Şimdi Ara

OnePlus 3 Kullanıcılar Kulübü (157. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.429
Cevap
42
Favori
110.257
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    up
  • Op3 yeni aldım sistem guncellemelerde sadece 4.0.3 var nougat 7.1.1 nasıl yüklenir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tegronn -- 23 Mart 2017; 17:17:6 >
  • Elinde ekran filmi olan var mı arkadaşlar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • A3010 çin versiyon 3T de sadece bölgesel 4G bağlantı problemleri mi olur. Gsm operatör çekimi ile ilgili veya daha başka şeylerle ilgili sıkıntı yaşar mıyım?

Kullanan bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

• çekim problemi filan yok arkadaşlar. sadece vodafone'da 4.5g çektiği yer sayısı azalabilir. 3.5g çeker oralarda da.
  • Arkadaşlar bu çekim olayını çok abartıyorsunuz

xiaomi nin türkiyede satılan %99 telefonunda bant 20 yok ve resmi olarak satılıyor

Kırsal bölgede yaşayanlar metropollere oranla 4g yi nadir görür yada göremez 3g de çalışır.

Telefonun ana işlevleri %100 uyumlu çalışıyor burda sorun yok

Bana göre ist. yaşayan çoğu kişi sorun yaşamaz evinde bile 4g görüyor, ben meizu m2 note da evde 4g kullanıyorum bant 20 yok online oyunlarda sorun çıkartıyor sadece oda hareket halinde olursanız baz istasyonları arasında geçişte net gidiyor 10-15 saniye sonra geliyor

Avrupa modellerinde ise fiyat artıyor one plus 3-3t de 50-70 usd civarı fiyat farkı var

tamamen kişisel seçim ve çok küçük bir sorun bana göre

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yardım Lazım
    4.0.3 güncelleme indirdim
    cihaz kapandı twrp açıldı
    önbellek temizle deyip sistemi yeniden başlattım
    android yeni sürüme geçiyor adımları falan geçti kurulumu yeniden yaptım ama nafile
    hala 3.2.8 sürümünde yardım edermisiniz
  • _S_R_ _ kullanıcısına yanıt
    var arkadaş ama bu cihazlar film le geliyor.hatta 128 tempered cam la geliyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: tegronn

Yardım Lazım
    4.0.3 güncelleme indirdim
    cihaz kapandı twrp açıldı
    önbellek temizle deyip sistemi yeniden başlattım
    android yeni sürüme geçiyor adımları falan geçti kurulumu yeniden yaptım ama nafile
    hala 3.2.8 sürümünde yardım edermisiniz

Full sürümü indirip twrp den flashla,twrp yüklü cihaza ota güncelleme yüklenmiyor olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: black_67

Arkadaşlar bu çekim olayını çok abartıyorsunuz

xiaomi nin türkiyede satılan %99 telefonunda bant 20 yok ve resmi olarak satılıyor

Kırsal bölgede yaşayanlar metropollere oranla 4g yi nadir görür yada göremez 3g de çalışır.

Bana göre ist. yaşayan çoğu kişi sorun yaşamaz evinde bile 4g görüyor, ben meizu m2 note da evde 4g kullanıyorum bant 20 yok online oyunlarda sorun çıkartıyor sadece oda hareket halinde olursanız baz istasyonları arasında geçişte net gidiyor 10-15 saniye sonra geliyor

Avrupa modellerinde ise fiyat artıyor one plus 3-3t de 50-70 usd civarı fiyat farkı var

zaten 4G konusunda asla takıntılı değilim. sadece şu beni düşündürüyor; izmir'in en merkezi yerindenyim. ancak işim manisa'da. işyerinde, orada olmasa da servisle yoldayken, tepelerde, dağ yollarında gsm bağlantısıyla ilgili proglem olur mu? ya da yoldayken internet zerre çekmeyecekse gidipte bu telefona 2 bin lira gömmek çok mantıksız olur. çünkü haftanın altı günü bu şekilde gidecek. evde zaten wifi var. kısaca interneti telefonda kullanma sıklığım genelde şehir merkezi dışında oluyor iş icabı.

• quote:

Orijinalden alıntı: tigatron23

quote:

Orijinalden alıntı: black_67

Arkadaşlar bu çekim olayını çok abartıyorsunuz

zaten 4G konusunda asla takıntılı değilim. sadece şu beni düşündürüyor; izmir'in en merkezi yerindenyim. ancak işim manisa'da. işyerinde, orada olmasa da servisle yoldayken, tepelerde, dağ yollarında gsm bağlantısıyla ilgili proglem olur mu? ya da yoldayken internet zerre çekmeyecekse gidipte bu telefona 2 bin lira gömmek çok mantıksız olur. çünkü haftanın altı günü bu şekilde gidecek. evde zaten wifi var. kısaca interneti telefonda kullanma sıklığım genelde şehir merkezi dışında oluyor iş icabı.

Bence bu durumda hiçbir sıkıntı çıkmaz

En fazla 4g 3g ordan edge geçer en kötü ihtimalle

Zaten dağda bayırda tüm telefonlar aynı edge ye kadar düşüyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Sezai GÜREL

var arkadaş ama bu cihazlar film le geliyor.hatta 128 tempered cam la geliyor..

Biliyorum hocam benimde ekrandaki jelatinde çok çizikler oluştu o yüzden yedek lazım. Sizdeki orjinal jelatinden mı?

• _S_R_ _ kullanıcısına yanıt
    Bende o jelatinden var fabrika çıkışı gelen

• Bende orijinal yok maalesef tam oturmuyor biraz küçük gibi..

• Selam arkadaşlar,

Avrupadan Türkiye aile ziyaretine geliyorum, isteyene one plus 3T getirebilirim..

• one plus whatsap grubuna eklermisiniz
    hattım şuan one plus 3 te takılı değil ıphone 4 te takılı olduğu içinde whatsap kod tarama özelliği yok o yüzden giremiyorum whatsap grububunuza
    Özel mesaj dan numaramı verebilirim lütfen pm
  • son güncellemeden sonra şarj sıçışlarda
  • arkadaşlar miui 8 yüklüyorum twrp den,ama olmuyor
    unlock ediyorum,twrp den wipe ları yapıp romu yüklüyorum ama rom yüklenmedi hatası veriyor
    sadece birtanesi yüklendi,ama ondada açıldıktan sonra username password istiyor
    anlamadım bu işi,3-4 tane mui denedim birtaneis hariç diğerleri twrp den kurulmadı bile hata verdi
    bu konud abilgisi olan varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: mitrox

arkadaşlar miui 8 yüklüyorum twrp den,ama olmuyor
    unlock ediyorum,twrp den wipe ları yapıp romu yüklüyorum ama rom yüklenmedi hatası veriyor
    sadece birtanesi yüklendi,ama ondada açıldıktan sonra username password istiyor
    anlamadım bu işi,3-4 tane mui denedim birtaneis hariç diğerleri twrp den kurulmadı bile hata verdi
    bu konud abilgisi olan varmı

Twrp den full wipe yapman lazım.orda yes yazdığın bı ekran çıkar,onu yapıp dosya sistemini değiştirmen ve sonra romu flaslaman gerekiyor.yoksa açılışta şifre ister.

• pretty34 P kullanıcısına yanıt
    hocam full wipe anladım,ama yes yazdığın yer ve dosya sistemini dğeiştirme kısmını anlamadım
    biraz daha açarmısın veya görebileceğim bir kaynak varmı
  • 
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.