Şimdi Ara

Omsi Bus Simulator-ÇIKTI! (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
687
Cevap
9
Favori
92.375
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Denonitros

Onu biliyorum ama kağıdın sadece sol altının çok küçük bir kısmını görebiliyorum.

mouse orta tekerleğine basılı tutarak kameranın yönünü değiştir sonra sağ tuşla yakınlaştır.
  • Onu görmedende yapabiliyorsunuz, oyunun kullanma. Yukarıda 92 yazana tıklayın üsttekine hattın adını yazın, attakine son durağı seçin. Tamamdır, hiç bilgisayarla uğraşmadan işlem tamam. (Dönüşte son durağı değiştirin o kadar.
  • Ulan konuya yazdık 1 mesaj gelmemiş , bende çoktandır oynamadım.

Aslında dönüşler kolay olsa oynarımda, 2 dönüşün 1'inde mıy mıy yolcular konuşuyor . Geçen makarasına klimayı açık bıraktım, 32 derece oldu içerisi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mechaniker -- 14 Mart 2011; 20:56:38 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Mechaniker

Ulan konuya yazdık 1 mesaj gelmemiş , bende çoktandır oynamadım.

Aslında dönüşler kolay olsa oynarımda, 2 dönüşün 1'inde mıy mıy yolcular konuşuyor . Geçen makarasına klimayı açık bıraktım, 32 derece oldu içerisi

Harbi ha ilk önce içeri girer girmez içerisi soğuk diyolar basıyorum sıcağı bu sefer sıcak oldu diyolar ben de bazı yolcuları alırken tipini sevmediklerimin suratına kapıyı çarpıyorum zevkli oluyor kendi kendimize aksiyon yaratıyoruz naparsın.

• Klima sonuna kadar açık, ön kapı açık giderim, biz böyle gördük İETT'den.

Geçen karlı havada, Pilzdorf haritasında ilk yokuşta kalıverdim , elektriği kapatınca çıktı ama araba. Birde yokuştan inerken sağlam kaza yaptım, elektrik sistemi çöktü. Elektrikle çalışan herşey çökmüştü

• quote:

Orijinalden alıntı: Mechaniker

Klima sonuna kadar açık, ön kapı açık giderim, biz böyle gördük İETT'den.

Geçen karlı havada, Pilzdorf haritasında ilk yokuşta kalıverdim , elektriği kapatınca çıktı ama araba. Birde yokuştan inerken sağlam kaza yaptım, elektrik sistemi çöktü. Elektrikle çalışan herşey çökmüştü

Şöyle bi tane bez olsa cam buğulanınca falan kalkıp silsek ve ya 70 kişilik otobüse 100 kişi alabilsek ayakta yolcu falan ani fren yapsak çok mu şey istiyorum?

• Ben öyle sert fren yapıyorumki almanlar sövüyor
  • Oyunda bi tane otobüste ön konsolda radyo var (teyp daah doğrusu).. Bu radyoyu oyunun ayarlar kısmındaki link kısmına bir radyo linki yapıştırarak dinleyebiliyoruz...
    Bir de kontroller zor diyen arkadaşlar !! Ben hiç bir oyunu bu kadar rahat, gerçekçi oynamamıştım...
    Kesinlikle mouse ile oynamalısınız....
    Öncelikle mosue ile oynarken bilet alıp vermek, tuşlara basmak mümkün olmuyor... Default ayarlarda ''O'' (yazıyla) tuşuna basınca mosue kontrolüne veya normal kontrole dönüyor... Tavsiyem o tuşu ''space'' gibi elinizin altındaki bir tuş yapın ve geçişler kolay olsun.. Bir durakta durup ''space''e basıp bileti verip, tekrar ''space''e basıp mouse ile yolunuza devam edebilirsiniz..

Mouse'un olayı da şu (bilmeyenler olabilir)..
    ''O'' tuşuna bastıktan sonra artık kontrol mouse'a geçiyor..
    mosue ile yapabileceklerimiz;
    1- Gaz verme
    2- Fren
    3- Direksiyon
    4- yakınlaştırma-uzaklaştırma
    5- orta tuşa basarak sağa sola bakma.. (paneldeki butonlara veya bilet butonlarına dokunamıyoruz, ancak tekrar o ya basmamız gerekiyor)

Gaz verme, fren ve yön değişikliği için ekranın ortasında bir ''+'' işareti beliriyor. Ne kadar gaz verdiğimizi, ne kadar fren yaptığımızı bu ''+'' işaretinin ekrandaki pozisyonundan kademeli olarak görebiliyoruz...
    Direksiyon içinse tek kelimeyle kontrol sizin elinize geçiyor, mouse'u ne kadar sağa sola çekerseniz direksiyon o kadar dönüyor, yani; hassasiyet mükemmeleşiyor !! 75 km hızla iğne deliğinden silme geçtiğimi bilirim

Gaz vermek için; mouse'u yukarı doğru itiyoruz
    Fren yapmak için; aşağı doğru çekiyoruz
    Direksiyon için; sağa sola......

(direksiyon setim olmasına rağmen hiç bir oyunda bu kadar kolay kontrol sağlamamıştım ve direksiyonla oynamayı hiç düşünmüyorum mouse ile otobüsün içinde hissedeceksiniz )

Keyifli oyunlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NİGHTROD -- 15 Mart 2011; 12:22:21 >

• yav arkadaşlar ilk yüklediğimizde kara listeye düşen serial ile yapmıştım onunla patch yükleyeceğim ama hatırlamıyorum hatırlayan varsa yazabilir mi??
  • mükünse oyunun bi linkini alsam..
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaan2121

mükünse oyunun bi linkini alsam..
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaan2121

mükünse oyunun bi linkini alsam..
  • Arkadaşlar oyunu birden fazla ekranla oynamayı deneyen varmı ?
    Tek ekran yeterli ama direksiyonla oynarken klavyeye uzanıp her durakta kapıya doğru kafamı çevirmekten sıkıldım. İkinci ekrana ön kapıyı koysam çok rahat olacak. Sol tarafa gerek yok zaten. Options'tan biraz baktım ama pek bişey anlamadım
  • Bi link alabilirmiyim bende ?
  • Arkadaşlar oyunu kurdum. İlacı açarken d3dx9.dll bulunamadığından açılamıyor diyo.

Denedim ama birtürlü yapamadım. yardımcı olursanız sevinirim
  • Directx 9'un en güncel sürümünü kur bide öyle dene.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deniz6 -- 14 Nisan 2011; 14:35:07 >
  • yok yine olmadı. system32 nin içine baktım d3dx9 un hepsi var ama yinede açılmıyo ya delirticek valla
  • Sadece d3dx9.dll mi diyor devamı yok mu yani atıyorum d3dx9_32.dll falan gibi?
  • Yok ya sadece d3dx9.dll diyor.
    system32 de baktım 24 ten 43e kadar olan d3dx9lar var.

Yeniden dx9 kurdum ama aynı hatayı veriyo .
  • Bir kere kaza yaptım şimdi arabaların içinden geçiyorum kaza modu kapandı galiba tekrar nerden açıcam
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.