Şimdi Ara

Omate Truesmart Türkiye'de satışa başlıyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
1
Favori
1.695
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• tasarım berbat

• sim kart uyduya bağlanıyor zannediyor android işlemci ayrı bir komedi. Adam teknoloji cahilliğinde sınır tanımıyor
  • Osman Bey cihazı anlatıyor, belki de cihazın en önemli, hayati özelliği batarya ömrü konuşulmuyor.. Osman Bey değinmiyor, Mesut Bey de sormuyor..

Şahsi görüşüm eğer bir akıllı saat ortalama bir kullanımda en az 1 hafta kullanım ömrü sunmuyorsa henüz o saat olmamıştır.. Donanım olarak ne sunarsa sunsun, hikaye..

• Android İşlemci Adam yeni bi çağ açtı
  • quote:

Orijinalden alıntı: BrtLVcL

Akıllı saatten istediğim;

Çeşitli saat gösterimleri olsun. analog/dijital
    İçinde android olsun olmasın önemli değil. Telefonumla iletişime geçsin beni bilgilendirsin.
    Bildirimleri saatte göstermesin sadece uyarsın açar telefonu bakarım.
    Resim çeksin
    **Flashı olsun istediğimiz zaman açıp kapatalım. El feneri niyetine çok lazım olduğu yerler oluyor
    Bataryası en az bir hafta gitsin.
    Max. 300 lira fiyatı olsun.
    Bu incelemedeki tasarım güzel buna benzer bişi olsun.

İnternete bağlanmasın Wifi olmasın
    Video kaydetmesin, oynatmasın
    Mp3 çalmasın
    GPS'e gerek yok
    Androidin en güncel sürümüne filan gerek yok oyun mu oynayacaz saatte
    Kendi uygulamaları olmasın, yüklenmesin

Zaten bu olmasın dediklerim olmazsa bataryası rahat rahat 1 hafta gider. Bunu yapmak bu kadar zor mu ya.

bir de su geçirmez olsun yarın gidip alayım.

• quote:

Orijinalden alıntı: canber_k

bir de su geçirmez olsun yarın gidip alayım.

Aynen. Onu unutmuşum. Ki zaten bi saat akıllı yada akılsız su geçirmez(suya dayanıklı) değilse hiç bir şeye yaramaz.
  • Sadece Apple ürüne para veririm.

• benim telefon daha hızlıııı internette çöp bu çöp:D:D:D

• http://www.omate.com/buy/index.html

1GB Ram / 8GB Rom olan versiyonuda çıkacakmış...

Askerde kullanmak için ön sipariş edeyim dedim ama Haziran'da satışa çıkması işi bozdu, bide kamera çakıyor, yemeyebilirler
  • Sim kartsız versiyonu gelirse fiyat vergi muafiyetinden dolayı bayağı düşer.

• Ne kadar dayaniyor bataryasi acaba?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İos işlemcili demedi en azından bardağın dolu tarafından bakın :D

• Şu an gördüklerimizden daha iyi.Sadece biz kaba duruyor.

500 Lira çok iyi bir fiyat bence.

• Akıllı saat deyince aklıma ve mantığıma yararlı bazı fonksiyonlar içeren ve asıl amacı saat olan bir alet geliyor. İçinde herşey olsun, akıllı olucam diye her işi yarım yamalak ufacık ekranda yapmaya çalışsın mantığı bence bu tür ürünleri rezil ediyor.

Olması yeterli özellikleri şu şekilde sıralayabilirim

Farklı görsel saat çeşitleri
    Kronometre, kalp ritmi sayıcı, alarm, pusula vb özellikler (Belki dünya saatleri)
    Su geçirmezlik
    Mobil cihazlarla uyarı iletişimi (BT ile)
    Yüksek çözünürlük bir kemera ile video ve resim çekmesi
    Ses kayıt özelliği
    Yüksek aydınlıklı ortamlarda görme zorluğu yaşatmayacak bir ekran
    Şarj ve veri aktarımı için mini usb portu
    1 haftanın altına düşmeyecek pil süresi

Ek olarak adam gibi yapılır ve şarj süresini çok etkilemez ise WiFi bağlantısı ile çekilen resim ve videoları sosyal medya hesaplarına post etme belki olabilir. Olmazsa da neden yok demem.

Bu özelikler akıllı saatlerden beklediğim en temel özelliker fazlası hem UI olarak hemde pil kullanılırlığı olarak ürünü vasata düşürüyor. Çin işi ucuz saatlere benziyorlar. Her işi yaparım demek amaca hizmet etmek demek değil ki.

• Saat dedigin geri gezekali olacak arkadas. Oyle herseye burnunu sokmayacak. Saatligini bilecek. Baktigimda saatin kac oldugnu gorucem. Oyle gormek icin tusa falan basmicam :) :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi truvazotti -- 1 Mart 2014; 1:33:08 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şarjı bir gün giden telefonları hayatımıza sokmayı başardılar ama, saati başaramazlar!

• Hocam gps e gerek var endomondo gibi spor programlarını kullandığımızda gps sayesinde yaptığımız aktivitenin haritasını çıkarabiliyoruz ben mesela bisiklet sürerken durduğumda telefonu arka cebimden çıkarıp programı durdurana kadar baya bi zaman kaybediyorum antreman esnasında eğer gps olursa telefonda hemen kolumda ki saatten durdurup tekrar devam ettirebilirim akıllı saatlerden beklediğim en önemli şey bu benim spor aktivitelerini kayıt eden (endomondo strada) gibi programları sorunsuz kullanabilmek kamera da şart video da kayıt etmesi gerek ki yine bisiklet üzerinde yüksek hızlarda kısa videolar çekmek istiyosunuz yine telefonla zor aksiyon kameraları var da bazen hazırlıksız yakalanıyosunuz o yüzden video da gerekli diye düşünüyorum ha saatten izlemesekte sorun değil çeksin yeter
  • Android "İŞLEMCİ" ...

Vay be. Android, "İşlemci" ymiş de haberimiz yokmuş...

Bir de biraz daha hızlı konuşsaydı sayın firma yetkilisi.
    Belki Ceza ile Diss falan atışırlardı...

Yahu beni getirsinler firmanın başına. Hiç olmazsa Android'e "İşlemci" demem,
    ne anlattığım da daha iyi anlaşılır.

Bu ne ya...

• 500 lira ciravı olursa alınabilir bence güzel 2 hat taşıyanlar için ideal olur sürekli kullanılmayan hattı telefona takıp kullanılır 2 tane telefon hamallığı yapılmaz diye düşünüyorum

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.