Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Ön cam silecek kolları sökülmüyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
15
Cevap
0
Favori
515
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1645 Mesaj
    Arkadaşlar iyi günler

Clio II aracımın su alma sorununundan dolayı su tahliye deliklerini temizlemek istiyorum 3 tane tahliye varmış ben 1 tanesini temizledim diğer ikisi için önce sileceği söküp sonra ızgarayı sökmem lazım fakat sileceklerin somunlarını söktükten sonra ne yaparsam yapayım gelmiyor kol kaynaklanmış sanki wd40 sıktım levye ile alttan kaldırmaya çalıştım yok arkadaş katiyen sökülmüyor tırnak pim başka bişey mi var bu arkadaşta 😂

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Material-Engineer -- 17 Mart 2018; 16:29:45 >

|
    |
    Çok kurcalama Megane II aracımda aynısı başıma geldi yarım saat sökmekle uğraştım olmadı. Daha sonra sanayide özel servise gittim ve adamın muhtemelen 1 saniyesini falan aldı. Çok zorlama silecek motorunun iç mekanizmasını zorluyorsun, daha sonra silecek atlama yapıyor. 50-70 TL arası alıyorlar sanayide.

Hocam çıldırcam valla ya lego gibi araç her yerini anahtarsız takıyorum her yeri tırnaklı allah kahretsin o sileceği defalarca denedim yok arkadaş çıkmıyor koparıp atcam en sonunda &#128563;&#128563;

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    acc4 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Sileceği yukarı kaldırıp çıkarmayı denediniz mi? Yani silecek lastiğini değiştirirken yaptığınız gibi yukarı kaldırıp öyle deneyin bir de. Benim kendi aracımda bu şekilde çok daha kolay çıkmıştı (s40).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nacker -- 17 Mart 2018; 15:56:13 >

Intel i5 2500k @ 4.5 Ghz___Asus P8Z77-V__Asus Strix GTX970 OC___8GB DDR3 Crucial Ballistix CL8 1600Mhz___Kingston V300 60GB SSD___Seagate 7200.11 500GB___Seagate 7200.12 500GB___250GB+ 500GB 2.5" HDD___Seagate 2TB___CM HAF X 942___Zalman ZM500-LX PSU
  • Yüzbaşı
    360 Mesaj
    Ben de bir keresinde silecek sökerken kırdım. 90 lira verdim yaptırmak için. Hiç uğraşma bence

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
  • Binbaşı
    1645 Mesaj

Telefon azizliği güncelledim eyvallah

|
    |
    atakom52 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Denedim hocam neler neler yaptım bana mısın demiyor ya kaynaklansa şimdiye kırılırdı kaynak gene çıkarda ne oldu anlamadım çıkmıyor

|
    |
    nacker kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam sökemezsem tahliyeyi temizleyemem ki bütün yağmur suyu sağ ön koltuğun önünde küçük çaplı havuz oldu orası

|
    |
    aye aye kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

Robert Frost
  • Yarbay
    3624 Mesaj
    3 tane olduğundan şüpheliyim. Çamurluk köşelerinde oluyor o da 2 tane yani onları temizlesen durum çözülür. Silecek sökme işi zor ve takması da uğraştırıcı. Dişleri yalama olursa silecekler atlar çalışmaz
    Silecegi kaldırarak saga sola oynatmayı deneyin.Eğerki cıkmazsa oto elektrikcilerde cektirme oluyor onunla cektirmeniz gerekiyor.

Sağ köşedeki ızgara rahat sökülüyor onu söktüm 2 acuç çamur çıkardım ordan daha sonra sol köşedeki ızgarayı biraz esneterek elimi soktum içeriye silecek olduğu için sökülmüyor çünkü orayıda temizledim ama araç hala su alıyor arabayı kaldırıp altına baktık orda da sıkıntı yok çıldırcam artık

|
    |
    Lego95 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Eyvallah hocam en kısa zamanda elektrikçime uğrucam &#128077;&#127995;&#128077;&#127995;

|
    |
    Josepth kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Material-Engineer

Sağ köşedeki ızgara rahat sökülüyor onu söktüm 2 acuç çamur çıkardım ordan daha sonra sol köşedeki ızgarayı biraz esneterek elimi soktum içeriye silecek olduğu için sökülmüyor çünkü orayıda temizledim ama araç hala su alıyor arabayı kaldırıp altına baktık orda da sıkıntı yok çıldırcam artık

Senin kalorifer peteği kaçırıyor olmasın ? Reno da kronik orası çamurlanır iyi temizledikten sonra bir daha da yapmaz normal şartlarda.

Yağmur suyu hocam ama su temiz yani kalorifer olsa su kırmızı olmaz mı?

|
    |
    Lego95 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
1
Reklamlar
sohbet
Paykasa
SEO
Lastik Fiyatları
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,314
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.