Şimdi Ara

OnePlus 3 Kullanıcılar Kulübü (159. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.430
Cevap
42
Favori
110.256
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 157158159160161
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hiçbir sorun olmaz

Sadece operatörlerin sistemi üzerinde 4g siz telefona sahip olduğunuz için 4g kampanyalarından yararlanamazsınız

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hayır vodafone da telefonum 4,5 g servislerinde bir sıkıntı yok kütahya tavşanlı da çok büyük bir şehirde değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • black_67 kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkür ederim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar,

Bugün a3003 ile araniza katildim.

Nubia z11 den sonra kameralar, ses ve yazılım çok rezil geldi. Satmadan eğer oluyorsa Xiaomi miui arayüzünü denemek isterim. Bunu kurmanin bir yolu var mı? Kamera ses vs derken birde yazilim çekilir gibi değil. 2 milyara General mobil 3t olmuş.

• oguzhant O kullanıcısına yanıt
    Kamera ve ses e bir şey diyemem ama elinizdeki cihazın yazılımı dandik çin romlarından değil android in orjinal versiyonuna yakın bir yazılımdır. Zaten cihaz çok açık olduğu için envai çeşit rom ve dolasıyla miui da var öncelikle elinizdeki cihazın farkına varın. Dandik bir çin telefonu değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: HeiLi

Kamera ve ses e bir şey diyemem ama elinizdeki cihazın yazılımı dandik çin romlarından değil android in orjinal versiyonuna yakın bir yazılımdır. Zaten cihaz çok açık olduğu için envai çeşit rom ve dolasıyla miui da var öncelikle elinizdeki cihazın farkına varın. Dandik bir çin telefonu değil

Miui kurarmisiniz bana o zaman
  • oneplus 3 A3000 modeli

OP3_O2_Open_13 yazılımını kullanıyorum.

Android 7.1.1

Tavsiye ederim.

Hatta şunu da belirteyim. Şarj etme suresini bir kaç seferdir test ediyorum.

%5 ten %100 'e geçen süre 54 dakika.

öteki romlarda 1 saat 15 dakika civarı oluyordu.
    bilginize..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aslanenver -- 10 Nisan 2017; 10:39:28 >
  • arkadaşlar selamlar ben hydrogen os 7.1.1 sürümünü kullanmaktayım bu sürümü kullanan arkadaşlar gmail telefon yedeği sorununu nasıl halletti ya da halledebildi mi ? hesabı sekronize etmeme rağmen rehber geri gelmiyor ve telefon kayıt ederken de gmail yedekle seçeneği çıkmıyor anlayamadım telefonda play store ve gmail yüklü olmasına rağmen.. yardımcı olursanız sevinirim herkese iyi forumlar.
  • Slm arkadaslar bende araniza katilagim fakat 3t modeliyle arasinda pek bir fark goremesim oneplus 3ler cok daha ucuz ve 3001 felan modelleri var lte de sorun yaprlarmi simdiden teskkurler

• Az kullanilmis Oneplus 3 ile aranıza katıldım. Elimde orijinal sarj aleti yok.rica etsem orijinal sarj aletinde yazan voltaj ve akim degerini yazar misiniz ona uygun sarj aleti edineyim.

• helpgod kullanıcısına yanıt
    Cihaz hayırlı olsun. Buyrun orj şarj adaptörü bilgileri.

OnePlus 3 Kullanıcılar Kulübü

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dousk kullanıcısına yanıt
    Cok tesekkurler.

Ya oppo'nun vooc lu şarj adaptörünü alacaksınız ya da orjinal dash charge adaptör alacaksınız. Peki bunu neden söylüyorum, cihaz bu iki adaptör olmadan dash charge hızını kullanmıyor sadece 1.8 ampere kadar çıkıyor şarj hızı fakat şarj olayı çok iyi dash charge da ama gidip normal quick charge 3 destekli bir adaptörde alabilirsiniz.
  • HeiLi kullanıcısına yanıt
    Öncelikle cevabınız için teşekkürler. Orijinali (oppo ile ayni deger) 5v4a lik adaptor bulamadım yerli e-ticaret sitelerinde. Sahibinden var orda da 100tl. Hizli sarj imkanından yararlanmak isterim ama simdilik 2amper sarj cihazıyla idare edip cinden 4amperlik alip gelmesini bekleyecegim gibi.

• 13 nisan tarihinde 4.1.3 güncellemesi çıkmış, ben yeni gördüm Almanya vpn ile indirebilirsiniz. 30mb

OnePlus 3 Kullanıcılar Kulübü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rLzApex -- 17 Nisan 2017; 15:54:54 >
    Aliexpresten neden almıyorsunuz dash charge

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hydrogen os 7.0 kurdum arkadaşlar batarya süresi gerçekten iyi rootsuz kurabiliyorunuz ve çin market uygulamasından play store indirilip kurulabiliyor tek sıkıntı türkçe dil desteği olmaması ama basit bir ingilizce ile arayüz rahatlıkla kullanılabiliyor ve cihaz inanılmaz stabil çalışıyor açılma süresi bile fark ediyor iphone kafa tutar desem yeridir.

OnePlus 3 Kullanıcılar KulübüOnePlus 3 Kullanıcılar Kulübü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi airflow -- 17 Nisan 2017; 19:10:50 >

• merhabalar 1100 tl ye a3000 modeli kayıtsız buldum daha önce ekranı değişmiş orjinali ile değer mi alacak olursam dikkat etmem gereken neler var?
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HeiLi -- 19 Nisan 2017; 13:8:17 >
  • Arkadaşlar telefonda odaklama sorunu yaşayan var mı? 6-7 aydır kullanıyorum hiçbir sıkıntı yokken birden kamera odaklamasında sıkıntı yaşar oldum. Telefon yere dahi hiç düşmedi. Sizce aliexpressden kamera alıp takmak sorunu giderir mi?
  • 
Sayfa: önceki 157158159160161
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.