Şimdi Ara

OnePlus 3 Kullanıcılar Kulübü (156. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.430
Cevap
42
Favori
110.257
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 154155156157158
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tegronn

op3 alacğaım cihaz e devlet üzerindne pasaporta kayıt olmuş
    belge yok diyor böyle birşey varmı
    cihazı alırken sadece kutusunu ve telefonumu alacağım
    bilgisi olanlar cevaplarsa sevinirim

Vergi dairesine yatırırken makbuz veriyorlar,internetten de odedyise çıktı alınıyor.bunlar yoksa cihazdaki imeileri e devletten kontrol edebilirsin.kayitli ise görürsün zaten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • siakawa S kullanıcısına yanıt
    Estağfurullah hocam, sağolun ilginiz için, TR dil yok ise bekleteceğim ve orjinal haliyle kullanmaya devam edeceğim, zaten şuan için şarj konusunda sorunum yok, sadece ekran süresi az çıkıyordu ki bir arkaaşımızda onun için yeterli açıklamayı yaptı ve ben tatmin oldum. Teşekkürler.
  • mcanarmagan M kullanıcısına yanıt
    Hocam ben SUPER BACKUP adlı play store daki uygulamayı kullanıyorum. bu programla

Rehberi
    Mesajları
    Telde kurulu programların APK dosyalarını
    Arama kayıtlarını
    Takvimleri
    Yer imlerini
    ve Fotoğraflarını kopyalayıp pcye yedekledikten sonra telefonu sıfırlarsın. Daha sonra tekrar telefona atıp yedekleri yükleyebilirsin. Kolay gelsin.
  • pretty34 P kullanıcısına yanıt
    imei kopyalama yaptıysa nasıl belli olur..

yani pasaport kayıtlı değilde imei kopyalama yaptı ve pasaport kayıtlı diye satıyorsa bu belli olurmu..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sezai GÜREL

imei kopyalama yaptıysa nasıl belli olur..

yani pasaport kayıtlı değilde imei kopyalama yaptı ve pasaport kayıtlı diye satıyorsa bu belli olurmu..

IMEI kontrol kısmında zaten oneplus diye yazıyor...Atıyorum Nokia'nın 6600 i IMEI ile kopyalandiysa orda nokia yazar

• pretty34 P kullanıcısına yanıt
    teşekkürler sayenizde öğreniyoruz

• Gibi

• one plus çift imei neden 2 imei kaytlı dğeil hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: tegronn

one plus çift imei neden 2 imei kaytlı dğeil hocam

Onu ayrıca sorguluyorsun.tek sorguda 2 si cikmaz

• Merhaba,

Uygulamaları nasıl gizleyip görünür yapabiliyoruz.
  • one plus 3 için güzel bir kılıf önerirmisiniz
  • Favorimdir kendileri

• Degerli forumdaslarim,

Oneplus 3t almayi düşünüyorum ancak guzel bir kulaklık kullandigim durumda ses cikisi yeterli ve güzel midir.

Usa versiyon 3000 modelini alirsam turkcell ile kullanirken en ufak bir sorun yaşama ihtimalim vsr midir. 4g delisi değilim arasira 3g ye dusse de sorun olmaz ancak arandıgimda ulasilamama vs sorunu olur mu.

Cevap verirseniz memnun olurum.

• quote:

Orijinalden alıntı: helpgod

Degerli forumdaslarim,

Oneplus 3t almayi düşünüyorum ancak guzel bir kulaklık kullandigim durumda ses cikisi yeterli ve güzel midir.

Usa versiyon 3000 modelini alirsam turkcell ile kullanirken en ufak bir sorun yaşama ihtimalim vsr midir. 4g delisi değilim arasira 3g ye dusse de sorun olmaz ancak arandıgimda ulasilamama vs sorunu olur mu.

Cevap verirseniz memnun olurum.

Hocam kendi tecrübemi aktarayım. Ses çıkışı yeterli ama bence örneğin iphone kalitesinde değil. Bazen cızırtı olabiliyor. Müzik için de şimdi dinliyorum, bana yeterli geldi ama sanırım müzik konusunda çıkış kadar müzik donanımı da etkili. Yine de sezgisel olarak diyebilirim ki, ses konusunda tatmin etmeyebilir pro kullanıcıları.

Turkcell olarak şehir merkezinde hiç internet problemi yaşamadım açıkçası. Ama bu durum yaşadığınız yere göre değişir. Ben evden işe, işten eve giden biriyim ve Ankara merkezde yaşıyorum.

Arandığımda ulaşamama ise ara ara oluyor ve sebebini bulamadım. Çift hat olmasından ötürü olabilir. Şu kişi aradı ulaşamadı diye mesaj geldiği için dönüş yapılabiliyor ama ara sıra başıma geldi. Bir de bazen konuşurken ses gidiyor karşı tarafın ve konuşma sona eriyor. Bununla ilgili yazmıştım foruma ama başka kimsenin başına gelmedi heralde, kimse cevap vermedi.

• oneplus 3t almayı düşünüyorum. ancak sadece a3010 modelleri mevcut. izmir'in en merkezi noktalarından birinde ikamet ediyorum. ancak iş için hergün manisa'ya gidiyorum. çekim ile ilgili bir sıkıntı yaşar mıyım?
  • tigatron23 T kullanıcısına yanıt
    hocam izmir de kapalı kutu elden teslim ederim...a3003 model 64gb gunmetal...pasaport kaydı size ait...
  • Sezai GÜREL S kullanıcısına yanıt
    3t arıyorum demiş, 3 vereyim diyorsunuz

3t almak isteyen arkadaşlar onda herhangi bir band farklılığı yok istediğiniz gibi alabilirsiniz.

Ayrıca seste cızırtı oluyor diyen arkadaş spotify kullanıyorum seste cızırtı yok? Fakat ses kalitesi htc 10 seviyesinde değil yazılımsal katkı yapılabilir fakat yerini tutmaz
  • one plus 3 aldıgımdan beri hiç güncelleme yapmadım. şuan 6.0.1 oxygen sürümü 1. . . li bir şey. Sistem güncellemesin tıkladıgım an ayar menusu kapanıyor ana ekrana geliyor. ben buna hangi şekilde son nougat güncellemisini nasıl yükleyebilirim ?

yardımcı olursanız sevirim. kendi araştırmalarım sonucu bir şeye ulaşamadım son çare buraya yazdım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HeiLi

3t arıyorum demiş, 3 vereyim diyorsunuz

3t almak isteyen arkadaşlar onda herhangi bir band farklılığı yok istediğiniz gibi alabilirsiniz.

Ayrıca seste cızırtı oluyor diyen arkadaş spotify kullanıyorum seste cızırtı yok? Fakat ses kalitesi htc 10 seviyesinde değil yazılımsal katkı yapılabilir fakat yerini tutmaz

Müzikte değil konuşmada oluyor, o da bazen.

Seazi Gürel bildiğim kadarıyla 3T satıyor, zaten 3 modelinde gunmetal yok.
  • HeiLi kullanıcısına yanıt
    Yorgunluk yaşlılık 3t yazacaktım ☺️

• 
Sayfa: önceki 154155156157158
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.