Şimdi Ara

★| OnePlus 6T |★ [ANA KONU] (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.137
Cevap
43
Favori
180.104
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: esertekin180

Aynen dediğin gibi yapacağım. OnePlus Amerika sitesinden sipariş veririm. 3 günde teslim ediyorlar. 3050tl.ye geliyor 8/128 olanı. Gidince de elimde olur. Ben midnight black alacağım kısmet olursa.
    Hocam ben de kendi sitesine baktım. Türkiye'ye nazaran daha uyguna geliyor haklısınız. Yalnız mor rengini göremedim, Amerika'ya mı sunmuyorlar ki acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Selcukyalcin

Herkese Merhaba; Ocak 22 gibi Amerika'dan Oneplus 6T 8 Gb + 128 Gb cihazdan getirteceğim arkadaşıma. Forumu okuduğuma göre Global versiyon olarak geliyor fakat şarj aleti farklı çıkıyor. Farkı aparat ile mi çözüyoruz yoksa başka bir şarj aleti mi alıyoruz?
    Ben de ABD den aldım. Kendi orijinal abd uçlu şarjını kullanabilirsin. Ama ucuna adaptör alman lazım. Elektrikcilerde 5tl ye satılan topraklı olanları soket yuvasına daha iyi oturduğu için her sokup çıkardığında cızırtı ve atlama yapmaz, daha sağlıklı olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Selcukyalcin

Hocam ben de kendi sitesine baktım. Türkiye'ye nazaran daha uyguna geliyor haklısınız. Yalnız mor rengini göremedim, Amerika'ya mı sunmuyorlar ki acaba?

Alıntıları Göster
    Evet mor rengi yok. Ama zaten benim seçimim midnight black. o yüzden çok önemli değil.
  • istanbul da en ucuz güvenilir nerde bulabilirim

• Kullandığınız kılıf ve ekran koruyucu film öneriniz var mı arkadaşlar?

• Günaydın herkese. Marques Browne youtube kanalında çeşitli kategorilerde 2018 yılının telefonunu seçti. Bizim 6T yılın en iyi akıllı telefonu oldu. İyi bir reviewer olduğu için paylaşmak istedim. Bu arada oneplus amerika sitesinden dün akşam telefonu siparis verecektim. Başka bir ulkedeyken veremiyor ancak usa gittiğimde oradan internete baglandigimda onaylaniyormus siparis. Konu hakkinda deneyimi olan oldu mu acaba. Herkese iyi günler dilerim

• esertekin180 kullanıcısına yanıt
    vpn ile denemediniz mi?

• Herkese Merhaba,

Cihazı aktif kullanan arkadaşlar için bir sorum olacaktı; bildiğim kadarıyla cihazda 3g bandı yok ve 4g çekmeyen yerlerde problem yaşayan kullanıcı sayısı çok diye bir dedikodu var. Bu problemi yaşayanlar oldu mu? Pixel 3 ile OnePlus 6t arasında gidip geliyorum bugünlerde. Bu konu da malum önemli. Türkiye'de merkezi yerlerden uzaklaştıkça çekim kalitesi de ortada olunca aklıma bu konu takılıyor. Aydınlatırsanız sevinirim.

Teşekkürler.
  • Saint BigJon kullanıcısına yanıt
    kim demiş ya da yazmışsa iyi saçmalamış...

network ayarlarında 2G - 2G/3G - 2G/3G/4G olmak üzere 3 ayar mevcut. 1 aydır 3G de kullanıyorum herhangi bir sorun yaşamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saint BigJon

Herkese Merhaba,

Cihazı aktif kullanan arkadaşlar için bir sorum olacaktı; bildiğim kadarıyla cihazda 3g bandı yok ve 4g çekmeyen yerlerde problem yaşayan kullanıcı sayısı çok diye bir dedikodu var. Bu problemi yaşayanlar oldu mu? Pixel 3 ile OnePlus 6t arasında gidip geliyorum bugünlerde. Bu konu da malum önemli. Türkiye'de merkezi yerlerden uzaklaştıkça çekim kalitesi de ortada olunca aklıma bu konu takılıyor. Aydınlatırsanız sevinirim.

Teşekkürler.
    Bu mesajı 3g ile yazıyorum :)

Onu yazanlar oneplus in abd de Verizon gibi CDMA kullanan servislerin sadece 4g ile bağlandığını yarım yamalak anlamış olabilirler.

★| OnePlus 6T |★ [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crusht -- 20 Aralık 2018; 18:5:29 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Hellori Hazretleri

Tr garantili 4500-5000 arasına girer 4000-4500 arasına iner diye tahmin ediyorum ben 8/128 3550 liraya aldım garantisiz
    Merhaba, nereden aldınız acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hellori Hazretleri

vpn ile denemediniz mi?
    vpn ile bağlanınca kart bilgilerini girmek ne kadar güvenli olur emin olamadığım için denemedim...
  • Merhaba,oneplus 6T 8/128 gb cihazım bugün elime geçti,forumu baştan sona okudum.emeği geçen herkese çok teşekkürler.Ana ekrana Hava durumu widget ini yüklemek isterken NEVER SETTLE logosu kayboldu,tekrar nasıl getirilir çok uğraştım ama beceremedim,yardım ederseniz çok sevinirim.Bu arada cihaz 9.0 7 ile geldi turboVPN ile güncelleme yaptım 9.0.10 şuan.Cihaz çok hızlı ve daha stabil olmuş gerçekten,daha önce biryıl kadar oneplus 5 kullanmışlığım var,karşılaştırmak gerekirse 6T nin yılın telefonu seçilmesi tam isabet olmuş.Tekrar iyi forumlar.
  • dün bakmıştım güncelleme yoktu vpn tekrar kurdum 9.0.10 geldi kuralım bakalım
  • Aynen Almanya ip si ile 9.0.8 beklerken 9.0.10 geldi beyler ancak benim aklıma birşey geldi biz vpn ile bağlanmasak hiç mi güncelleme gelmeyecek bize?

• quote:

Orijinalden alıntı: omercan7

Merhaba, nereden aldınız acaba?

Alıntıları Göster
    FB : Koray Selduman

• Merhaba
    Ben de mor renkli olanı alarak aranıza katıldım. Cihaz ile ilgili ilk izlenimlerim (genel olarak aşırı memnunum ama almadan önce fikir sahibi olmak isteyenler için özellikle olumsuz bulduğum kısımları detaylı anlattım. Detaylı anlattığıma bakmayın aslında bunların çoğu küçük eksiklikler ve hatta herkes için geçerli bile değiller.):

Artılar:
    - Çok hızlı, öyle böyle değil.
    - Tasarım çok özel. Renk harika.
    - Kılıf ve ekran koruyucu ile geliyor.
    - Pil ömrü muazzam.
    - Parmak izi okuyucu gelecekten gelmiş hissi veriyor.

Eksiler:
    - Mi5'ten geldiğim için ekran büyüklüğüne tam alışamadım. Sağ elimle tutarken sağ baş parmak ile her yere ulaşamıyorum. Bazen avuç içim ekrana temas ediyor. Hele ekranın üst kısmına erişmek imkansız benim için.
    - Bildirim ışığı olmaması kötü. Şu uygulama bir miktar bu eksiği kapatıyor:
    Plus Beat
    - Ekranın köşeleri aşırı yuvarlatılmış. Sol üstte bu nedenle bildirim ikonları oldukça içeriden başlamak zorunda kalıyor ve bu da havada kalmış hissi veriyor. Alt tarafta ise örneğin whatsapp'ta buton ve input kutusu sıkışmış hissi veriyor.
    - Parmak izi okuyucu artılara yazsam da always on olmadığı için okutmadan önce en azından ekrana çift tıklamak veya telefonu hareket ettirmek gerekiyor. Masa üzerinde dururken sadece dokunarak kilit açabilmek isterdim.

Bunların dışında henüz fotoğraf çok fazla çekmedim. DxOMark 98 puan vermiş. Oneplus 6, 96 idi.
    DxOMark incelemesi

Face unlock kullanmıyorum. Çok fazla kurcalayamadım. Ben iki gündür mobil veride notifikasyonları alamama sorunuyla uğraştım aslında. Onu da bu forumda bir arkadaş sayesinde çözdüm. Sorun Türk Telekom'un güvenli internet servisiymiş. Şurada anlatıyor:
    Forum mesajı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ordaolmayanadam -- 21 Aralık 2018; 1:12:54 >

• Arkadaşlar parmak izi problemi yasıyorum. Parmak izimi tanımıyor.

İlk basta tanıyor cihaz acıp kapatınca veya biraz sure gecince tanımamaya baslıyor.

Tanımlı parmak izimi kaldırdım yeni ekledim gene aynı

Tesekkur ler

• Çin versiyonunu kullanan var mı aranızda arkadaşlar? Bir sıkıntı yaşıyor musunuz?
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.