Şimdi Ara

Omate Truesmart Türkiye'de satışa başlıyor (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
1
Favori
1.695
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Atlanan bir nokta varki bu saati yurt dışından alanlar birde kayıt parası verecek. 135 tl cik.

• CaRviLLE C kullanıcısına yanıt
    Elbette kişiye göre istekler değişecektir. Belki bende senin gibi bazı aktivitelerde bu programlara ihtiyaç duysam onları da sıralardım. Ama her kullanıcı şu da olsun bu da olmalı derse işin cılkı çıkar. Ben en temel ihtiyaçları sıraladım. Aksi halde tabi ki ihtiyaç duyulan her şey olmalı. Batarya süresi buna bağlı olarak epeyi bi kısalma gösterecektir. Bunu da dikkate almak gerek.
  • Gear, Gear 2, Smart Watch, Moto Actv. gözümde gözükmüyor açıkcası şuan..

True Smart çok başarılı bir akıllı saat olmuş, kullandığı teknoloji, Android işletim sistemi ve özellikle de en önemli gelişme olan "SIM kart" teknolojisini desteklemesi ve kullanması tam bir "akıllı saat" yapmış haliyle onu..

Bilim kurgu filmlerinde izlediğimiz, kollarındaki saatler ile görüntülü görüşmeye imkan tanıyan teknolojilerin son kullanıcının yakın zaman zarfı içinde yaygın olarak kullanabilecek olması çok heyecanlandırıcı..

Fiyatı'da Türkiye standartlarına göre çok makul. Özellikle Samsung ile kıyaslandığında. Gerçekten büyüleyici bir saat olmuş.

Ancak en önemli kilit nokta ise bu telefonun kullanım uzunluğu, bataryası olacaktır.. Eğer bu yük altında, bu uygulamaları çalıştırıp, görüşmeleri sağlarken bir günü çıkartabiliyorsa dahada tartışması yapılamaz benim için.. :)

Mesut abi Instagram'da fotoğraf paylaşmıştı, çok şaşırdım açıkcası. Mesut abi kullandı bize deneyimlerini aktarırsa çok seviniriz. :)

• suya dayanıklı ve batarya peformansı iyiyse tercih edilebilir

• Tasarımı çok kötü.

• Sarji ne kadar gidecek bunun yahu? Gunde iki uc kez sarj ederiz artik.

• akıllı saat adı altında bence tüketicilere çok gereksiz daha doğrusu saçma ürünler sunuluyor çünkü hali hazırda herkezin iyi kötü bir akıllı cebi var ve hertürlü işlerini cepte yapıyorlar bence akıllı saat dediğin pil ömrü yönünden yüksek olmalı kamera olmamalı gereksiz hatta özel hayatı tehdit eden bir unsur multimedya olarak müziği açıp kapatma aynı şey ses içinde geçerli bildirimleri göstermeli kısacası akıllı saatlar sadece yardımcı bi ürün olmalı sim kart takmak arama yapmak bana çok gereksiz geliyor

• Şu gereksiz bu gereksiz,bu cihazların hepsi gereksiz diyenler neye göre yada kime göre böyle bir kanıya varıyor.

Ambulansta çalışıyorum.Yeri geliyor aracı ben kullanıyorum.Türkiyenin her yerinde malesef telsiz sinyali olmuyor.Merkez ile görevli arasındaki iletişim cihazı telefon oluyor.
    Şimdi hastaya müdahale yada araç kullanımı esnasında,beni kim arıyor diye görmem için-illa sağlık merkez aramıyor beni-kocaman telefonu cebimden çıkarmak bildiğin zulüm!En küçük telefon 4'.

Size göre gerkesiz olabilir ama bana göre hayati önem taşıyor bu cihazlar.

Birşey gereksiz derken 2 defa düşünün,dünyada 8 milyar insan yaşıyor,8 milyar farklı ihtiyaç.

• Abi görünümü itibariyle ve sim kart desteğiyle Gear'a fark atmış bence. Sim desteğinden ziyade görünümü çok sıradan(bu iyi) Bu da biz öğrencilerin kullanım alanını genişletmesini de sağlayacak cinsten bir şey :) Asıl merak ettiğim, sonuçta saat bu, şarjı ne kadar gidiyor?

• Tasarım pek hoş değil özelliklerde
  • SIM kart uyduyla bağlantı mı kuruyormuş? Cep telefonundan daha akıllı desene...
  • özellikleri yetersiz, ram miktarı çok daha fazla olabilirdi, direkt google store'a bağlanmalıydı işin yok bir de apk ara.. pil süresi çok önemli

• Bluetooth kulaklıkla kullanınca mkemmel bir sey olur. Yanında takoz gibi birsy taımak zorunda kalmıyorsun...

• pili bittigi icin saate bakamıyan adamın hazin sonu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mrb,
    Saati çok beğendim,
    Bu saati Türkiye'ye getirecek Türk firmasının adı nedir?
    Reklam içeriyor olacaksa özelden mesaj atın lütfen.
    Teşekkürler

• max 320 falan olsun hemen alırım

• Yarın finalim var çıksın artık şu saat Türkiye'de satışa kafayı yiyice

• Nerde hala satis baslamadi

• Hortlatıcam ama bi haber yokmu saatten ya ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenah2007 -- 13 Ağustos 2015; 4:31:44 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.