Şimdi Ara

OLED BURN IN ACİL BRAZZERS LOGOSU KALDI [SSLI] [EDİT GELDİ] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
329
Cevap
39
Favori
115.007
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
924 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dh ruhu henüz ölmemiş ise bu konu tutmalı
  • Abi zaten bu siteler genelde viruslu reklamlar oluyordu demekki tvye bile bulasmis

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dua et is uzerindeyken yanmamis

Yani sanslisin sadece logo kalmis.

• LG Ghost Screen vakası ilk defa böyle vahim ve troll bi vaka görüyorum geçmiş olsun başka bir şey açın altta logo olan bir süre bekletin bu sefer o kalıyor eskisi geçiyor fakat ghost screenden kurtuluş yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Originals

LG Ghost Screen vakası ilk defa böyle vahim ve troll bi vaka görüyorum geçmiş olsun başka bir şey açın altta logo olan bir süre bekletin bu sefer o kalıyor eskisi geçiyor fakat ghost screenden kurtuluş yok
    tamamen düzelmesin ona rağzıyım yeterki logonun ne logosu olduğu belli olmasın
  • Paintte komple siyah ama sadece o köşeye denk gelecek şekilde renkli bir resim ayarla ekranda 3-5 saat açık tut.
    Komple yakar kurtulursun.
  • Hocam misafir gelirse izletmeyin televizyon yanlış anlayabilir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sarı Veya Beyaz Bir Fon Açık Kalsın O Kısımda Geçer
  • Burn in böyle bir sorun değil. Bilmeyenleri güldürebilir. Orta başarılı.

• quote:

Orijinalden alıntı: MikeFinger

Hocam misafir gelirse izletmeyin televizyon yanlış anlayabilir
    ya hocam bahsetme bazen sevgilim bizim eve gelir netflix filan izleriz... ev arkadaşım neyse, sevgilime durumu anlatamam bile... şu logoyu bilmiyor mu bilmiyorum ama biliyorsa beni komple sapık zannedecek

• Görsel sana aitse gerçekten bir efsane konu açtın. Bizde buna şahit oluyoruz.

Hahaha

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Plazmadan sonra oledlerde görülen yanık .uzun süre farklı logolu bir kanal izle

• quote:

Orijinalden alıntı: IG

tamamen düzelmesin ona rağzıyım yeterki logonun ne logosu olduğu belli olmasın

Alıntıları Göster
    Ghost screen tamamen düzelmez sürekli tekrarlar fakat başka bişey açın altta logo vs olan 5 10 dk izleyin o kalır busefer en azından brazzers logosundan kurtulursunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: Nakuğod

Görsel sana aitse gerçekten bir efsane konu açtın. Bizde buna şahit oluyoruz.

Hahaha
    keşke bana ait olmasa ya

direk televizyonu mu kırsam yoksa direk başka evde kiraya mı çıksam bilemiyorum artık ne yaparım bilmiyorum umarım ucuz atlatırım şu kabusu
  • Şu videoyu oynat televizyonda. Parlaklık sonda olsun. 3-4 defa tekrar ettir. Yüksek ihtimalle gider ama dikkatli ol bir dahaki sefere.
    https://www.youtube.com/watch?v=3PRI0-Eirok&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Smaug -- 27 Kasım 2019; 21:46:2 >
  • İşte konu dışı ruhu bu be, böyle konular açmaya devam

• IG I kullanıcısına yanıt
    Ben o kadının hastasıyım ya, sırf onu görmek için tam 3 kere Fringe dizisini izledim. Oyşşş...

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Aynı brazzers videosunu brazzers logosu şu anda ekranda kalan logoya denk getirecek şekilde 15 dk izliyorsun ve o ekranda kalan logo silinip gidiyor.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.