Şimdi Ara

OnePlus 3 Kullanıcılar Kulübü (158. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.430
Cevap
42
Favori
110.257
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 156157158159160
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. 3T forumuna da yazdım ama belki burda bir bilen olur diye buraya da eklemek istedim. Bir süredir navigasyon problemi yaşıyorum. Daha öncelerde sorunsuz kullanıyordum, ancak güncelleme yapmamama rağmen navigasyon tam olarak çalışmıyor. Durum şöyle;

* Haritaları açıp kendi lokasyonumu bulabiliyorum. Aradığım yeri bulup rotayı da çiziyorum ancak hareket halinde iken GPS ilerlemiyor
    * Yandex indirip denedim aynı durum söz konusu
    * Here ve Waze indirdim. Onlarda kendi lokasyonumu bulma ikonuna basınca GPS yok uyarısı alıyorum.

Bir GPS problemim var ama çözemedim. Tüm izinler verilmiş durumda. Bu sorunu yaşayan oldu mu? Yardımcı olabilir misiniz? Durum biraz acil.
  • 4.1.1 45mb güncelleme gelmiş...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar, temiz Op3 arıyorum elden çıkartmak isteyen varsa görüşelim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • pretty34 P kullanıcısına yanıt
    miui kurulumu yapıyor sonrası açmıyordur değil mi? onun için twrp modunda temizlik gelişmiş temizlik bölümünden veriyi secip dosya sistemini değiştir . f2fs ise ext4 yap flashla... sonra restart.. açılışı biraz uzun sürer oxygen vb romlar gibi çabuk ekran açılmaz. eger temiz kurulum yapacaksan temizlik gelişmiz temizlik veriyi biçimlendir .... yes yazıp flash sonrasında kurulum yaparsın .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sezai GÜREL

Bende orijinal yok maalesef tam oturmuyor biraz küçük gibi..

Pm attım hocam

• Arkadaşlar selamlar. Oneplus 3t almayı düşünüyorum. Önümde iki seçenek var , ya Amerika'daki bir yakınım vasıtasıyla alacağım ya da İsveç'teki bir yakınım vasıtasıyla. Ancak Amerika'daki yakınım ile almam çok daha rahat olacak. Sorum şu, daha önce açıklandıysa kusura bakmayın ama eğer a3000 Amerika modelini alırsam tek sorun 4g bant desteklememe sorunu mu olacak? Diğer tüm yönleriyle( içerik, yazılım, sürüm, kullanım, dil vs. Aklınıza gelebilecek tüm detaylar) a3003 avrupa modeli ile aynı mıdır? Amerika modeliyle avrupa modeli tamamen içerik olarak aynı ise , 3G h+ bağlantısında hiçbir sıkıntı olmuyorsa en kısa sürede alacağım. Halihazırda 4g kullanmıyorum.3g bağlantı bana fazlasıyla yeterli geliyor. 4g yi hem şarj hem malum kotalar sebebiyle kapalı tutuyorum. Bu konuyla ilgili detaylı bilgi verebilir misiniz?

• timarsizsipahi T kullanıcısına yanıt
    Detaylı bilgiye gerek yok

4g bant eksikliği harici ve şarj makinasına çevirici almanız dışında hiçbir değişiklik yok

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar tekrardan, az önce bende a3000 ile aranızda katılmış bulundum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dousk -- 1 Nisan 2017; 15:31:44 >
  • Arkadaslar selamlar bu son güncellemeden sonra konusma esnasinda anlik titreyip ekran aciliyor boyle bir sorunla karsilasan var mı ? Censor mu sorunlu yoksa yazilimsal bir sorun mu ? Yardimci olursaniz sevinirim saygilar

• airflow A kullanıcısına yanıt
    Konuşma esnasında titreyip açılma bende de mevcut. Son güncelleme ile oldu haklısın.

• _S_R_ _ kullanıcısına yanıt
    Mümkünse soft gold alma benim önceki soft gold isi gunmetal daha şık şu an a3003 silver var 3t değil ve memnunum

• Ses problemi yaşayanlar viber4android programı kesin çözüm bende freedom OS 2.6.1 var kurulumu yaparken yükleyebilirsiniz freedom OS çok güzel en azından google servislerini isteğe bağlı kurabiliyorsun
    OnePlus 3 Kullanıcılar Kulübü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hexus01 -- 2 Nisan 2017; 14:41:7 >
  • Oneplus 3'e Huawei emui 5 romu yükleme imkanı var mı?

• black_67 kullanıcısına yanıt
    Peki 3g icin cekmeme gibi bir sorun oluyor mu?

• en sorunsuz versiyon hangisidir acaba? 4g almışken olsun isterim, bir de herkes selfie kamerasından memnun mu? en iyi telefon androidde bu mudur? nerden kaça alacağız?
  • Dousk kullanıcısına yanıt
    A3000 ile herhangi bir sorun yasiyor musunuz? 4g problemli sanirm. 3g baglantida sorun var midir?

• Perilous P kullanıcısına yanıt
    3g de hiçbir sıkıntı yok hocam. 4g yi zaten kullanmıyordum ama ara ara kontrol etmek için açtım ve sıkıntılı olduğu söylenen Vodafone hattımla 4g sinyalinde de bi sorun görmedim diyebilirim. İstanbul'da merkezi yerlerde olmamın da etkisi olabilir tabi..

Düşünüyorsanız alın gitsin bence.

• Dousk kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler kardesim bilgi icin. Sorun olmamasi guzel. 3t a3000 siparis edebiliriz o halde hayirlisi artik :)

• Perilous P kullanıcısına yanıt
    Cihaz güzel, hayırlı olsun.

• Benim de bir sorum olacak arkadaşlar. Kayıt işini henüz halletmedim imei yazdırmayı düşünüyorum. Yazdıracağım imei evdeki bozuk telefonlardan biri olabilir. Sorum şudur; çakma imei ile kullanan varmı? İleriye dönük sorun yaşarmıyım bilgisi olan var mıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dousk -- 6 Nisan 2017; 11:49:14 >
  • 
Sayfa: önceki 156157158159160
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.