Şimdi Ara

Ömrü Buraya Kadarmış

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
2.343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet bir xbox'ın daha sonuna geldik bi kaç gün önce forumda yazdığımda maşallah demişlerdi ama demek ki sonu yakınmış.

Geçen hafta sonu arkadaşıma xbox almaya atik'e gittiğimizde de mete abiye söylediğimde olamaz extreme bi durum olmuş demişdi hakkaten helal olsun makinaya 4 senedir ne 3K verdi ne ban yedi ama az evve resimde görüldüğü üzere arifact vermeye başladı herhalde 3K yakındır yarın tatile gidicem gelince tamir edip bi kaç ay kullansam mı diyorum

Piayasa da xbox çılgınlığı var ne alabiliriz sizce slim alıp Fw için beklesek mi yoksa yine arcade alıp yola devam mı?

Ömrü Buraya Kadarmış

• Başımız sağolsun dostum.
  • Gecmiş olsun abi ben de şaşırmıştım zaten 4 yıl gitmesine kesin benim yüzümden gitti
  • 4 senedir 3K vermedi mi? Yuh diyorum benim Zephyr board konsolum 9 ay Falcon olan ise 6 ay sonra gümlemişti sana büyü yapılmış konsol denk gelmiş anlaşılan. Neyse yoluna Slim konsol ile devam et ban dalgası bittikten sonra fw çıkacak zaten bu saatten sonra üretimi durmuş olan Arcade ve Elite konsol almanın anlamı yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Project Scorpio -- 26 Eylül 2010; 22:25:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dnzprmksz

Gecmiş olsun abi ben de şaşırmıştım zaten 4 yıl gitmesine kesin benim yüzümden gitti

o sen miydin ii gitmiş bunca sene die
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pinky_Demon

4 senedir 3K vermedi mi? Yuh diyorum benim Zephyr board konsolum 9 ay Falcon olan ise 6 ay sonra gümlemişti sana büyü yapılmış konsol denk gelmiş anlaşılan. Neyse yoluna Slim konsol ile devam et ban dalgası bittikten sonra fw çıkacak zaten bu saatten sonra üretimi durmuş olan Arcade ve Elite konsol almanın anlamı yok.

Çok büyük bir şans oldu herhalde hiç üzülmüyorum bu sonu hakkediyodum uzun zamandır zaten

Üretimlerinin durduklarından haberim yoktu şu slim'lerden bitane almak şart o zaman.

• Valla 4 yıl ban ve 3k yemediyse o konsolun gamepadi öpülür.Hatta müzeye bile kaldırmak lazım.
  • 4 yıldan sonra kopamam ben ondan tamir ettiririm :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: arnom

quote:

Gecmiş olsun abi ben de şaşırmıştım zaten 4 yıl gitmesine kesin benim yüzümden gitti

Evet bendim
  • Başın sağolsun
  • quote:

quote:

quote:

Evet bendim

Büyü felan yaptınız ben biliyorum yoksa bişeyciği yoktu yavrunun neyse olucağı varmış oldu iyide oldu slim için sebebim oldu

• İyi dayanmış 4 sene. Dile kolay. Vay be.

Slim al diyorlarda bari Kasım ayından 1-2 ay sonra al. Ban dalgası gelebilir Kasım ayında.

FW'li Slim banlanmasın yani. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Affliction

İyi dayanmış 4 sene. Dile kolay. Vay be.

Slim al diyorlarda bari Kasım ayından 1-2 ay sonra al. Ban dalgası gelebilir Kasım ayında.

Zaten slim için fw Kasım dan sonra çıkacak şuan istesede banlanamaz.
  • quote:

İşe güce yoğunluk veririm bu fırsatda dediğin gibi 1 ay bekler öle alırız acelesi yok beni düşündüren şimdi bu akıllı satıcılar kinect çıktı diye malı kasım ayından sonra ucuk fiyatlara satarlar mı acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pinky_Demon

quote:

Zaten slim için fw Kasım dan sonra çıkacak şuan istesede banlanamaz.

Warez'ciler de işi sağlama alıyor yani, iyiymiş. :)

quote:

quote:

İşe güce yoğunluk veririm bu fırsatda dediğin gibi 1 ay bekler öle alırız acelesi yok beni düşündüren şimdi bu akıllı satıcılar kinect çıktı diye malı kasım ayından sonra ucuk fiyatlara satarlar mı acaba

Öyle birşey olmaz Slim fiyatı yine aynı kalır asıl olay Kinect'den parayı vurmaya bakacak Kinect çıkınca. Her zaman ki gibi ülkemize pahalı bir fiyattan giriş yapar ama teknoloji marketleri kampanya falan düzenler ise ucuza gelebilir şuan da Slim'de yaptıkları gibi.

• Başın sağolsun dostum

Alet zaten 4 sene götürmüş parasını kaç defa çıkartmıştır acaba?

Bence sen aleti atik elektroniğe bağışla açıp incelesinler baksınlar acaba 4 sene gitmesinde her hangi bir püf noktası mı var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: pspfreak

Başın sağolsun dostum

Alet zaten 4 sene götürmüş parasını kaç defa çıkartmıştır acaba?

Bence sen aleti atik elektroniğe bağışla açıp incelesinler baksınlar acaba 4 sene gitmesinde her hangi bir püf noktası mı var?

SaolDedim ya Mete abi bile şaşırdı benim sattığım hiç bir bi mal bu kadar uzun gitmemişti dedi içini açıp merakla inceledikten sonra müze niyetine saklıycam yada dediğn gibi götürüp inceletmek lazım

• Aileden sayılır o xbox sakla bence
  • 4 sene boyunca banlanmadin mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Niggababy

4 sene boyunca banlanmadin mi

Resimde cod mw2 oynuyodum hatta daha yeni 3 aylık live almıştım
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.