Şimdi Ara

ONEPLUS 5 KULLANICILARI KULÜBÜ (374. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: inferior Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 5 Misafir - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7.753
Cevap
103
Favori
447.816
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 372373374375376
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Emin misiniz hocam benim bildiğim halen kullanılıyor baya.
  • Geri çekti derken kendi server ından kaldırdı. 10.0.0 bende de yüklü. Eğer yüklediyseniz cihazınızda bir değişiklik yapıp geri çekmiyorlar.
    Temmuz ortası yada en geç sonuna doğru 10.0.1 gelecek diye yazanlar var ama ben de onların yalancısıyım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • valuable kullanıcısına yanıt
    Anladığım kadarıyla çok yeni olan bir olaymış bu çünkü baya yüklenen kişi duyuyordum.
    Edit:2 hafta olmuş ve yeni sürüm üzerinde çalışılıyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CengizGurkan -- 4 Temmuz 2020; 23:21:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: valuable

Çok fazla sıkıntı ve şikayet olduğu için güncellemeyi geri çektiler, o yüzden gelmemiştir. Bir 10 gündür falan 10.0.0 güncellemesi yok artık.
    Bana sorarsanız benim bir derdim yok, pil biraz hızlı tükeniyor ama onun dışında gayet memnunum.
    Çok teşekkür ederim. Ben de memnunum zaten aslında. Sadece merak ettim neden gelmedi diye. Bir de pilde ve kamerada iyileşme olursa hoş olur. Kullandığınız bir cam varsa önerileri alabilirim.
  • Güncelleme tekrar otada.

• Merhaba dostlar. Sizce ikinci el temiz büyük ihtimalle yurt dışı oneplus 5'e ne kadar verilir. Telefonum s8 plus. Fakat ekran falan kırık. Birde 2 hattım var. Çift hatlı olması bana avantajlı geliyor. Satan arkadaş 1500 tl dedi ama. Sizce uygun mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaplans007

Merhaba dostlar. Sizce ikinci el temiz büyük ihtimalle yurt dışı oneplus 5'e ne kadar verilir. Telefonum s8 plus. Fakat ekran falan kırık. Birde 2 hattım var. Çift hatlı olması bana avantajlı geliyor. Satan arkadaş 1500 tl dedi ama. Sizce uygun mu?
    Uygun. Hala canavar gibi.
  • Arkadaşlar merhaba

OnePlus 5 için son 6 ay içinde aliexpress ten batarya getirten oldu mu? LOSONCOER isimli bir marka var, yüksek MhA lı piller üretmiş OnePlus bataryaları var. alıp deneyen kullanan oldu mu?

Saygılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: FreeShah

Güncelleme tekrar otada.
    evet geldiONEPLUS 5 KULLANICILARI KULÜBÜ
  • fethiyegunesi kullanıcısına yanıt
    yorumlarda yüksek değere aldanmayın yazıyor. ben alıp deneyeceğim ama bataryam baya ölsün diye bekliyorum. 2017 Kasım ayından beri kullanıyorum bu telefonu. batarya ömrü azalmasından başka tık demedi. o yüzden batarya tam bitmeden açmak istemiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: inferior

yorumlarda yüksek değere aldanmayın yazıyor. ben alıp deneyeceğim ama bataryam baya ölsün diye bekliyorum. 2017 Kasım ayından beri kullanıyorum bu telefonu. batarya ömrü azalmasından başka tık demedi. o yüzden batarya tam bitmeden açmak istemiyorum.
    valla üstad 105 liraya kıydım verdim siparişi... şu şartlarda çin den gelir mi zaten şüpheliyim... gelirse deneyeceğim. 18 eylül teslimat yazıyor... o zamana pil de baya baya ömrünü tüketme noktasına gelir...

işin ilginç yanı facebook da "OnePlus Türkiye" olarak geçen hesaba pil için mesaj attım. "pilinizi değiştirmenizi önermeyiz" dediler... nasıl bir ilginçlikse
  • bu ayın 13 ünde başka bir ürün siparişi verdim aliexpressten. bugün Bursa'ya girdi. şaşkınım. seninki de tez zamanda gelir ve deneyimlerini paylaşırsın umarım.

• Delta servise gönderip batarya değişimi yapan var mı ? Fiyatı nedir ?
  • Peaky kullanıcısına yanıt
    Ben telefonla sordum, fiyat bilgisi vermediler. Pil iyice bitince göndermeyi düşünüyorum. Şu an OnePlus Diagnostic uygulamasında pil sağlığı yüzde 79 görünüyor.

Düzenleme: OnePlus 5T başlığında 150 TL'ye orijinal pil ile değiştirildiği yazılmış, 10 gün üzerinde de serviste bekliyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kemalboran -- 24 Temmuz 2020; 1:22:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fethiyegunesi

valla üstad 105 liraya kıydım verdim siparişi... şu şartlarda çin den gelir mi zaten şüpheliyim... gelirse deneyeceğim. 18 eylül teslimat yazıyor... o zamana pil de baya baya ömrünü tüketme noktasına gelir...

işin ilginç yanı facebook da "OnePlus Türkiye" olarak geçen hesaba pil için mesaj attım. "pilinizi değiştirmenizi önermeyiz" dediler... nasıl bir ilginçlikse

Alıntıları Göster
    Hocam son durum nedir?Var mı bir gelişme?

• kemalboran kullanıcısına yanıt
    Eminsiniz değil mi hocam?Ona göre ben de yolliyim.Cihaz elinize ulaştı mı ayrıca?
  • OnePlus 5T bölümünde yazmışlar, ben göndermedim. Orada yazan arkadaşı bulup sorun isterseniz.

• kemalboran kullanıcısına yanıt
    Bakıyım hocam teşekkürler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Oneplus5 ile #neowise kuyruklu yıldız çekimi
    30 sn raw

ONEPLUS 5 KULLANICILARI KULÜBÜ ONEPLUS 5 KULLANICILARI KULÜBÜ ONEPLUS 5 KULLANICILARI KULÜBÜ ONEPLUS 5 KULLANICILARI KULÜBÜ

• Oneplus5 #neowise kuyruklu yıldız çekimi

ONEPLUS 5 KULLANICILARI KULÜBÜ ONEPLUS 5 KULLANICILARI KULÜBÜ ONEPLUS 5 KULLANICILARI KULÜBÜ ONEPLUS 5 KULLANICILARI KULÜBÜ

• 
Sayfa: önceki 372373374375376
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.