Şimdi Ara

ön farım su alıyor yardım !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
6.557
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar 2 3 ay önce angel eye far almıştım. dün arabayı yıkattım farın içi buğ olmuş bugün ise fena yağmur vardı daha çok buğ ve küçücük su damlacıkları oldu farın içi. ne yapmam lazım ? bunun bi tamiri var mı ? aldığım yere götürürsem değiştirirler mi ?

eğer hiç dokunmasam ne gibi bi zararı olur ?

• up
  • faturaların duruyorsa mecburen değiştirirler.hiç üşenme git yenisini versi,nler.uzun yolda yansıtma yapacağından güvenliğinide engeller.
  • Garantiden değiştir. Olmazsa tek yolu var. Başka hiç bi silikon vs işe yaramaz. 404 sıvı conta çek farın kenarlarına sızma olmaz.
    Bu arada yeni Passatlar fln görüyorum yollarda farları bupu yapmış. Bunların en eskisi 2005 model. Bu kadar sürede buğu yapıyosa bunların farları yazık o Passat'a verilen paralara.
  • yaa bu angel farlarin hepsi boyle.

Sonar FK Junjan hepsini kullandim hepside su aldi bugu yapti
  • dandik yapıyorlar...

silikondan dolayıysa siyah cam silikonu alıp etrafını geçin...
    kendi hava deliklerini kapamamaya özen gösterin....

• gittim bugün çalışanlar sağolsun halletti. birdaha su alırsa komple değiştircez
    tşk ilginiz için
  • silikon bir süre sonra aşınıyor tekrar su almaya başlıyor
    daha önce bizede denk geldi
    bu su alma olayı okadarçok araba markasında gördümki sorma
    kenarına ufacık bir taş gelip çok hafif çatlat oluştursa biz göresemesek bile yetiyor
    x5inden tut e200üne astrasına golfüne leonuna kadar çok arabada gördüm
  • sonar ın kullanıyorum aynı sorun bendede vardı farların kenarlarını silikonladıktan sonra kalmadı
  • Silikon yerine sıvı conta kullanın. Ben garanti ediyorum. Emin olun bi daha sızma olmayacak.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.