Şimdi Ara

OnePlus 3 Kullanıcılar Kulübü (162. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.429
Cevap
42
Favori
110.257
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 160161162163164
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar imei değiştirilmiş cihaz güncelleme yapılırsa imei silinir mi? Root vs ile işi olmayan bi arkadaşım böyle bi cihaz bulmuş ama güncellemeleri almak istiyor haliyle. Bilgisi olan var mıdır?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TrickyBogard

Arkadaşlar imei değiştirilmiş cihaz güncelleme yapılırsa imei silinir mi? Root vs ile işi olmayan bi arkadaşım böyle bi cihaz bulmuş ama güncellemeleri almak istiyor haliyle. Bilgisi olan var mıdır?

İmei silinmez

elimde bir kapalı bir açık op3t mevcut avrupa 1.950 TL
    OnePlus 3 Kullanıcılar Kulübü

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• bu zamanda ikinci el telefon almak ,sakat sonra bylock cikarsa basiniz agrir. bir arkadas iki uc yil once sattigi telefonda bylock cikmis. adam makinist aciga alindi...

feto ile iliskisi yok ama sonraki el degistirmelerdr biri kurmus, imei onun adina oldugu icin sikintisini cekiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kurumuş konu 😀

• quote:

Orijinalden alıntı: muhamnet

Kurumuş konu 😀

Maalesef öyle...

Konu sahibi konu ile ilgilenmediği gibi konuya herhangi bir katkısı yoktur. Bizim Türk toplumu, hakkını veremese de , koltuk işgal etmeyi pek sever.

Bari ilk mesaja konu devredilecektir yazın, belki ilgilenecek ve hakkını verecek biri çıkar...

• rLzApex kullanıcısına yanıt
    Konuyla ilgilenmek için ne yapayım acaba? Boş boş mesaj mı atayım konuya

İsterseniz size devredeyim hakkını verirsiniz koltuğun
  • Telefonu 1 metreden düşürdüm ve ön kamera bozuldu,bunun icin komple anakart degisimi mi lazim yoksa on kamera ayri bir modul mudur takilir mi ve İzmir'de tamirini degisimini yapan bildiginiz yer var mi??

• quote:

Orijinalden alıntı: iltrks

Telefonu 1 metreden düşürdüm ve ön kamera bozuldu,bunun icin komple anakart degisimi mi lazim yoksa on kamera ayri bir modul mudur takilir mi ve İzmir'de tamirini degisimini yapan bildiginiz yer var mi??

Bildiğim kadarıyla o işleri Çankaya civarında yapıyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: muhamnet

quote:

Orijinalden alıntı: iltrks

Telefonu 1 metreden düşürdüm ve ön kamera bozuldu,bunun icin komple anakart degisimi mi lazim yoksa on kamera ayri bir modul mudur takilir mi ve İzmir'de tamirini degisimini yapan bildiginiz yer var mi??

Bildiğim kadarıyla o işleri Çankaya civarında yapıyorlar.

Bayadir gitmedim hocam o taraflara ,samsung iphone vs tamiri yapiyolardi ama çin telefonlarina bakan var mi?

• @duman50
    "Hocam merhabalar, ben oneplus 3 kullanıcısıyım. Öncelikle ekran süresi 4 saat üzeri hiç alamadım. Birde miui rom mu kullansam diye düşündüm. Forumda yazmışsınız ama ben hangi miui rom u indirip kurmalıyım bilemedim. Türkçe olarak ve batarya uzun gitsin diye hangi miui versiyon kullanmamı önerirsiniz. İndirmem için link atabilir misiniz?"

Öncelikle bu mesajı direk bana değil de konuya yazsanız emin olun daha fazla kişi görecek ve daha sağlıklı bir cevap alacaksınız.

Sorunuza geçecek olursak hiç miui kullanmadım ama forumda kullanan var 8 saat ekran süreleri alıyorlar fakat yine aynı arkadaşlar custom oos da 8 saat ekran alabiliyorlar. WhatsApp grubunda kullanan arkadaşlar var ama nicklerini bilmiyorum. Onlara sorarsanız daha fazla yardımcı olacaklardır. Link için xda forumuna bakabilirsiniz çünkü çeşitleri mevcut bir şey diyemiyorum o konuda

• HeiLi kullanıcısına yanıt
    Cevabın için teşekkür ederim hocam. Xda dan haberdarım. ama hangi versiyon nedir ne değildir bilgi sahibi değilim. İngilizce de kıt olunca sana sorayım dedim. O halde tekrar konu başlığında sormuş olayım; Oneplus 3 orjinal 7.1.1 i kullanıyorum.

1- Şarj için miui rom kurmak istiyorum, önerir misiniz? (Miui nin arayüzü de hoşuma gidiyor)
    2- Oneplus 3 te nova ile bildirimleri alabiliyorum. Miui de nova ya ihtiyaç duyacak mıyım? Bildirimler geliyor mu?
    3- Türkçe olacak şekilde miui hangi versiyonu kurmam gerekir? Link verebilir misiniz?
    4- Linkini verdiğiniz miui rom un diğer miui rom dan avantajı nedir?

Teşekkürler.
  • telefonuma dolby atmos ve/veya viper4android yüklüyorum fakat aktif olmuyor.

cihazım rootlu ama ses sisteminin çalışma sebebinin PERMISSIVE aktif olmamasını olarak okudum.

bu sorunu da çözemedim.

cihazında dolby atmos veya viper4android kullanan varsa bana yardımcı olabilir mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben freedom os kullanıyorum hazır geliyor.

• Oneplus 3/3t Tam Destek / dolby atmos ve viper4ARISE / v4.1.5 rom - unlock bootloader - unbrick - root - twrp (08.06.2017) [yeni linkler eklendi]

https://forum.donanimhaber.com/oneplus-3-3t-tam-destek-dolby-atmos-ve-viper4arise-v4-1-5-rom-unlock-bootloader-unbrick-root-twrp-08-06-2017-yeni-linkler-eklendi--126779070

• 4.1.5 güncellemesi geldi dostlar 90mb. Almanya vpn ile yapabilirsiniz.

https://forums.oneplus.net/threads/oxygenos-4-1-5-7-1-1-ota-for-oneplus-3-and-3t.547283/

• Arkadaşlar, konu içeriği güncellenmiştir. Bilginize...

Oneplus 3/3t (09.06.2017) Tam Destek / dolby atmos ve viper4ARISE / v4.1.5 rom / unlock bootloader - unbrick - root - twrp

https://forum.donanimhaber.com/b-oneplus-3-3t-09-06-2017-tam-destek-dolby-atmos-ve-viper4arise-v4-1-5-rom-unlock-bootloader-unbrick-root-twrp-b--126779070

• arkadaslar, resmi sitede fiyatta oynama yok ama yurt disinda elektronik satan dukkanlarda fiyatlar dustu. yurt disina cikma firsati olanlar bir arastirma yapabilir. 400 USD alti fiyatlar var, 2 gun once 3t aldim sifir kutulu, 352 USD(dominik cumhuriyeti), amerika'da da bazi dukkanlarda indirim yapildigini duydum. diger ulkelerde durum nedir bilmiyorum. one plus 5 yuzunden stok eritme olabilir. fiyatlar nasil resmi sitenin altina duser onu da anlamadim. bu arada yazdiklarim elden garantisiz satilan telefonlar icindir.
    aldigim site:http://www.corotos.com.do/republica_dominicana/one_plus_3t

telefonla ilgili sorunuz olursa, deneyimledigim kadariyla cevaplamaya calisirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alininposta -- 9 Haziran 2017; 19:29:6 >

• @LordErenAtakan2

"Hocam bende almayı düşünüyorum da... Bu garanti veya ekran kırılma durumlarında ne yapıyorsunuz"

Yine özel mesaj atılmış fakt konuya yazsanız daha sağlıklı mesajlar alabilirdiniz. Soruya geçecek olursak daha önce bir arkadaşımızın başına anakart sıkıntısı geldi cihaz 2 günlüktü ve oneplus2ın kendi sitesinden alınmaydı. OP ile iletişme geçti, OP cihaz hangi ülkeden alındıysa oraya kargolanmasını oradan da Polonyada bulunan servise kargolanmasını istedi. Cihaz 1 ay civarında tamir edilip geri gönderildi diye hatırlıyorum. Fakat cihaz kayıtlıydı onun için gümrükte sıkıntı çıkmadı bu konuya dikkat etmekte fayda var. 60 lira civarı kargo ücreti verdi. Zaten ürünlerin 1 senelik garantisi olduğu için servise para vermedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HeiLi -- 11 Haziran 2017; 14:41:26 >

• < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • lektonstar kullanıcısına yanıt
    Ekran kasa oranı eğer böyleyse çok fazla bir ilerleme yok kaldıki render kenarlarda o kadar sıfır olmayacak gibi

snapdragon 835 ve kamera harici 650 usd lik birşey göremedim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 160161162163164
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.