Şimdi Ara

Omsi Bus Simulator-ÇIKTI! (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
688
Cevap
9
Favori
92.373
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Retardar var. Ön paneldeki sarı tuş. Klima sistemi ise kademeli olarak ısıtıyor, sıcaklık hemen yükselmez. Oyunun ana dizininde Manual.pdf dosyası var, onu açıp bakın hani tuş ne işe yarıyor resimli ve aytıntılı anlatılıyor.
  • ya arkadaşlar sırf bu simulator için yeminli olduğum halde sistem yenilemeyi düşünüyorum malesef düşük ayarlarda şu grandafug mudur nedir küçük haritada oynuyorum.

bu oyunu büyük haritalarda soprunsuz çalıştırmak için en az nasıl bir sistem olmalı?

benim sistemin amd 3000 athlon 1.5 gb ram ve 7300 gs ekran kartı
  • @Michael Wittmann
    İmzamda yazan sistemle gayet rahat oynuyorum. Yalnız oyunun grafik motoru iyi optimize edilmemiş, orta sınıf sistemlerde rahatlıkla çalışması gerekirken, kasılmalar olabiliyor. Bunu da hesaba katmayı unutmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sterilsenfoni

@Michael Wittmann
    İmzamda yazan sistemle gayet rahat oynuyorum. Yalnız oyunun grafik motoru iyi optimize edilmemiş, orta sınıf sistemlerde rahatlıkla çalışması gerekirken, kasılmalar olabiliyor. Bunu da hesaba katmayı unutmayın.

senin sistem iyimiş. büyük haritalarda nasıl seri oynatıyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Michael Wittmann

quote:

@Michael Wittmann

senin sistem iyimiş. büyük haritalarda nasıl seri oynatıyor mu?

ayarlardan minimuma getir ben öyle oynuyorum 1.5 ram 512 tümleşik ekran kartlı laptopla netbook arasında kalmış makinemle

• arkadaşlar ben hat kuramıyorum, kurulmuş hatları alıyorum öyle devam ediyorum yola. mikrofonu calıstıramadım bundan dolayımı acaba
  • @tLqA
    Mikrofonla anons yapmak için "Q" tuşunu kullanın, yalnız her otobüsle anons yapılmıyor. Son model olanı seçin, bir de anonslar yalnızca 902'inci hatta çalışıyor. Hat ayarlama ile ilgili ayrıntılı bilgi bir önceki sayfada mevcut
  • neden mikrofon koymuşlar diğerlerine ozaman anlamaıdm. bide mapları yüklediğimizde map içinde anonslar mevcut. bir yolu olmalı :) teşekkür ederim
  • İndirmeye değer mi arkadaşlar?
  • ben indirdim otobusu çalıştırmam yarım saati aldı kullanımı çok zor..
  • İndirmeye elbette değer. (Bana göre bugüne kadar çıkmış en gerçekçi otobüs simülasyonudur.)
    Ama otobüsü çalıştırmayı beceremeyip oyunu silen çok kişi gördüm. O yüzden sabırlı değilseniz hiç indirmeyin. Zira daha hat almak için IBIS kod girme işi var ki o ayrı bir hikayenin konusu.
  • Ben IBIS'i çözemedim daha doğrusu yazılacak kodların nerede olduğunu bulamadım o yüzden manuel yapıyorum
  • Manuelin sıkıntısı şurada, aynı hat üzerinde çalışan başka otobüs varsa seninkine binmiyorlar. Fakat bazen aynı hatta iki otobüs olsa bile kim önce durağa yanaşırsa ona biniyorlar. O açıdan en temizi kod girip saatli yolcu almak.
  • kodları bilmiyoruzki. kod olsa rota ayrı bir dert. çok karışık bir sistem. sürüş kolay geliyor bana artık. hatta bebek oyuncağı. çalıştırmak, ilerlemek, geri geri gitmek veya dönemeçler vs.. sadece ibis ve route olayını çözemedim
  • @tLqA
    http://forum.donanimhaber.com/m_46993882/tm.htm (Rehber İçin)
    Ayrıca bir önceki sayfada IBIS kodları var demiştim, videolu olarak.
    Düşündüğün kadar zor değil, bir alışırsan sonrasında gözün kapalı yaparsın.
  • arkadaşlar ibis kod falan girmenize gerek yok aslında. mesela ben yeni bir harita indirdim modern spandau sanırım, M37 diye bir hat var en uzun hatlardan. Waldkrankenhaus-Hahneberg arasında gidiyorum o hatta. oyunu açıp yeni otobüs ekliyorsunuz ve bunu mesela hahneberge yada waldkrankenhaus a gönderiyosunuz. sonra oraya gidince önce üstte kağıt simgesinden hattı ayarlıyosunuz, M37 yi seçtiniz mesela, sonra alttan tur numarasını falan seçiyorsunuz ve o pencerenin köşesinde oyunun saati var. oyunun saatine ve kalkış yerinize göre ordaki barı sağa sola çektikten sonra uygun seferi seçip OK a basıyorsunuz. sonra da yine simgelerde 92 yazan birşey var hat numarasını gösteren. ona basıp Üste M37 yazıyorsunuz alttakine de son durağı seçip ok'liyosunuz bu işlemi 2 kere yapın çözersiniz zaten. ibis e vb gerek kalmıyor.
  • quote:

@tLqA
    http://forum.donanimhaber.com/m_46993882/tm.htm (Rehber İçin)
    Ayrıca bir önceki sayfada IBIS kodları var demiştim, videolu olarak.
    Düşündüğün kadar zor değil, bir alışırsan sonrasında gözün kapalı yaparsın.

inceledim sagolasın fakat tüm eksiklerimi karsılamadı. bugun ibisi kurcaladım evet kolay. mesela 65 hattına 06500 yazıyoruz oluyor. routeyide artık kaçsa seciyoruz tamamdır. fakat bazı maplarda sorun var sanırım routeyi 1 den 10 a kadar deniyorum olmuyor. bir üst mesajdaki arkadasın dediği taktiği uyguluyorum bende. birde eski otobüslerdeki anons yapmama olayını kurcalicam. belki ses dosyalarında birşeyler vardır. en favori otobüsüm en eski olan yani 77 model

• Arkadaşlar internetten skidrow'unkini indirdim. Serial vs gerekli şeyler için pm atabilir misiniz :)
  • Ben saatli oynuyorum zaten ama sadece tabelayı manuel değiştiriyorum
  • Yeni haritalar geldi:

Download İçin:
    BURDAN
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.