Şimdi Ara

Omate Truesmart Türkiye'de satışa başlıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
1
Favori
1.695
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1.2 GHz çift çekirdekli işlemci, 512MB bellek, Android 4.2.2 işletim sistemi, GPS, WiFi ve 3G desteği ile tam bir kol bilgisayarı ve telefonu olan Omate Truesmart yakında Türkiye'ye geliyor. MWC 2014 kapsamında bir araya geldiğimiz firma yetkililerinden Fiyat ve zaman hakkında bilgi alıyoruz.

• izleyelim
  • Android işlemciden sonra dinlemeyi bıraktım.

• Çok zor bir işi başarmışlar ama çok da gereksiz bence.

• Çok iyi be

• quote:

Orijinalden alıntı: Farwynd

Android işlemciden sonra dinlemeyi bıraktım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mesut Abi'nin Instagram'da paylaştığı fotoğraflardan sonra büyük merak uyandırmıştı. Kısa ama bilgilendirici bir inceleme videosu yayınladığınız için teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • WP YİNE YOK

• The Tenth Doctor sim kart takıp kullanabiliyorsun.

• Batarya durumu nedir bu saatin ? Ne kadar dayanıyor ?

• Galiba saatte Snapdragon 400 işletim sistemi var.
  • diğer modellerden daha iyi bir deneyim sunacak gibi görünüyor ve 500tl ye alınır gibi.android işlemci fail olmuş sonlara doğru tekrarlıyor birde keşke firmaların önemli kişileri en az bizim kadar bilgili olsa...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fx_57,5 -- 28 Şubat 2014; 18:24:05 >
  • etkileyici ama aptalca...navigasyon o minik ekranda olsa ne olur olmasa ne olur.Sim kart olsa ne olur olmasa ne olur. kolunu kafanamı dayayacaksın , yoksa 7/24 , kulaklıklamı gezeceksin..saçma ..internetede en kralından girsen ne olur..o minik ekranla!! bu saatler pigmeler için yapılmıyor. pil ömrü, tasarım (ki bir erkek içi saat tek aksesuar) ve telefonunla çok iyi bir işbirliği yapması çok daha önemli..telefonum varken çok akıllı bir saati ne yapayım arkdaş..
  • 300 dolarım olsa alacağım şey.

• Akıllı saatten istediğim;

Çeşitli saat gösterimleri olsun. analog/dijital
    İçinde android olsun olmasın önemli değil. Telefonumla iletişime geçsin beni bilgilendirsin.
    Bildirimleri saatte göstermesin sadece uyarsın açar telefonu bakarım.
    Resim çeksin
    **Flashı olsun istediğimiz zaman açıp kapatalım. El feneri niyetine çok lazım olduğu yerler oluyor
    Bataryası en az bir hafta gitsin.
    Max. 300 lira fiyatı olsun.
    Bu incelemedeki tasarım güzel buna benzer bişi olsun.

İnternete bağlanmasın Wifi olmasın
    Video kaydetmesin, oynatmasın
    Mp3 çalmasın
    GPS'e gerek yok
    Androidin en güncel sürümüne filan gerek yok oyun mu oynayacaz saatte
    Kendi uygulamaları olmasın, yüklenmesin

Zaten bu olmasın dediklerim olmazsa bataryası rahat rahat 1 hafta gider. Bunu yapmak bu kadar zor mu ya.

• hadi dedim en başta yanlışlıkla android işlemci demiştir diye sonuna kadar izledim fakat hüsran. sonundada android işlemci diyor. gitsin en iyisi bu saati televizyonda satsın.

• Tam asker işi olmuş, saat diye yutturabilirseniz rahat rahat cep telefonu taşırsınız Gerçi kulaklık mikrofon yine sorun, mp3 kulaklığını yasak cihaz sayan saçma bi sistem var askeriyede.
  • Gerçek android işlemcili
  • 800 maH işlemci vardır büyük ihtmalle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ProsesMuhendisi -- 28 Şubat 2014; 19:27:35 >
  • Tam asker telefonu :)
    s4 den daha akıcı yaw.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.