Şimdi Ara

OnePlus 3 Kullanıcılar Kulübü (164. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.429
Cevap
42
Favori
110.257
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 162163164165166
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Arkadaşlar miui rom kurmaya çalışırken benden şifre istedi. Anlamadığımdan romu tekrar kurayım dedim ve o sıra sanırım tüm verileri silmişim. şuanda twrp ile kurabileceğim hiç birşey yok. telefon siyah mi ekranında kalıyor. Ne miui romu kuruyor nede başka bişey kuruyor. ne yapmam lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: cücü*

ACİL!!
    Arkadaşlar miui rom kurmaya çalışırken benden şifre istedi. Anlamadığımdan romu tekrar kurayım dedim ve o sıra sanırım tüm verileri silmişim. şuanda twrp ile kurabileceğim hiç birşey yok. telefon siyah mi ekranında kalıyor. Ne miui romu kuruyor nede başka bişey kuruyor. ne yapmam lazım

Miui kurarken dosya sistemi degistigi icin dahilideki herşey silinir, sifre istrmesi de bundan. Twrp duruyorsa miui yu tekrardan flashla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Op 3 ve 3t için Android O kesinleşti beyler. Bir şirket yetkilisi, 3 ve 3t nin yıl başına kadar Android O güncellemesi alacağı sözünü verdi.

• Flyme Android 6 Beta sürümü yüklenebilir durumda.
    http://www.flyme.cn/firmwarelist-110.html#8
  • Arkadaşlar selamlar. Benim cihazın ön camı kırıldı ancak dokunmatiği vs sorunsuz. İstanbul içi öncelikli olmak koşuluyla bildiğiniz ön cam değişikliği yaptırabileceğim bir yer var mı?

• arkadaşlar fark vermek kaydı ileiphone 5 s takas dusunurmusunuz..telefonum beyaz temiz ve türkiye cihazıdır..16 gb versiyondur
  • quote:

Orijinalden alıntı: lektonstar

Op 3 ve 3t için Android O kesinleşti beyler. Bir şirket yetkilisi, 3 ve 3t nin yıl başına kadar Android O güncellemesi alacağı sözünü verdi.

Htc ve note sever olarak bu one plus kullanma istediğim tavan yapıyor. Helal olsun bunlara.

• Arkadaşlar bu telefonu tavsiye eder misiniz hala op5 i sevmedim 2binliraya hepsi buradadan satışta şu an lg g6 mate9 p10 seçenekler arasında kamera ses ve multimedia ağırlıklı kullanıcam telefonu oyun oynayan biri değilim ne diyorsunuz.
  • eeGoo kullanıcısına yanıt
    Huawei p10 alın hocam, kamerası daha iyidir oneplus 3'ten
  • quote:

Orijinalden alıntı: eeGoo

Arkadaşlar bu telefonu tavsiye eder misiniz hala op5 i sevmedim 2binliraya hepsi buradadan satışta şu an lg g6 mate9 p10 seçenekler arasında kamera ses ve multimedia ağırlıklı kullanıcam telefonu oyun oynayan biri değilim ne diyorsunuz.

kasımdan beri kullanıyorum Avrupa modelini taş gibi cihaz. Dash Şarj olayı zaten efsane. Hb de 3t modeli satışa girmiş.
  • Selam arkadaşlar, hepsiburada 3T'yi satmaya başlamış. Fiyatıda mantıklı diyebiliriz. Alan gören var mı? Avrupa modeli mi yoksa Çin midir sizce? Ona göre sipariş vermeyi planlıyorum.

http://www.hepsiburada.com/oneplus-3t-64-gb-ithalatci-garantili-p-HBV000006IB6P
  • A3000_16_170627 derleme no, 2 gün önce bu guncellemeyi yaptiktan sonra bluetooth üzerinden aracimda müzik dinleyemiyorum konuşma sesinde sorun yok. Bunu yaşayan ve çözümünü bilen var mi acaba?

• 1400 tl ye oneplus 3t 128 gb satıyor bı arkadas. 3010 modeli. ımeı malum yolla kayıtlı. fıyat aklımı kurcalıyor acaba bozuk cıhaz dıye bızemı kakalamaya calısıyorda fıyatı uygun tutuyor . almakta tereddutlerim var fakat cıhazıda begenıyorum acıkcası
  • Arkadaşlar oneplus 3 kullanıcısıyım.

Telefonun bugün ekranı kırıldı, nasıl halledebilirim Türkiye'de servis yapan var mı bildiğiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aks The Gorgeous -- 23 Temmuz 2017; 9:41:54 >
  • Arkadaşlar ilk çıktığından beri one plus 3 64 gb gray modelini kullanıyorum eu modeli

performans olarak hiç bir sorunu yok yalnız gelen aramalarda ses çok kısık geliyor hopörler e alınca yüksek

ve normal geliyor geri ahize ye alınca ses yine kısık geliyor fabrika ayarlarına yükledim düzelmedi.

bi yolunu bilen varmı kriz geçirmek üzereyim telefonumu da seviyorum ama aramalara dur seni duyamıyorum

demekten bıktım bi çözüm bilen varsa yardımcı olabilir mi ?
  • Aks The Gorgeous kullanıcısına yanıt
    En ucuz çözüm ekranı aliexpres den alın ekran değişimini herhangi güvenilir bir tamirciye götürüp taktırın

• quote:

Orijinalden alıntı: q0Ld

Arkadaşlar ilk çıktığından beri one plus 3 64 gb gray modelini kullanıyorum eu modeli

performans olarak hiç bir sorunu yok yalnız gelen aramalarda ses çok kısık geliyor hopörler e alınca yüksek

ve normal geliyor geri ahize ye alınca ses yine kısık geliyor fabrika ayarlarına yükledim düzelmedi.

bi yolunu bilen varmı kriz geçirmek üzereyim telefonumu da seviyorum ama aramalara dur seni duyamıyorum

demekten bıktım bi çözüm bilen varsa yardımcı olabilir mi ?

Bende böyle bir problem yok belki çağrı sesi düşüktür, ses tuşları ile açmayı denediniz mi?
  • denedim olmadı maalesef

• merhaba,

dün malesef one plus3t'mi sert bir zemine düşürdüm.
    ekran camında hiç bir sorun olmayınca ucuz atlattım zannetmiştim.

telefon çalışyor ama ekrana gelen piksellerde hata var, veya ekrana gelen görüntüler hiç okunmuyor, sadece renkler yansıyor gibi.

öncelikle böyle bir tecrübe yaşayan var mı, düzelebilecek bir durum mudur?
    one plus tamirinde özellikle istanbulda bildiğiniz, güvendiğiniz bir şirket var mı?

arama motorlarında oneplus tamir diye arattığımda sadece ankarada bir şirketin ilanına denk geldim.
  • bu arada ekranın dokunmatiği sağlam, klavyeyi görebildiğim zamanlarda ana ekranda şifre, sim kart şifrelerini girebildim.
  • 
Sayfa: önceki 162163164165166
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.