F

Çavuş
19 Mayıs 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 46 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Macbook air 2015 13 inc , mac bir anda kapandı , kullanırken sonra tekrar açtım ve açılışta fan en yüksek hızda çalışmaya başladı. Ayrıca ses göstergesi gri ye döndü üzerinde kırmızı bir işaret çıkıyor. Bilgisayar açılışta aşırı derece kasmaya ve geç açılmaya başladı. Ayrıca çok hızlı şarjı bitiyor ve fan hiç bir şekilde kendiliğinden durmuyor 6500 rpm de çalışıyor. Format attım ama hala aynı sorun devam ediyor. Uzun bir süre bilgisayarı kullanmadım Geçen gün açtım ve gayet normal hızda başladı. 1 gün sonra tekrar açtığımda yine ayni sorunlar başladı hala bu şekilde

Ayrıca apple sitesinde söylenen şeylerin hepsini denedim , tuş kombinasyonlarindan bir tanesinde bilgisayar hiç bir cevap vermedi , siyah ekranda kaldı
Bugün bana çıkan yurt acaba burda kalan yada burasi hakkinda bilgi verebilecek birisi varmi ?
http://alkislarlayasiyorum.com/m/content/290592/gobekli-kizlarin-gobek-saklama-yontemi

Beyler ben artık hic bir kiza guvenemiyorum. hani yüksek bel göbeği saklar derdik de bu ne lan ? Bu nasıl bir iştir. Şaşkınim.
bonobolar anaerkildir , kadınlar tarafindan yönetilir. mottolari savaşma seviş. komünist ve sosyalist düzen hüküm sürer. kongonun güneyinde yaşarlar. bunlara saldiracak farkli tür dusmanlari yoktur. kendi türleri ile kavga etmezler anlaşmazliklar ise kavga yerine sex yaparak çözülür ve yiyecekleri boldur

şempanzeler ataerkildir.güçlü erkekler topluluğunun seçtiği bir erkek tarafından yönetilir. mottolari savaş, savaş, savaşdir. kapitalist ve faşist bir yönetim anlayışı vardir. kongonun kuzeyinde yaşarlar. 15 yaş altı ve kadınların hiç bir hakkı yoktur. yemek yeme hakki üstün olandan olmayana göre sıralanır. baskıcı yönetimin koyduğu kurallarin dışına çıkanlar çok kötü iskencelerle cezanladirilir. yiyecek miktarlari çok azdır. farkli tür düşmanları çok fazladır. ayrıca kendi türleri arasinda büyük savaşlar vardır.

iki tarafida deneyin , tarafınızi seçin arkadaşlar.
http://www.sadecenotebook.com/msi-gp62-2qd-092xtr-gt940m-pmu400924 bu bilgisayarı alsam oyun ve isinma konusunda sıkıntı çıkarır mi ?
Gta5 ve the witcher hunt 3 oynayacam medium ayarlarda.
Oyunları normal ayarda oynatsa yeter.
Full hd olsun. 9 taksit alacam. Freedos yerine Windows 8.1 olsun.

http://m.bimeks.com.tr/Urun/147998
Bu ürünü beğendim ama , paraf karta taksiti yok sadece paraf kart var.
3150 tl bütçem var. 9 taksite notebook almayi düşünüyorum.

-Öğrenciyim. Aradığım özellikler ise ;
-4-5 yıl sorunsuz kullanmak istiyorum.
-full hd ekran 15.6 ilk tercih olmazsa 17.3
-oyun oynayacağım haftada max:20 saat
-üst düzey oyunlari oynarım ama 2014 sonrasi oyunlarda medium-low yeter.
-uzun soluklu kullanacam maddi kaynaklarim sorunlu bir daha alamam.
3000 tl gibi bi bütçem var , üniversiteye başlayacağım bu sene ve oyun oynayabilecegim bi laptop istiyorum ama ordaki fps degerinden cok sağlamlığa önem veriyorum, eski laptopumu 6 sene kullandim, sonra kardeşim merdivenden düşürdü. Şimdiki alacagim laptopu 5-6 sene kullanabilmek istiyorum. Ben oyunu düşük grafiklede oynarim
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 165
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 819 (Bu ay: 111)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 30 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.