Şimdi Ara

On ban hayırlı olsun

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkadaşlar, az önce mactan çıktım yeni maç arattım ve güncelleme dahi olmadan 10 ban attık esnekte, hayırlı olsun.
    On ban hayırlı olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• yasuo vayne fizz oynayanların gözleri yaşlı
  • @Infinityy

Rip Zed

for me; rip vayn
  • Yasuo,vayne,zed size de güle güle.
  • Destekte oynadığım tüm şampiyonların counter'ı olan Thresh, seni unutmayacağım, her zaman kalbkdksjsjkakams şaka lan şaka defol git lanet hero kurtulduğuma sevindim

• Yüksek ihtimal olsada 2 takım farklı banlar atmış. Banlamalarda hiç pişti olmamışsınız.
  • Yasuo ya gelebilecek en iyi nerf demişti bi filozof

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: VOLLKRASSHER

Yasuo ya gelebilecek en iyi nerf demişti bi filozof

Sonuna kadar katılıyorum. Tek üzüntüm lee sin mainler de yan geldi.

• Riven lee yasuo zed hangisini banlasam
    Eskiden ilk picke 3 ban atildiginda kafama göre 3 ban atmak zevkliydi , ama takim icin bu daha iyi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • dari banlamamışlar
  • hoaydaa yapmayın şöyle şeyler en sevmediğim hareketler
  • Kahrolsun OTP'ler yaşasın özgürlük

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lulu da gidiyor artık h.o
  • quote:

Orijinalden alıntı: SerkanHur

dari banlamamışlar

Çöp
  • beyler yardım edin her maç fizz-yasuo banlancak şimdi zar zor plat 5e kadar çıkmıştım çar ban yedi perma yeni smurf kasıyom ben böyle anca gold 5 olurum sadece fizz-yasu-vayen oynuodum hero önerin kassadin kayle mainlesem ne kadar iş yapar bu arada rito yapcağın işe ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: fizzop

beyler yardım edin her maç fizz-yasuo banlancak şimdi zar zor plat 5e kadar çıkmıştım çar ban yedi perma yeni smurf kasıyom ben böyle anca gold 5 olurum sadece fizz-yasu-vayen oynuodum hero önerin kassadin kayle mainlesem ne kadar iş yapar bu arada rito yapcağın işe ...

120 k ireliam var , daha yeni mainledim sayılır . Kesinlikle irelia öneririm earlyde dengeli kalıp farma oynarsan laneden ve mid gankten alacağın 2 kill seni durdurulmaz bi hale sokuyor . Late gamede Tamamen bi adc apc avcısı . Tflerde çok kolay pozisyon alıp rakibi can noktasından vuruyor . Skill seti çok iyi . W e q kombosu adamım senden uzaklaşmasına asla izin vermiyor ve w dan gelen true damage ile lifesteal çok can yakıyor .

• Yasuo Vayne Zed Yi Riven

Ben bu herolari takimimda gormek istemiyorum. TR serverinda diamondda bile su herolari alip oyunu mahveden o kadar cok kisi var ki artik oynayasim gelmiyor. Bu herolari oynayan tayfanin da neredeyse tamami toxic zaten. Mis gibi banlayin, banlatin kafaniz rahat olsun.

• valla ilk 10 banlı oyunumu dün attım. 10 ban 10 numara olmuş. sağ tık ile oyun taşıyan ayarsız hiper taşıyıcılara elveda atrık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi looper2 -- 9 Haziran 2017; 11:1:19 >
  • Bence kötü olmuş. Bence ban da kötü.. Ne banı lan adam gibi her şampiyonu dengeli yapın isteyen istediğiyle oynasın oyun değil mi? Ben artık Fizz oynayamıyorum ne anladım bu işten?
  • alexturner kullanıcısına yanıt
    İrelia ile erken ve orta oyunda safe kalıp late agresif olmak ilginç oyun kazanabiliyormusun
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.