Çavuş
26 Şubat 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 1 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Hazırlık sınıfı okuyorum listeningte berbatım yabancı dizi izlemeye karar verdim onu da ingilizce altyazılı izlersem daha faydalı olur diye düşündüm buyüzden bana ingilizce dizileri ingilizce altyazılı izleyebilceğim yada ingilizce dizi indirebilceğim siteleri önerebilirmisiniz ?
liseyi bitirdim hayirlisiyla bi universiteye girmeyi dusunuyorum cogu konuyu hala biliyorum cok iyi ders anlatirim ayrica namaza kaldirma gibi dinsel konularda yardimci olabilirim malum universitede calismak sart sizce boyle abilik yapmaya nasil basvurabilirim ve ne kadar ucret aliniyordur bu isten?
)
Soruları odamdaki gizli bir kasada saklıyorum benimle irtibata geçip belirli miktar parada anlaşabileceğim kişilerle soruları paylaşacağım. cCciddi olanlar mesaj atsın.
Ölüyorum - Bertaraf Et veeee son olarak Açtırdınız kutuyu HD kalitede izlemenizi tavsiye ederim
Yabancı olursa daha iyi olur
Beyler İzmirde Sony Ericcson W995 almak istiyorum . Hangi mağazada bulabilirim. Yardımcı olursanız sevinirim . İnternetten alamıyorum.
Hani şu ünlü fotosu warya =) Anladınız siz onu

11. sınıfım okulumu değiştirmek istiyorum daha önce okulunu değiştrenler bana yardımcı olabilirmi dh neler yapmam gerekiyor?
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 9 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 437
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 63.324 (Bu ay: 95)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.