Şimdi Ara

Önemli Bir Durum! Vakti Olanlar Baksın.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
165
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar konuya direkt girmek istiyorum öncelikle benim yaşım 11-12 senin burada ne işin var diye soracak olabilirsiniz ben zayıfım yaşıtlarıma göre bu yüzden spor yapmak istiyorum şimdi "Sen git yüzmeye,şu spora" falan diyecek olabilirsiniz arkadaşlar şu anda özel bir durumum var o yüzden gidemiyorum evde kendi çapımda bazı hareketler yapmak istiyorum önerileriniz nelerdir
    Not:Lütfen "düzgün yorumlar" atmaya çalışınız.

• Vücut ağırlığıyla yapılan hareketleri araştır , günde 20 dk yap yeter
  • Şınav mekik yapabilirsin kol kası için okul çantana kitap koyup çalışabilirsin
  • O kısımları ben de daha önce düşünmüştüm peki kaç tekrar ne kadar yapmalıyım?
    Bir de nasıl beslenmeliyim ben zayıfım da

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SanT.13579 -- 13 Ocak 2017; 8:55:17 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • SanT.13579 S kullanıcısına yanıt
    bi barfiks demiri bir de dambıl seti al ,değişebilir ağırlıklı olanlardan. http://vucutgelistirmeteknikleri.com/dambil-hareketleri.html burdaki hareketleri yapabilrisin.nette zaten hemen bulursun vücut ağırlığı egzersizleri vb aramalarla.barfikse alışırsan güücn baya iyi oalcaktır.zira hem kas kontrolü hemde bir çok kasın kasılması gerekli.basit görünen çok karmaşık bi hareket.bu arada bol bol ton balığı tavuk göğüsü peynir vb ye.baklagilleri de unutma.genelde 3 set 10 tekrar yapılır hareketler toplamda 30 kere yaparsın bi hareketi.dayanıklılığın iyise seni tutan yok 20-30 devam et

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi montevo -- 13 Ocak 2017; 10:49:46 >

• Peki ben neler yiyip neler yememeliyim yani nelerden uzak durmalıyım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.