Şimdi Ara

OnePlus 3 Kullanıcılar Kulübü (161. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.430
Cevap
42
Favori
110.257
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 159160161162163
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: pretty34

quote:

Orijinalden alıntı: Aks The Gorgeous

quote:

Orijinalden alıntı: Aks The Gorgeous

quote:

Orijinalden alıntı: rLzApex

Normal çünkü 4.1.2 den geçince 30 MB siz arada kaçan, kac adet güncelleme kacirdiniz ondan böyle.

Haliyle güncelleme de uzun sürecektir.

Hepsini indiriyorum sonra restart atıyorum, güncelleme başarısız diyor o yüzden bir kac güncelleme kaçırdım.

Arkadaşlar sorunum devam ediyor. Güncellemeyi indirdikten sonra telefon kapanip siyah ekrana geçiyor oradan exit diyorum mecburen sonra guncelleme basarisiz hatasini alıyorum bu sorunla karsilasan yok mu hic?

Güncelleme kısmında carka basıp yerel yükseltme ile dosyayı göstererek güncelleme yapabilirsin.

Cihazda root yada twrp varmi

root yok hocam orjinal yerel yükseltmeye tıkladığımda bembeyaz ekran çıkıyor "yükleme paketini taşı sd kart kök dizinine" diye bir şey yazıyor hiçbir şey yapılmıyor ekranda.

• Buradaki yorumlari da okuyarak oneplus3 aldım usa versiyonu ve turkcel ile 4g sorunu yasamadim. Gecen gun guncel surumu yükledim ama halen decam eden whatsapp veya diger aplikasyonlarin bildirim sayisi app üzerinde görünmüyor mesela whatsapp dan 5 mesaj geldi ama girmeden göremiyorum gibi. Çözümünü bilen varsa yardim rica.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: helpgod

Buradaki yorumlari da okuyarak oneplus3 aldım usa versiyonu ve turkcel ile 4g sorunu yasamadim. Gecen gun guncel surumu yükledim ama halen decam eden whatsapp veya diger aplikasyonlarin bildirim sayisi app üzerinde görünmüyor mesela whatsapp dan 5 mesaj geldi ama girmeden göremiyorum gibi. Çözümünü bilen varsa yardim rica.

stock arayüzde zaten bildirim sayısı özelliği yok...zeniu,nova launcjer,yandex launcher yada arrow launcher yükleyerek bu sorunu çözebilirsin.
  • pretty34 P kullanıcısına yanıt
    CEvap icin tesekkurler. Bahsettiginiz sekilde uygulamak için rootlu telefona app indirip kurmak yeterli mi yoksa bunları kurabilmek icin rom yukler gibi detayli islemler gerekiyor mu ve yazdıklarınızdan en sade basit olani hangisidir acaba? Telefonu siyah background ile kullanıyorum bu sadeligi bozmayacak oneriniz hangisidir acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: helpgod

CEvap icin tesekkurler. Bahsettiginiz sekilde uygulamak için rootlu telefona app indirip kurmak yeterli mi yoksa bunları kurabilmek icin rom yukler gibi detayli islemler gerekiyor mu ve yazdıklarınızdan en sade basit olani hangisidir acaba? Telefonu siyah background ile kullanıyorum bu sadeligi bozmayacak oneriniz hangisidir acaba?

bu uygulamalar google playde mevcut.
    hepsini deneyebilirsiniz.
    nova launcherda bildirim sayısı için ücretli versiyon gerekli.ama en stabili de o.ben şahsen onu kullanıyorum yıllardır.
    ama ayarları zahmetli biraz
    diğerlerini sırayla deneyebilirsin.
    arrow launcher ı bi dene istersen
    microsoft yapımı.
  • pretty34 P kullanıcısına yanıt
    Tekrar teşekkürler.

• Yeni oneplus şirket tarafından onaylanmış. Oneplus 5 sağlam geliyor. Snapdragon 835, 8 GB ram, 128 GB hafıza, 23 mp çift arka kamera. Haziran, Ağustos gibi tanıtılacak.

• Dostlar 4.1.3 için geliştirici seçeneklerinde / Çizim bölümünde en küçük genişlik kaç yazıyor acaba ? Sifirladim o nedenle default ayar kaç dpi acaba?

• Merhaba htc 10 ile oneplus 3t arasında kaldım siz kullanıcıların fikrini sormak istedim hangisi alcak olsanız .daha önce oneplus 1-2 kullandım 3 t hakkında fikirsiz kaldım.
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mitrox -- 9 Mayıs 2017; 11:44:17 >
  • arkadaşlar bir sorum olacak. Telefona root atıp istemediğim birkaç uygulamayı kaldırsam sonra root'u da kaldırsam sistem güncelleme alır mı almaz mı öğrenmek istiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: airflow

arkadaşlar bir sorum olacak. Telefona root atıp istemediğim birkaç uygulamayı kaldırsam sonra root'u da kaldırsam sistem güncelleme alır mı almaz mı öğrenmek istiyorum.

Sistemde zaten öyle gereksiz uygulama yok ki neye gözünüz çarptı

• airflow A kullanıcısına yanıt
    He bu arada güncelleme alırsın ama manuel yüklersin twrpye girip flashlarsın

• quote:

Orijinalden alıntı: btelgezer

Merhaba htc 10 ile oneplus 3t arasında kaldım siz kullanıcıların fikrini sormak istedim hangisi alcak olsanız .daha önce oneplus 1-2 kullandım 3 t hakkında fikirsiz kaldım.

https://forum.donanimhaber.com/oneplus-3t-kullanicilari-kulubu-nougat-7-1-1-oxygen-os-4-1-3-androidin-en-hizli-telefonu--122478659
  • Hydrogen os v3.0 kullaniyorum cok enteresandirki yazilimi sitesinden indirmeme ragmen icine gömülü trojan var xda bile bu durum yazilmis çin romu oldugu icin çin hükümetinin acik bir arka kapi biraktigini falan yazmislar ben de durumu cozebilmek icin once rootlayip sistemdeki kötü icerik sahip yazilimlari silip rootu kaldirmak istedim ama once bir foruma yazim dedim manuel update aliyorsa sorunu bu sekilde çözücem cünkü rom gercekten cok iyi tavsiyeleriniz icin tesekkur ederim :)

• Arkadaşlar bir tane OnePlus 3T buldum çift hattı da kayıtlı dedi satıcı, yorumlarına baktım güvenilir birisi.
    Benim sorum şu : bu telefonu TR de kullanmak herhangi bir sıkıntı yaşatır mı bana? Google Play Store silinyo vs gibi kafa karıştırıcı şeyler okududmda size sormak istedim.
    Avrupa Modeli olduğunu söyledi.
    Çin veya Amerika olsa bile sıkıntı olur mu kayıt edildikten sonra?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cikopelo -- 17 Mayıs 2017; 20:2:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cikopelo

Arkadaşlar bir tane OnePlus 3T buldum çift hattı da kayıtlı dedi satıcı, yorumlarına baktım güvenilir birisi.
    Benim sorum şu : bu telefonu TR de kullanmak herhangi bir sıkıntı yaşatır mı bana? Google Play Store silinyo vs gibi kafa karıştırıcı şeyler okududmda size sormak istedim.
    Avrupa Modeli olduğunu söyledi.
    Çin veya Amerika olsa bile sıkıntı olur mu kayıt edildikten sonra?

Konu Oneplus 3 konusu hocam, forumda 3T konusu mevcut
  • HeiLi kullanıcısına yanıt
    Oneplus 3 olunca farklı kayit yapılıyor 3t olunca başka mi?

Konunuzu yesinler yaridm etmektense cene calyo millet

• cikopelo kullanıcısına yanıt
    Forumda zaten bilgi istediğiniz cihazın konusu mevcut, bu konu Oneplus 3 konusu
  • arkadaşlar herhangi bir sorunda ne yapıyorsunuz mikrofon hoparlor veya ekran bozulmalarında falan ?
    ekleme : türkiye içinde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evrim009 -- 20 Mayıs 2017; 23:5:51 >
  • 
Sayfa: önceki 159160161162163
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.