Şimdi Ara

One Piece (1999- ) | Wano Arc (262. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.479
Cevap
42
Favori
201.874
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 260261262263264
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: siyahgözlübezelye

Arkadaslar, punk hazard'dan beridir izlemiyorum. sizce baslamalımıyım yoksa biriksin mi daha? güzel şeyler oldumu

bende punkhazard dan sonra bıraktım mangaya devam ettim animeyi arc bitmeden izlemeyi düşünmüyorum tak heyecanlı yerinde bir hafta bekle sarmıyo beni bundan sonra arc arc devam ederim animeye aynı fikirdeysen yıl sonuna kadar beklemek gerekebilir tabi :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: siyahgözlübezelye

Arkadaslar, punk hazard'dan beridir izlemiyorum. sizce baslamalımıyım yoksa biriksin mi daha? güzel şeyler oldumu

Bence başlama.En azından Dressrosa arcının sonlarına kadar bekle.
  • Tamam arkadaşlar biriktirmeye devam ozaman
  • Arkadaşlar şuan animedeki güncel bölüm manga daki kaçıncı bölüme denk geliyor?
  • 0rk0 kullanıcısına yanıt
    bugün çıkan bölümün 718'e denk geliyor olması lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: sub

bugün çıkan bölümün 718'e denk geliyor olması lazım

Eyw. ama 1 farkla kaçırmışsın 719 muş bugün çıkan bölüm :)
    Teşekkür ederim buradan devam edeyim ben okumaya sıkıntı bastı beklemekten izleyecek bir şey kalmayınca :D
  • 649

Oh be sonunda bitti şu c bloğu..Matkapın tekrar ortaya çıkması güldürdü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MusanınAsası

649

Oh be sonunda bitti şu c bloğu..Matkapın tekrar ortaya çıkması güldürdü.

Yalnız güzel bitti c bloğu.Cavandishi çok merak ediyorum bakalım nasıl bir gücü var...
  • Güzel bölümdü c bloğu savaşlarının bitmesi iyi oldu

Yalnız merak ettiğim acaba bundan sonra sahnede cavendish mi yoksa bartalameo mu olacak , cavendish bence tırt bi karakter gibi duruyo pek merak etmiyorum açıkçası, bartalameo için baya bi merak edici bir dövüş olur düşüncesindeyim

Ayrıca bölümde geçmişi garp ile ve daha güçlü kuvvetli bir biçimde görmek efsane oldu öyle pek fazla birşey kolay kolay göstermeyen bir seri için , garpında yumruklarının dipsiz kuyu olduğunuda görmüş olduk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darkdexterness -- 16 Haziran 2014; 1:43:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darkdexterness

Güzel bölümdü c bloğu savaşlarının bitmesi iyi oldu

Yalnız merak ettiğim acaba bundan sonra sahnede cavendish mi yoksa bartalameo mu olacak , cavendish bence tırt bi karakter gibi duruyo pek merak etmiyorum açıkçası, bartalameo için baya bi merak edici bir dövüş olur düşüncesindeyim

Ayrıca bölümde geçmişi garp ile ve daha güçlü kuvvetli bir biçimde görmek efsane oldu öyle pek fazla birşey kolay kolay göstermeyen bir seri için , garpında yumruklarının dipsiz kuyu olduğunuda görmüş olduk

Ne demek istediğinizi anlayamadım hocam ama
    Bartolomeo B bloğunda dövüştü ve b bloğunun kazananı oldu.Cavendish ise D blokta.

• quote:

Orijinalden alıntı: Darkdexterness

Güzel bölümdü c bloğu savaşlarının bitmesi iyi oldu

Garp tam hayvan ya. 500 küsür milyonluk h.hakili adama bir Yonkou'nun bile tek atabileceğini sanmıyorum ama Garp reyiz yapmış bunu.
  • 30 bölümlük maratonun ardından yakaladım tekrar günceli şu animede kolay kolay sıkılmıyorum veya savaş olsun illa diye de beklemiyorum ama artık chopper'ın nami'nin brook'un şu ezilmesine dayanamıyorum artık karşılarındaki karakter pek doğru düzgün birşeye benzemiyor zaten iki vurun uçsun gitsin hadi zor birşey bile olsa bir korkmasınlar birşey yapsınlar komiklik olsun diye de bukadar da ezilmezki ya hemen korkmalar kaçmalar felan Luffy'yi görüyoruz kimlerle baş etmeye çalışıyor hayalleri felan var ama bu yanındakiler nedir ya 2 sene geçti hiç mi değişme olmaz.(Hem anime de hemde gerçek hayatta.2 sene önce gene aynı yazıyı bu konuya yazmıştım)
  • Bence Namilerin karşısındaki kadını hafife almayın,insanı çaresiz bırakıyor.

Luffy'e denk gelse Luffy bile çaresiz kalabilirdi.Ama mutlaka bir zayıf noktasını bulup yenerler..Sıkıntı yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jegande

30 bölümlük maratonun ardından yakaladım tekrar günceli şu animede kolay kolay sıkılmıyorum veya savaş olsun illa diye de beklemiyorum ama artık chopper'ın nami'nin brook'un şu ezilmesine dayanamıyorum artık karşılarındaki karakter pek doğru düzgün birşeye benzemiyor zaten iki vurun uçsun gitsin hadi zor birşey bile olsa bir korkmasınlar birşey yapsınlar komiklik olsun diye de bukadar da ezilmezki ya hemen korkmalar kaçmalar felan Luffy'yi görüyoruz kimlerle baş etmeye çalışıyor hayalleri felan var ama bu yanındakiler nedir ya 2 sene geçti hiç mi değişme olmaz.(Hem anime de hemde gerçek hayatta.2 sene önce gene aynı yazıyı bu konuya yazmıştım)

30 bölüm nasıl biriktirdin? Bu işin yönetimini bana da söyle.
  • kkratoss kullanıcısına yanıt
    Çok fazla birikmiş dizi anime vardı punk hazzard da pek heycanlı olmayınca birikti bölümler

• quote:

Çok fazla birikmiş dizi anime vardı punk hazzard da pek heycanlı olmayınca birikti bölümler

Benim gözümde hiçbir dizi veya anime OP kalitesinde olmadığı için biriktiremiyorum çıktığı anda saldırıyorum.
    ben bu en iyisi olma kararını bir türlü veremiyorum geçen sene sorulsa OP derdim ama şuan Naruto en iyisi gibi geliyor
  • quote:

ben bu en iyisi olma kararını bir türlü veremiyorum geçen sene sorulsa OP derdim ama şuan Naruto en iyisi gibi geliyor

Al işte bunu yapmayacaktın artık ocak dışısın.
    Bir anlık gaza geldim narutonun son bölümü yüzünden oldu
  • quote:

Bir anlık gaza geldim narutonun son bölümü yüzünden oldu

Naruto'nun son bölümler bence de iyi.Naruto artık bitmek üzere finale az kaldı o yüzden bu bölümlerin sağlam olması doğal.Bir de OP'nin final bölümlerini hayal et ve tekrardan karşılaştır bakayım.
  • 
Sayfa: önceki 260261262263264
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.