Şimdi Ara

OMSI 2: Steam Edition

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
1
Favori
4.153
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Forumda bununla ilgili bir konu bulamadım ECS gelene kadar oynanabilecek bir otobüs simulasyonu olucak heralde
    Grafiksel olarak önceki oyundan çok daha iyi yeni oyun motoru sayesinde zıplama açılmama hataları ve bir sürü karmaşık
    ayar olmaz heralde bir kaç yerde doku kalitesi pek iyi değildi ve erteleme gelmişti Şimdi ise Steam Çıkış Tarihi: 12 Aralık 2013

• Bunun çıkışını bekliyordum, iyi az kalmış. Bence şu ana kadar yapılan en iyi otobüs simüslasyonudur. Grafikleri falan epey iyileştirmişler gibi
  • Bu sefer ki zeka orani yuksek olur umarim. Zira 1 de diger araclarda beyin yok denecek kadar az
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jens Lehmann

Bu sefer ki zeka orani yuksek olur umarim. Zira 1 de diger araclarda beyin yok denecek kadar az
    bugüne kadar yapılmış en iyi şehir içi otobüs simulasyonu. sürekli gelişmeye açık. ilk çıktığından beri oynuyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tLqA

bugüne kadar yapılmış en iyi şehir içi otobüs simulasyonu. sürekli gelişmeye açık. ilk çıktığından beri oynuyorum.

Alıntıları Göster
    Merakla bekliyorum.
  • Az kaldı bekliyoruz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: X-Special

Az kaldı bekliyoruz...
    Takip
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-B7E0863E7

Takip

Alıntıları Göster
    kaç aydır bekliyorum :)
  • Son 2 gün kaldı sabredin :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yorkshire.

Son 2 gün kaldı sabredin :D
    Oyunun çıkışı bir gün öne çekilmiş 9 saat içerisinde erişime açılacak fiyat hakkında bir bilgi hala yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: betadragon

Oyunun çıkışı bir gün öne çekilmiş 9 saat içerisinde erişime açılacak fiyat hakkında bir bilgi hala yok

Alıntıları Göster
    bu akşam çıkacak oyun. kutulu versiyonu 30 euro ise steam versiyonu ne olur bilmiyorum. 30 dolar altı olursa aldım gitti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NİGHTROD

bu akşam çıkacak oyun. kutulu versiyonu 30 euro ise steam versiyonu ne olur bilmiyorum. 30 dolar altı olursa aldım gitti.

Alıntıları Göster
    Torrente ne zaman düşer acaba.Sabırsızlıkla bekliyorum.Körüklü otobüsü özellikle.Map inşallah güzeldir.Omsi 1deki default mapler sıkıyordu bir zaman sonra.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 'Sefa

Torrente ne zaman düşer acaba.Sabırsızlıkla bekliyorum.Körüklü otobüsü özellikle.Map inşallah güzeldir.Omsi 1deki default mapler sıkıyordu bir zaman sonra.

Düştü bile. Hemde ilacı da yanında :) çok hızlılar maşallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Airbus-

quote:

Orijinalden alıntı: 'Sefa

Düştü bile. Hemde ilacı da yanında :) çok hızlılar maşallah

Alıntıları Göster
    ecs ile bu oyunu yan yana koymayın lütfen. şu oyundan iyi otobüs simulasyonu bulamazsınız. grafikleri kötü olabilir fakat aranan şey grafik değil. oyun kesinlikle çok detaylı. omsi 1 ilk çıktığından beri oynuyorum. hergün daha da gelişti. özellikle araçların fizikleri bugüne kadar yapılmış bütün simulasyonlardan iyi. eğer g27 ile oynarsanız, ne demek istediğimi çok çok daha iyi anlayacaksınız. herşey birebir.

• quote:

Orijinalden alıntı: tLqA

ecs ile bu oyunu yan yana koymayın lütfen. şu oyundan iyi otobüs simulasyonu bulamazsınız. grafikleri kötü olabilir fakat aranan şey grafik değil. oyun kesinlikle çok detaylı. omsi 1 ilk çıktığından beri oynuyorum. hergün daha da gelişti. özellikle araçların fizikleri bugüne kadar yapılmış bütün simulasyonlardan iyi. eğer g27 ile oynarsanız, ne demek istediğimi çok çok daha iyi anlayacaksınız. herşey birebir.

Alıntıları Göster
    ilk çıktığı günden bu yana oynarım retarderle karlı yolda inmek çok zevkli, bu arada ikincisini bulamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C8C79990A

ilk çıktığı günden bu yana oynarım retarderle karlı yolda inmek çok zevkli, bu arada ikincisini bulamadım.

Alıntıları Göster
    Körüklü otobüse klima ayarlarını koymamışlar karda süremedim.Ayrıca insan yeni oyun yapmış haritayı biraz geliştirir.Berlin haritası yine her zamanki gibi sıkıcı ve donuk.Modlar gelsin biraz daha zevkli hale gelecektir.Ama omsi 1den öyle ahım şahım oyunun zevkini arttıracak bir fark göremedim şu ana kadar.
  • Cilala gönder olmuş diyecem ama omsi'nin ilk oyundan fazla bir fark yok gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burn~

Cilala gönder olmuş diyecem ama omsi'nin ilk oyundan fazla bir fark yok gibi
    omsi 2 hakkın bir rehber konu var mı? nasıl hattı aktif edebiliriz yolcular nasıl otobüse gelir vs şeklinde
  • quote:

Orijinalden alıntı: beyzade_1905

omsi 2 hakkın bir rehber konu var mı? nasıl hattı aktif edebiliriz yolcular nasıl otobüse gelir vs şeklinde

Alıntıları Göster
    Oyun olarak değil ama simülasyon olarak iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ION

Oyun olarak değil ama simülasyon olarak iyi.

Alıntıları Göster
    Grafikler bir oyuncu için tatmin edici olmayabilir onun dışında oynanış ve fizikler ile tam bi simülasyon olmuş. Karda, kuru zeminde ABS nin devreye girmesi arasındaki farklar vs. falan aşmış adamlar. Engelli rampasını açmaya kadar öğrendim ama gelin görün ki hat alamıyorum. Yada alıyorum ama farkında değilim şu olayı bi kavrayamadım ya. Biraz önce ilk durakta bekleyenler vardı durup kapıları açtım yolcular bindi guten tag falan filan ama nereye gideceğiz yahu ? Harita - saatler - rota - duraklar ? -.-

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.