Şimdi Ara

Omsi Bus Simulator-ÇIKTI! (22. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
688
Cevap
9
Favori
92.372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ac Schnitzer.

quote:

Orijinalden alıntı: erenulasdurlu

En son ( karlı olan ) resim hariç diğerleri paintte çizilmiş gibi...

Evet grafikler berbat.

Kesinlikle
  • rezalet, adamlar otobüsün ön panelinin resmini çekip koymuş. paint terk
  • Simülasyon cahili terkler dolu bura
  • kesinlikle öküz dolu etraf, baska cevabı yok bunun. ilgini cekmiyorsa bakar gidersin; hicbir sekilde incelemeden, arastırmadan, denemeden yorum yapmak bize has özellik sanırım. şimdi kalkıp "eleştirmek sucmu, sanane" derler daha eleştirmenin ne demek oldugunu bilmeden. " god mode - wall hack - kapıyı acamıyorum yardım - menuye donemiyorum bi el atın " tadında adamlarla dolu her yer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: casualities

kesinlikle öküz dolu etraf, baska cevabı yok bunun. ilgini cekmiyorsa bakar gidersin; hicbir sekilde incelemeden, arastırmadan, denemeden yorum yapmak bize has özellik sanırım. şimdi kalkıp "eleştirmek sucmu, sanane" derler daha eleştirmenin ne demek oldugunu bilmeden. " god mode - wall hack - kapıyı acamıyorum yardım - menuye donemiyorum bi el atın " tadında adamlarla dolu her yer.

Aynen katılıyorum söylediklerine. Simulasyon seven bir insanın grafik araması nedir yahu? tamam grafikte önemli ama simulasyon oynayan bir insanın önceliği gerçekçilik olmalı yoksa ne anlamı kalıyor git o zaman gta oyna
  • Bizde isterdik daha profesyonel firmalar simulasyon oyunları çıkarsın fakat bunlarla idare etmek zorundayız. Zaten yamalarla çok daha iyi bi hale getirmek mümkün...
  • quote:

Orijinalden alıntı: emreaydins

rezalet, adamlar otobüsün ön panelinin resmini çekip koymuş. paint terk

Yav he he.
    Cidden sıktınız artık, gidin başka başlıklarda zırvalayın arkadaşım.
    Sanki piyasada 500 tane otobüs simülasyonu varmış da biz en kötüsünü seçmişiz gibi konuşuyorsunuz. Büyük firmalar sizin gibi grafikten başka bir ..ok bilmeyen cahiller için bol miktarda oyun üretmekte, gidin onları oynamaya devam edin.
  • @sterilsenfoni
    karton sürersiniz artık :)
  • quote:

@sterilsenfoni

Yeterki gerçekçi sürüş hissi olsun hocam süreriz meraklanma sen
  • Omni'de kötüyse artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogz2232

quote:

@sterilsenfoni

Yeterki gerçekçi sürüş hissi olsun hocam süreriz meraklanma sen
    Oyun motoru hakkında eleştiriyi yapmadım.Oklarım grafiklerin üzerineydi.Neden bu kadar kükrediniz?

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DF3D00E4D -- 16 Şubat 2012; 20:10:39 >
  • O nasıl bir reflekstir arkadaş
  • Bundan iyi otobüs simulatoru arıyorlar ya daha ne diyeyim :) Grafikler paint terk evet. Ben dedim bu nasıl bir oyun. Başına oturdum sabah, akşam olmuştu kalktığımda. Sürekli geliştiriliyor. Scriptler yazılıyor bu oyun üzerine. Çok tuttu. Beğenmeyen oynamasın. Yeteri kadar playeri var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tLqA

Bundan iyi otobüs simulatoru arıyorlar ya daha ne diyeyim :) Grafikler paint terk evet. Ben dedim bu nasıl bir oyun. Başına oturdum sabah, akşam olmuştu kalktığımda. Sürekli geliştiriliyor. Scriptler yazılıyor bu oyun üzerine. Çok tuttu. Beğenmeyen oynamasın. Yeteri kadar playeri var.

bowdenham adli bir harita paylasildi, denediniz mi? fictional ama inanilmaz olmus, son 3 gundur her gece saat 12 den 3 e kadar araliksiz turluyorum. bu arada cok yakinda bitecek olan ve MR Softwareden cikacak MAN NG272 Koruklu ile Mercedes Benz O305 ile tahtini kimselere birakmaz artik. Cok saglam bir ekipten de Citaro geliyor.
  • quote:

quote:

Bundan iyi otobüs simulatoru arıyorlar ya daha ne diyeyim :) Grafikler paint terk evet. Ben dedim bu nasıl bir oyun. Başına oturdum sabah, akşam olmuştu kalktığımda. Sürekli geliştiriliyor. Scriptler yazılıyor bu oyun üzerine. Çok tuttu. Beğenmeyen oynamasın. Yeteri kadar playeri var.

bowdenham adli bir harita paylasildi, denediniz mi? fictional ama inanilmaz olmus, son 3 gundur her gece saat 12 den 3 e kadar araliksiz turluyorum. bu arada cok yakinda bitecek olan ve MR Softwareden cikacak MAN NG272 Koruklu ile Mercedes Benz O305 ile tahtini kimselere birakmaz artik. Cok saglam bir ekipten de Citaro geliyor.

Map bilgilendirmesi için teşekkür ederim. Hemen deneyeceğim. Fictional olması önemli değil. Benim en çok hoşlandığım maplar uzun süreye sahip olan hatlar. mesela 30-50 dk arası gibi. Fazlası veya azı sıkıcı olabiliyor. Oyunun kendi forumunu takip ediyorum. NG272 sanırım paralı olacak. O305 ve Citaroda uzun zamandır yapım aşamasında. Bir türlü çıkamadılar kaç aydır. Almancam ve ingilizcem iyi değil ama çok azda olsa birşeyler anlayabiliyorum sanırım. Çıkış tarihleri hakkında bilgi sahibi iseniz paylaşırsanız sevinirim. Şimdi mapi indirip deneyeceğim. Açıkcası Bad kinzau haricinde diğer maplar biraz sıkıcı.

• quote:

quote:

quote:

Map bilgilendirmesi için teşekkür ederim. Hemen deneyeceğim. Fictional olması önemli değil. Benim en çok hoşlandığım maplar uzun süreye sahip olan hatlar. mesela 30-50 dk arası gibi. Fazlası veya azı sıkıcı olabiliyor. Oyunun kendi forumunu takip ediyorum. NG272 sanırım paralı olacak. O305 ve Citaroda uzun zamandır yapım aşamasında. Bir türlü çıkamadılar kaç aydır. Almancam ve ingilizcem iyi değil ama çok azda olsa birşeyler anlayabiliyorum sanırım. Çıkış tarihleri hakkında bilgi sahibi iseniz paylaşırsanız sevinirim. Şimdi mapi indirip deneyeceğim. Açıkcası Bad kinzau haricinde diğer maplar biraz sıkıcı.

o zaman bowdenham'a bayilacaksiniz. ben canterbury donors edition disinda baska hat kullanmiyordum uzun zamandir; bowdenham ilac gibi geldi. ortalama 35 40 dk suruyor hatlar. ben hep kendi forumunu takip ediyorum bir de ingilizlerin yogun oldugu bir forumu, oldukca duzgun ve kaliteli modlar, scriptler cikartiyorlar devamli. arada bir ben de destek oluyorum.

cikis tarihleri konusunda "ng272" ve "o305" icin kesin bilgi yok okudugum kadariyla fakat "citaro" ve onceki postumda unuttum "o405 camo" icin matrix asamasinda ve script ile ilgili kisminda destek ariyorlardi en son. "o405 camo" 1-2 hafta icinde cikacak sanirim ama "citaro" ay basini bulur herhalde.

• quote:

quote:

quote:

quote:

o zaman bowdenham'a bayilacaksiniz. ben canterbury donors edition disinda baska hat kullanmiyordum uzun zamandir; bowdenham ilac gibi geldi. ortalama 35 40 dk suruyor hatlar. ben hep kendi forumunu takip ediyorum bir de ingilizlerin yogun oldugu bir forumu, oldukca duzgun ve kaliteli modlar, scriptler cikartiyorlar devamli. arada bir ben de destek oluyorum.

cikis tarihleri konusunda "ng272" ve "o305" icin kesin bilgi yok okudugum kadariyla fakat "citaro" ve onceki postumda unuttum "o405 camo" icin matrix asamasinda ve script ile ilgili kisminda destek ariyorlardi en son. "o405 camo" 1-2 hafta icinde cikacak sanirim ama "citaro" ay basini bulur herhalde.

çok teşekkür ederim mapı indirdim çok zevkli. herşeyi kendine ait sesler bile değişmiş yolcuların çok beğendim. Çok hat var 20 küsürlerde. Sanırım en iyi map şimdiye kadar ki.
    Açıkçası ben ng272'yi bekliyorum diğerleri pekte önemli değiller.

• quote:

Orijinalden alıntı: sterilsenfoni

bowdenham merak edenler için:
    http://aussiex.org/forum/index.php?/files/file/2342-bowdenham/

Harita güzelmişte indirme linkini bulamadım.
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.