Şimdi Ara

Olm bu lustral neymiş beaa

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
64
Cevap
1
Favori
15.867
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler bende takıntı hastalığı var yani bıyık sakal kaş falan ne varsa yolarım ama istek dışı.Neyse dün doktora gittim anlattım derdimi.Lustral diye bir ilaç yazdı.Yazmaz olaydı.Bu sabah yarım içtim.Dershane ye giderken(bisikletle) formula 1 yarışcısı gibiydim enerjim fazlaydı.Sonra dershaneye vardığımda bii mallaşma uyuşma hissettim beynimi almışlar yanıma koymuşlar sanki.Sonra saçma saçma mutluluklar.Böyle ağır başlı takılırken laubalilikler.Ben sanki ben değildim.Neyse ders arası oldu.Kız la bir diyaloğum oldu.Bana takılmak amacıyla;

Kız:Bugün seni rahatsız edebilirim.
    Ben:Ney anlamadım?
    Kız:Yanına ne zamandır oturmuyorum ya ondan
    Ben: Gel tabi seni misafir ederim
    Kız:

Ayrıca Hocayla bir diyaloğum

Hoca:Biraz dikkatini ver just4techno
    Ben:Hocam siz yanlış anladınız.Ben soruda farklı bişeyden bahsettim
    Hoca:

Şuan bile kafa yaşıyorum ama bir mutluluk var.Sizce napiyim bırakiyimmi?? ilk günden böyle olay yaşadım birde sınava ygs ye hazırlanıyorum...

• Lustral en iyi geciktiricidir
  • placebo
  • quote:

Orijinalden alıntı: PearBear

placebo
    varsa şekerin patlayalım şekerim olmuşsun :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: PearBear

placebo
    CSB Konu dışı özelde bi arkadaşın sorusu vardı bununla ilgili. Bırak sen bırak
  • OKB bir hastalık değil, her 2 insandan birisinin ufak alışkanlıkları vardır, göz kırpmakta bir alışkanlık mesela ama kimse buna takıntı demez, tek fark; Psikiatristler para kazanmak uğruna alışkanlıklara takıntı deyip bir hastalıkmış gibi pazarlıyorlar, sonra bazılarıda "Takıntı hastalığım var." deyince kendini cool hissettiğinden bunu kabulleniyor, tabi psiklojik bir hastalığın ilk adımı onu kabullenmektir, haliyle gidip ilacı alıyorsun, tabi bu hastalığı kabul eden insanlar gerçek bir hastalık ne demek bilmediklerinden ilk defa bir ilaç tecrübesi yaşayınca böyle şaşırıyorlar.

Özet: OKB hastalık değildir, insanın hayatını milyarda bir bile etkilemez, kendine hasta deyince cool olmuyorsun, Lustral sadece basti bir anti-deprasan'dır, hani şu Türkiyenin %60 küsür'ünün kullandığı türden.

@PearBear
    Lustral placebo değildir, gerçekten seratonin seviyesini yükseltip farklı hissettirir, yukarda bir arkadaşın bahsettiği gibi geciktirir de, gerçi bu gibi popüler kültür kölesi birine lustral diye şeker versen kafa yapar orası ayrı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nihilum -- 12 Kasım 2013; 19:47:16 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Timberman

varsa şekerin patlayalım şekerim olmuşsun :)

Alıntıları Göster
    O nasıl kafadır
  • Bence Doktor sana Lustral falan değİl bİldİğİn extacy vermİş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kediyeyolgösterenadam

O nasıl kafadır

Alıntıları Göster
    2 duble rakı çek üstüne sabah kahvaltıda
  • quote:

Orijinalden alıntı: Daenerys Targaryen

OKB bir hastalık değil, her 2 insandan birisinin ufak alışkanlıkları vardır, göz kırpmakta bir alışkanlık mesela ama kimse buna takıntı demez, tek fark; Psikiatristler para kazanmak uğruna alışkanlıklara takıntı deyip bir hastalıkmış gibi pazarlıyorlar, sonra bazılarıda "Takıntı hastalığım var." deyince kendini cool hissettiğinden bunu kabulleniyor, tabi psiklojik bir hastalığın ilk adımı onu kabullenmektir, haliyle gidip ilacı alıyorsun, tabi bu hastalığı kabul eden insanlar gerçek bir hastalık ne demek bilmediklerinden ilk defa bir ilaç tecrübesi yaşayınca böyle şaşırıyorlar.

Özet: OKB hastalık değildir, insanın hayatını milyarda bir bile etkilemez, kendine hasta deyince cool olmuyorsun, Lustral sadece basti bir anti-deprasan'dır, hani şu Türkiyenin %60 küsür'ünün kullandığı türden.

@PearBear
    Lustral placebo değildir, gerçekten seratonin seviyesini yükseltip farklı hissettirir, yukarda bir arkadaşın bahsettiği gibi geciktirir de, gerçi bu gibi popüler kültür kölesi birine lustral diye şeker versen kafa yapar orası ayrı.

Arkadaşım ben 12 yaşındayken tüm kaşlarımı yolmuştum.Psikolağa falan götürüldüm.Neyse şuan kaşımın bir kısmı hafif yok sakalımın bir kısmı oyuk yani istem dışı.Benimkisi hastalık derecesinde..Çoğu zaman kendim farketmiyorumAcıya acıya yoluyorum bildiğin hastalık işte.

• quote:

Orijinalden alıntı: southbeachFL

Aynen hiçbişeyin kalmaz çakı gibi olursun
  • babaannem alzheimer dı. Annem ona bakarken başlamıştı babaannem vefat etti ama annem halen kullanıyo çok iyi geliyo sinire vs. Kedi gibi yapıyo ama duygusallık artıyo çok küçük şeylere alınabiliyor. Allah şlfa versin
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

Lustral en iyi geciktiricidir

+1
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rakı-Balık

quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

Lustral en iyi geciktiricidir

+1

Alıntıları Göster
    ciprex de ıyıdır, lakın 31 den soğutur ınsanı

• Anti depresanın etkisini göstermesi 2 haftadır minimum. Placebo etkisi. Ayrıca 200mg lustral kullanıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Castiel

ciprex de ıyıdır, lakın 31 den soğutur ınsanı

Alıntıları Göster
    Placeboyu bir aaştır kardeşim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tililicus

quote:

Orijinalden alıntı: southbeachFL

Aynen hiçbişeyin kalmaz çakı gibi olursun

Alıntıları Göster
    Arkadaşım 1 aydır kullanıyor hiçbir değişim yok kendisinde. Sizde bayağı etkili olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: birişeymidedi

Arkadaşım 1 aydır kullanıyor hiçbir değişim yok kendisinde. Sizde bayağı etkili olmuş.

Alıntıları Göster
    @just4techno

Hoşuna gittiği için yaptığın bir şeye hastalık deme, o zaman osbir çeken herkes de takıntı hastası, çünkü yapmadan duramıyorlar ?

Havalı olcam diye kendinizi salak salak şeylere inandırmayın, bir de kaşlarımı yoldum diyor, aman ne kötü(!)

Not: Yukarda placebo diyen arkadaş haklı sanırım, ilacı aldığı günün sonrası etki ettiği kısmına dikkat etmemişim. Arkadaşım resmen havalı olcam diye kendini kandırıyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nihilum -- 12 Kasım 2013; 20:22:37 >

• quote:

@just4techno

Hoşuna gittiği için yaptığın bir şeye hastalık deme, o zaman osbir çeken herkes de takıntı hastası, çünkü yapmadan duramıyorlar ?

Havalı olcam diye kendinizi salak salak şeylere inandırmayın, bir de kaşlarımı yoldum diyor, aman ne kötü(!)

Not: Yukarda placebo diyen arkadaş haklı sanırım, ilacı aldığı günün sonrası etki ettiği kısmına dikkat etmemişim. Arkadaşım resmen havalı olcam diye kendini kandırıyorsun.

Ne alaka? Para kazanmak için uydurulan bir hastalıkmış. Asıl sen bunu yazınca cool olmuyorsun. Kompulsiyon insana fiziksel zarar ve zihinsel acı çektirir.

• quote:

@just4techno

Sen neyin kafasını yaşıyosunn ne havalısı kime hava atıcam ben.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.