Şimdi Ara

One Handed Warrior 2h açmalımı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.012
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar.Benim 80 lvl one handed warriorum var.Şöyle birşey düşünüyorum.Sizinde fikirlerinizi almak istedim.80 - 85 lvl arası full farm yapsam.85 lvl olunca sizce pvp ve kasma kolaylığı için two handed ( 2h) açmalımıyım ? Yoksa 1h olarak devam edim mi ? Yorumlarınızı bekliyorum Teşekkürler.

• kasarken 80+ da 1h daha avantajlı. ölmediği için yoldan ve exp kaybından ara açıyor 2h'a. 1h ve 2h ın başarılı olduğu pvpler var. 2h intlere ve eulara karşı çok iyi. 1h çinlere karşı daha iyi.2h vs 1h da 2h üstün ama 1h birazda beceri istiyor. uzun ve başarılı pvpler çıkarıyor. kale savaşlarında öldürmeye oynayamaz ama sağlam buffcu olur. tek başında iyi hunter olur ama thief olamaz.

yani anlayacağın 2sininde ayrı özellikleri var.
  • Üstteki mesajda arkadaş düşündüklerime benzer şeyleri dile getirmiş, son olarak da Farm yapacam diyorsan tabi açmanda fayda var . . .
  • 1H karakterim ile pvp yaparken tek zorlandığım Build Çin str okçular Geri itekleme skilleri çok deli ediyor ya.Tam skill yapıcam geriye itekliyor.Tek çin bow larda zorlanıyom geri kalan pvp lerde char çok sağlam.
  • Konuyla alakası varmı bilmiyom ama War/rog aç bukadar muhteşem char görmedim str bowlar senle pvp yapmak istemiyecek hele bide 5 silahında skillerini aç birazda oynamayı kaptınmı önünde char kalırsa kendimi, banlarım
  • Ben sırf dare devil için 2h açardım.Kasarken 3-4 lvl altına koyarsan botunu sorun çıkmaz.+2h nin pvpdeki üstünlügünü herkes biliyor.
  • 2 handed skillerini bence açmalısın.Çin bowculara karşı zorlanıyorum demişsin 2h ile 3-4 vuruşta öldürebilirsin bowcuları.
  • Ben derdim sp farm yap hepsini aç Çünkü Axe nin Kitlemesi 1h iteklemesi ve 2h demageleri çok fayda sağlaya biliyor kısacası 1h vs 2hde kım alır dıye dusunme hepsi açık olan bi karakter zaten çok daha üstündür; gel gelelim ki sen 80 lvl olmuşun eğer sp açığının ustesınden gelebilicem diyorsan 1h'dida fullle 2h'dıda fulle emin ol çok avantajını görürsün..
  • 2h char sahibi olarak kesinlikle açmanı tavsiye ederim. @MetalWave 'inde dediği gibi kasarken özellikle kendi levelindeki moblara karşı avantaj sağlar(üstünün başının da iyi olması gerekir.)Pvp ve ekşınlarda da 2h kllanırsın yüksek damage vermek için.

Dipnot:Kullanacağın 2h silahın criti en az 11 olmalıdır
  • quote:

Orjinalden alıntı: murderuo

2h char sahibi olarak kesinlikle açmanı tavsiye ederim. @MetalWave 'inde dediği gibi kasarken özellikle kendi levelindeki moblara karşı avantaj sağlar(üstünün başının da iyi olması gerekir.)Pvp ve ekşınlarda da 2h kllanırsın yüksek damage vermek için.

''MetalWave'' 1h kasarken daha iyi demiş...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Seytan Kobra

quote:

Orjinalden alıntı: murderuo

2h char sahibi olarak kesinlikle açmanı tavsiye ederim. @MetalWave 'inde dediği gibi kasarken özellikle kendi levelindeki moblara karşı avantaj sağlar(üstünün başının da iyi olması gerekir.)Pvp ve ekşınlarda da 2h kllanırsın yüksek damage vermek için.

''MetalWave'' 1h kasarken daha iyi demiş...

60 lvl FF warrior'um var yetilerde kasıyorum kayma skilli + 40 lvl skilliyle ( adı aklıma gelmedi ) tek atıyorum çok da rahat kasılıyo .. bi aralar 40 a kadar 1H kasmıştım çok zevkli oynaması ama critler dışında ii değil gibi :S 2H da pasif skillerde crit veren skill olması işi çok daha kolaylaştırıyor :D zerkle 20 k crit buna örnek gibi

• quote:

Orjinalden alıntı: MetalWave

kasarken 80+ da 1h daha avantajlı. ölmediği için yoldan ve exp kaybından ara açıyor 2h'a. 1h ve 2h ın başarılı olduğu pvpler var. 2h intlere ve eulara karşı çok iyi. 1h çinlere karşı daha iyi.2h vs 1h da 2h üstün ama 1h birazda beceri istiyor. uzun ve başarılı pvpler çıkarıyor. kale savaşlarında öldürmeye oynayamaz ama sağlam buffcu olur. tek başında iyi hunter olur ama thief olamaz.

yani anlayacağın 2sininde ayrı özellikleri var.

+1
  • arkadşm bende 1 handed kullanmakdayım yan skil olarak Warlock kullanıyorum çarımı kasmalık bir çar olarak değilde PVP çarı olarak tasarlıyorum o yüzden biraz zahmetli ama Değer eğerki PVP çarı yapıcam dersen 1 handed dvm et derim hiç bozma eğer yapmak isteseydin bunu biraz düşük lvlde yapman gerekirdi bu lvlden sonra ciddi anlamda büyük bir zahmete girersin stres e de zahmetede gerek yok yaşını başını almışsın :D Durmak yok yola devam bende 1handed/warlock olarak gidiyom ROBE larıda giydim üstüme kendi lvlimdekilere yatmıyorum BBN(başa baş noktası) olayı var :D hepsi kaçıcak delik arıyor.Önce zehir sonra kombolar tmmdır ztn :) hadi iyi akşamlar dilerim.

• 1h ile kasmaktan zorlandın ki böle konu açtn. Eğer 1h ile kasacağın süre ile 2 h açıp farm yapıp kasacağın süre aynı olr diyosan aç. bence zaman kaaybı olacağından açma böyle devam et
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.