ | CORSAIR H115i | CORSAIR 400C
      ACER PREDATOR XG270HUA | ASUS VH242H | WD BLUE 2TB 64/7200 | LOGITECH G502 & G105 & G920 & G230 & X540 | KINGSTON HyperX Fury XL
    • Yarbay
      2254 Mesaj
      14 Aralık 2018 00:16:25

kesinlikle pişman olmayacaksın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
      |
      |
    • Yarbay
      2254 Mesaj
      14 Aralık 2018 00:17:33

zahter ya da koray selduman satıcılarını neden düşünmüyorsun? imei konusunda da yardımcı olurlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
      |
      |
      Lundy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Yüzbaşı
      706 Mesaj
      14 Aralık 2018 00:36:23

Hocam kendileri benim bulunduğum şehirde olmayınca ister istemez şüphe doğuyor insanın içine. Ocak ayını bekleyeceğim faturalı satış yapan bir firma olmazsa yurt dışından kendim getirteceğim fakat gerekirse IMEI atma ile problemi çözeceğim ama bulunduğum yerde bulamazsam öyle bir hizmet kayıt ettireceğiz artık.
      |
      |
      ferhatugur kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Er
      6 Mesaj
      14 Aralık 2018 17:33:45
      Öncelikle herkese merhaba, forumda yeniyim... Oneplus 6t telefona sonunda bende kavuştum, fakat ilk defa android kullanacağım. Umarım zorlanmam :) Sizden sazı tavsiyeler bekliyorum, ne gibi ayarlar yaparsam bana faydası dokunur? Bu ayarı mutlaka yapmalısın dediğiniz bir ayar var mı, virüs programı kurmalı mıyım? ayrıca imei olayına daha karar vermiş değilim, cihazım avrupadan alınma ve garanti olayı var diye biliyorum, imei attırsak garanti gidermi, ilerde sıkıntısını yaşar mıyım? bu şekilde kullanan arkadaşların yorumlarını bekliyorum.
      |
      |

• Er
      6 Mesaj
      14 Aralık 2018 17:34:15
      Öncelikle herkese merhaba, forumda yeniyim... Oneplus 6t telefona sonunda bende kavuştum, fakat ilk defa android kullanacağım. Umarım zorlanmam :) Sizden sazı tavsiyeler bekliyorum, ne gibi ayarlar yaparsam bana faydası dokunur? Bu ayarı mutlaka yapmalısın dediğiniz bir ayar var mı, virüs programı kurmalı mıyım? ayrıca imei olayına daha karar vermiş değilim, cihazım avrupadan alınma ve garanti olayı var diye biliyorum, imei attırsak garanti gidermi, ilerde sıkıntısını yaşar mıyım? bu şekilde kullanan arkadaşların yorumlarını bekliyorum.
      |
      |

• Yüzbaşı
      314 Mesaj
      14 Aralık 2018 18:53:44
      quote:

Orijinalden alıntı: ferhatugur

kesinlikle pişman olmayacaksın
      ilk izlenimim çok iyi premium bir hissi var açık şekilde ama mate 10dan geçtim onun ekran genişliğini arıyorum 16:9 formatı daha iyi bence ama şu ana kadar çok iyi gidiyor birkaç saattir elimde cihaz

|
      |

Hızlı Cevap

Reklamlar
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Paykasa
son dakika
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
nice türkiye
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,344
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.