Yüzbaşı
09 Şubat 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 30 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhabalar herkese

Arkadaşlar dün yeni bir bilgisayar topladım. Kasa ilk açtığımda ledler sorunsuz yanıyordu. Format attım windows yükledim daha sonra çalıştırdığımda fan ve önündeki ledler ilk tuşa basışta yanıyor fakat daha sonra hemen sönüyor. Bu problem nerden kaynaklı olabilir. 600w psu kullanıyorum. Bilgisayar 3lü prize bağlı. Bilgisayarın çalışmasında herhangi bir problem yok.

Şimdiden teşekkür ederim.
Arkadaşlar merhabalar,

HTC One M9 cihazım bir anda kapandı. Yani ekran ışığı yanıyor fakat telefonda ne bir ses ne bir görüntü siyah ekran var. Şarja taktığımda şarj oluyor bildirim ışığı yanmıyor. Güç düğmesine basılı tutuyorum açmak için açılmıyor. Cihaz elimde çalışır iken bir anda böyle oldu. Cihaz daha 1 aylık. Ne olmuş olabilir?
Arkadaşlar HTC One M7 kullanıcısıydım. Telefonum kısa bir süre önce çalındı. HTC One dan çok memnunum tekrar HTC almayı düşünüyorum.

HTC One M8
HTC One M9
HTC One M9+

Bu modeller arasında belirgin bir fark var mıdır acaba. Tabiki vardır fakat fiyat farkına değecek kadar bir fark var mı merak ediyorum açıkcası.

Şimdiden teşekkür ederim.
Arkadaşlar face it üzerinden oynayacak takım arkadaşları arıyorum. Master Guardian I rankım.

http://steamcommunity.com/id/nomamor/

dileyen arkadaşlar ekleyebilir.
Arkadaşlar yeni bilgisayar win8 oyunu kurdum ilk defa hayatımda vac hatası almaya başladım. Rekabetçide en fazla 10 raund oynanıyor beni atıyor sonra vac hatasından güvenli sunuculardan atıldınız diye. Hile vs de kullanmadım bugüne kadar hiç. Nedir çözümü bilen biri yardımcı olabilirse sevinirim.
Arkadaşlar oyunda böyle bi problem var. Hayatımda ilk defa böyle bişeyle karşılaştım. Nasıl çözülür bi fikri olan var mı? Repair felan mı yapmak gerekir?

Grafik problemi
Arkadaşlar merhaba,

Daha önceden biraz Diablo 3 Betasını oynamıştım WoW'dan kalan Bnet hesabım ile. Oyuna vs girmiştim rahat bir şekilde. Fakat şimdi blizzardın sitesinden indirdim oyunun clientini. Sonrasında install dedim. Checking for Update vs çıktı sonra yükleme ekranına geçtim. Yerel disk(C) deyip yüklemeye bastığımda sisteminiz yetmiyor şuradan bakabilirsin ve devam et gibi iki seçenek çıktı. Devam et dediğimde ise yükleme %0 da bekliyor arkada resimler hikayeyi anlatıyor yükleme ilerlemiyor ama. Nedendir bu böyle kaç yıldır bekliyoruz bi oynayamadık yahu.

Şimdiden teşekkürler.
Arkadaşlar bende 2g 16 gb 4.2.1 yüklü jailbreaksiz bir iPod Touch var bazı oyunlarda oyuna giriyorum starta basıyorum oyun kapanıyor ana sayfaya giriyor şu app'lerin gözüktüğü sayfaya. Neden oluyor olabilir acaba?
Arkadaşlar bende Ipod Touch 2g 16 gb bir alet var. Jailbreak yapmak istiyorum fakat ne kadar denediysem beceremedim. Greenpois0n denedim loader geldi ordan cydia yükledim simgesi çıktı fakat basınca bir pencere açılıp kapanıyor olmuyor. Nasıl yapacağız nolur yardım edin.

Birde jailbreak yapınca herhangi bir zararı var mıdır?
MC model vs varmış bunu nerden öğrenebiliriz?

Şimdiden teşekkürler.
Arkadaşlar oyunu indirdim eu nordic&east şeklinde. Yükledim update yaptım oyuna girdim ilk tutorial yaptım. Fakat daha sonra normal oyuna girecekken championumu seçiyorum lock in yapıyorum oyun başlama süresi bitince clienti aşağı atıyor ve sağda küçük riot games simgesi çıkıyor fakat oyun gelmiyor. Tutorial bile oynayamıyorum. O simgeye tıkladığımda ise zaten oyundasınız diyor ama oyun yok resimdeki gibi.

Sorun yardım lütfen.

Şimdiden teşekkürler.
Hakkında
Forum İmzası:
Xbox360 Gamertag: Taiberias77
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Konsol
Bilgisayar
Bilgisayar
World of Warcraft
Nomanor
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen ay
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 460
İkinci El Bölümü Mesajları: 43
Konularının görüntülenme sayısı: 26.842 (Bu ay: 23)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 3 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.