Şimdi Ara

One Piece (1999- ) | Wano Arc (167. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.479
Cevap
42
Favori
201.874
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 165166167168169
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Aksiyon başladı başlayacak.
  • Belki küfür edeceksiniz ama ONE PIECE den sonra anime sarmıyor beni Naruto 2002 de 35. bölümlerindeyim ninjutsu minjutsu pek bişi anlamadan gidiyor bakalım
    varmı şöyle kaliteli yapımlar arasında sağlam önerebileceğiniz?
  • yanlış yerde arıyosun sabit konu var tavsiyeler hakkında ayrıca hiç ilgi alanını belirtmemişsin ne seviyosun herhangi bişey söylesem kafamdan yanlış olur git bi anime sitesindeki 15. animeyi izle demekle sana burda anime önermem aynı şey.
  • Tamam teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ottoman_PoweR

596

Mangayı fazla spoiler yemeyeyim diye biraz inceledim ve anladığım kadarıyla çok fena olaylar kopacak.

Bu arada son bölümle ilgili

Artık Smoker abimiz Luffy'nin hiç de dengi değilmiş bariz güç farkı vardı arada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kkratoss -- 19 Mayıs 2013; 19:26:23 >

• smokerın logia type meyve gücü aradaki büyük farkı oluşturuyordu. gazdan oluşan c.c yi kavrayabildiğine göre luffynin hakisi smoker ı aşağıya almak için yeterli görünüyor. ama smoker da boş durmamıştır o kadar zaman ya ben zaferi o kadar garanti görmüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kkratoss

quote:

Orijinalden alıntı: Ottoman_PoweR

596

Mangayı fazla spoiler yemeyeyim diye biraz inceledim ve anladığım kadarıyla çok fena olaylar kopacak.

Bu arada son bölümle ilgili

Artık Smoker abimiz Luffy'nin hiç de dengi değilmiş bariz güç farkı vardı arada

Smoker kendi bedeninde olsa o kadar kolay olmazdı en azından zorlardı ayrıca serinin nerdeyse başından beri var ama adamı neden ezik yaparlar anlamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DARK KING -- 19 Mayıs 2013; 19:41:53 >
  • @Heisenberg01
    @Brain Burst

Smoker'a göre çok daha hızlı hareket ediyordu Smoker kendi vücudunda olsa yine Luffy'ye göre çok yavaş kalırdı bence.Yok yok bizimki çok rahat yenerdi arkadaşlar boş yere bulandırmayın ortamı Luffy reyiz hala Smoker'a karşı zorlanıyorsa diğer düşmanları ezer geçer bizimkini.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kkratoss -- 19 Mayıs 2013; 20:07:01 >
  • Smoker dediğin adam logia kullanan bir koramiral biraz fazla ezmişsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: zuko_35

Smoker dediğin adam logia kullanan bir koramiral biraz fazla ezmişsin

Doğrudur kardeş çünkü ben çoğu kimsenin aksine Smoker'dan nefret eden birisiyim duygularımı katıp yorum yapmış olabilirim.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: zuko_35

Smoker dediğin adam logia kullanan bir koramiral biraz fazla ezmişsin

Doğrudur kardeş çünkü ben çoğu kimsenin aksine Smoker'dan nefret eden birisiyim duygularımı katıp yorum yapmış olabilirim.

Alıntıları Göster
    bugünki bölümden aklıma takılan bi nokta
    bu smoker'ın elinde kairoseki kendi gücünü niye yemiyor tutulan yeri bi parça bezle sarılmış luffynin enerjisini koca kalın monttun üstünden emdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Brain Burst -- 19 Mayıs 2013; 20:34:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brain Burst

bugünki bölümden aklıma takılan bi nokta
    bu smoker'ın elinde kairoseki kendi gücünü niye yemiyor tutulan yeri bi parça bezle sarılmış luffynin enerjisini koca kalın monttun üstünden emdi.

Sapı kairoseki değil çünkü.Sadece bezle sarıldığı için değil yani sapı başka bir maddeden yapılmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kkratoss -- 19 Mayıs 2013; 20:39:34 >
  • hee mantıklı tamam. peki bu kairoseki nie daha yaygın deil ki orduda falan usopp a da baya faydası olurdu hani. Z'nin kullandığı yöntem baya etkiliydi kolunu kastetmiyorum.
  • quote:

hee mantıklı tamam. peki bu kairoseki nie daha yaygın deil ki orduda falan usopp a da baya faydası olurdu hani. Z'nin kullandığı yöntem baya etkiliydi kolunu kastetmiyorum.

O konu benim de aklıma geldi denizcilerin çoğunu o şekilde silahlandırsalar daha iyi olmaz mı diye düşünmüştüm.Bu konuyla ilgili ne animede ne de mangada bir açıklama görmedim.Biraz kendi hayal gücümüzle cevaplamamız gerekiyor.Bu durumu mantıksız olarak düşünmemek için Kairoseki yapımı çok maliyetli bir iş dedim kendi kendime.
  • quote:

quote:

hee mantıklı tamam. peki bu kairoseki nie daha yaygın deil ki orduda falan usopp a da baya faydası olurdu hani. Z'nin kullandığı yöntem baya etkiliydi kolunu kastetmiyorum.

O konu benim de aklıma geldi denizcilerin çoğunu o şekilde silahlandırsalar daha iyi olmaz mı diye düşünmüştüm.Bu konuyla ilgili ne animede ne de mangada bir açıklama görmedim.Biraz kendi hayal gücümüzle cevaplamamız gerekiyor.Bu durumu mantıksız olarak düşünmemek için Kairoseki yapımı çok maliyetli bir iş dedim kendi kendime.

evet sert bir materyal işlemek uğraştırıcıdır herhalde diye düşünücem tam ama hapishaneleri ve gemilerin altlarını full kairosekiden yaptıklarını düşününce yine çıkmaza giriyorum. ince işçilik belki zordur dicem ama kairoseki ağ yapan mermi çekirdeğide rahatça yapar bence. malzeme mühendisliği okuyorum ama bi faydası olmuyor bu konuda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Brain Burst -- 19 Mayıs 2013; 20:57:11 >
  • quote:

quote:

quote:

evet sert bir materyal işlemek uğraştırıcıdır herhalde diye düşünücem tam ama hapishaneleri ve gemilerin altlarını full kairosekiden yaptıklarını düşününce yine çıkmaza giriyorum. ince işçilik belki zordur dicem ama kairoseki ağ yapan mermi çekirdeğide rahatça yapar bence. malzeme mühendisliği okuyorum ama bi faydası olmuyor bu konuda

Mantık hatalarını pek önemsemeyen birisiyim ama sen böyle yazdıkça kıllanıyorum iyice dur hocam gözünü seveyim yapma.
  • 53. bölümü izledikten sonra çok büyük bir spoiler yedim.

Dragon isimli gizemli elemanı görünce boydan bir resmini bulmak için arama yaptım ve ilk çıkan sonuç Monkey D. Dragon oldu. Animeyi bu bölüme kadar zevkle izliyordum hatta Hunter x Hunter'dan sonra izlerken en çok keyif aldığım shounen bile diyebilirim. Sorum şu olacak, yediğim spoiler çok can alıcı bir noktada mı gün yüzüne çıkıyor? Yani bunu bilmeden izleyip öğrendiğinizde nasıl bir etki bıraktı?
  • 596

Hareketli ve güzel bir bölümdü luffy hala ciddi havada değil onu anladık zaten master ı indiricek o allahın emri ama haftaya ki bölüm çok fena olcak gibi ve master sahaya iner
  • quote:

Orijinalden alıntı: Génésis

53. bölümü izledikten sonra çok büyük bir spoiler yedim.

Dragon isimli gizemli elemanı görünce boydan bir resmini bulmak için arama yaptım ve ilk çıkan sonuç Monkey D. Dragon oldu. Animeyi bu bölüme kadar zevkle izliyordum hatta Hunter x Hunter'dan sonra izlerken en çok keyif aldığım shounen bile diyebilirim. Sorum şu olacak, yediğim spoiler çok can alıcı bir noktada mı gün yüzüne çıkıyor? Yani bunu bilmeden izleyip öğrendiğinizde nasıl bir etki bıraktı?

Yok yok merak etme yediğin spoiler anime zevkini etkileyecek türden değil.
  • 596

luff masterın işini çabuk görsün gülüşüne ayarım elemanın

• 
Sayfa: önceki 165166167168169
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.