Şimdi Ara

★| OnePlus 6T |★ [ANA KONU] (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.137
Cevap
44
Favori
180.047
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • selam arkadaşlar... op6t almayı düşünüyorum. bir sorum olacaktı. önümüzdeki hafta amerikaya gideceğim. sizce amerikadan mı alayım yoksa buradan çin versiyonunu alıp global rom mu yüklesem....
  • gcam'in en güncel halini nereden indiriyoruz beyler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • esertekin180 kullanıcısına yanıt
    hocam amerikadan al. çin versiyonlarında hatlardan dolayı sıkıntı olabiliryomuş. kesin değil ama ihtimal. ayrıca amerika cihazı global sürümle geliyor sadece sarj aleti amerikaya uyumlu tek farkı bu. ben 2 adet amerikadan getirdim sattım. direk açıp türkçe kullanıyorsunuz.rom filan uğraşmayın.
  • Aynen dediğin gibi yapacağım. OnePlus Amerika sitesinden sipariş veririm. 3 günde teslim ediyorlar. 3050tl.ye geliyor 8/128 olanı. Gidince de elimde olur. Ben midnight black alacağım kısmet olursa.

• Bu cihaza imei işlemi oluyor mu?

Ne kadara yapılıyor.

• m.akif.karaca kullanıcısına yanıt
    https://forum.xda-developers.com/oneplus-6t/themes/app-oneplus-6-google-camera-port-t3862849

geliştirici 1.2 versiyonu tavsiye etmiş...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ferhatugur -- 15 Aralık 2018; 23:50:2 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferhatugur

https://forum.xda-developers.com/oneplus-6t/themes/app-oneplus-6-google-camera-port-t3862849

teşekkürler hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: ferhatugur

yalnız apkyi indiremiyorum yeni pencere açılıyor sonra kayboluyor bir şey olmuyor yani

• RioDeJaneiro kullanıcısına yanıt
    Daha var hocam gerçeği yansıtmaz gibi oppo gibi yaparlar bana göre çentik falan direk kaldırılır gibi duruyor zaten 6t de bile çentik baya azalmış. Mayıs da falan tanıtılır gibi duruyor.
  • Bu cihaza imei işlemi oluyor mu?

Ne kadara yapılıyor

• ... IMEI Bolu cihaziniz klon listesinde olduğu için şu tarihte kapanacaktır gibi bir mesaj geldi .

aynı durumla karşılaşan var mı acaba? nedir bu nolacak napabiliriz

• quote:

Orijinalden alıntı: Recepali55

Bu cihaza imei işlemi oluyor mu?

Ne kadara yapılıyor

oluyor ve güncellemeleri rom üzerinden aldığından sıkıntı da olmuyor. ama IMEI klonlu listesine yakalandığında kapanıyor başka bir imei atıyorsun şu an benim imei takılmış kapanacak bir ay sonra . ne kadara atıyorlar imeiyi bilmiyorum

Cevabın için teşekkür ederim kardeşim.

• Çin yada avrupa sürümlerinde 4g bandlarından B20 vs gibi eksiklik var mı?

Siz imei atarken telefoncu mu seçti imei yoksa siz mi verdiniz? Klon kopya çıkması nasıl denk geldi acaba?

Evde durun ekranı kırık telefonun imeisini atmayı düşünüyorum ankarada yer bulabilirsem sorun olur mu acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: sLevenTr

Siz imei atarken telefoncu mu seçti imei yoksa siz mi verdiniz? Klon kopya çıkması nasıl denk geldi acaba?

Evde durun ekranı kırık telefonun imeisini atmayı düşünüyorum ankarada yer bulabilirsem sorun olur mu acaba?
    satın aldığım kişi halletmiş işi, ben kendi eskilerimden birini vereceğim galiba önümüzdeki günlerde

• quote:

Orijinalden alıntı: sLevenTr

ara sıra denk geliyormuş böyle denemekte fayda var eğer yakalanırsa başka bir imei atarsın

• quote:

Orijinalden alıntı: Recepali55

Cevabın için teşekkür ederim kardeşim.
    rica ederim

• beyler monochrome özelliği yokmuş kamerada , üzdü bu beni şu anda

• Herkese Merhaba; Ocak 22 gibi Amerika'dan Oneplus 6T 8 Gb + 128 Gb cihazdan getirteceğim arkadaşıma. Forumu okuduğuma göre Global versiyon olarak geliyor fakat şarj aleti farklı çıkıyor. Farkı aparat ile mi çözüyoruz yoksa başka bir şarj aleti mi alıyoruz?
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.