Şimdi Ara

OLED BURN IN ACİL BRAZZERS LOGOSU KALDI [SSLI] [EDİT GELDİ]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
329
Cevap
39
Favori
114.906
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
924 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar acil ama aciiilllll tavsiyelere ve yardıma ihtiyacım var lütfen CİDDİ CEVAPLAR LÜTFEN

oled televizyonum burn in yaşadı bunu düzeltmenin yolu var mı.
    ev arkadaşımla oledlerin siyahlarına hayran kalıp birlikte oled televizyonu almıştık bir kaç ay önce

arkadaşım geçen gün ailesini ziyaret etmeye gidince ev tamamen bana kaldı. böylece gece laptopumu televizyona bağlayıp malum klasörden arşivlerimi izlemeye başladım... herneyse uyuya kalmışım klasör bütün gün boyunca oynatmış otomatik.

sabah tekrar uyanınca ve televizyon kanallarını açınca brazzers logonun ekrana yandığını fark ettim

bunu nasıl düzeltebilirim arkadaşlar... teknik servisini aramaktan utanıyorum bile ne yapayım? kendim düzeltmek mümkün mü ya da teknik servise verip arkadaşıma bir bahaneler mi uydurayım?
    bir günde nasıl burn in olur ya ağlıyorum resmen ya

resimi aşağa ekledim gördüğünüz kadarıyla baya net gözüküyor

OLED BURN IN ACİL BRAZZERS LOGOSU KALDI [SSLI] [EDİT GELDİ]

https://store.donanimhaber.com/a1/b0/63/a1b06331232f93d20ac95fde4a8c36c5.jpg

EDİT MUTLU SON:

Arkadaşlar tavsiyeleriniz üzere bütün gece boyunca televizyonda bir takım videolar oynattım ve artık kesinlikle diyebilirim ki hiç bir fark edilebilir burn in kalmamış. Televizyon eskisi gibi burn in siz kalteli görüntü sağlıyor
    Yardımlar ve tavsiyeler için DH alemine teşekkür ederim beni zor zamanımda yalnız bırakmadınız yargılamadınız
    Klasik DH ruhunu bu konuda tekrar görmek te beni mutlu etti arkadaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IG -- 28 Kasım 2019; 14:41:11 >

• photoshopla brazzers yerleştirilmeden önceki fotoğrafın hali şu sanırım

linki de şu:https://mlpnk72yciwc.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:auto/https://www.bleedingcool.com/wp-content/uploads/2019/07/2-15.jpg

bu da fotoğrafın kullanıldığı haber sayfası
    https://www.bleedingcool.com/wp-content/uploads/2019/07/2-15.jpg

artık kilitlense iyi olur bu konu
  • resimdekinin linki var böyle atma yok arkadaş CSB mis gibi.
  • ghost screen olmus muhtemeln 1gun icinde kendi duzelir gecer ajdndbdnfn.bu arada link varmı kardeşim
  • yapmacikinsan0 Y kullanıcısına yanıt
    hocam konuda resim gözükmüyor mu anlamadım

valla problem hemen düzelmezse rezil olmaktansa televizyonu direk kırarım ve yenisini almayı ben üstlenirim
  • IG I kullanıcısına yanıt
    resimdeki kadını kesmekten bişey göremiyorum
  • Erkek adamsın ne utanıyon brazzers logosoundan, gevşekmisimn
  • resmin alt sağ köşesinde gayet net gözüküyor daha ne diyim umarım ghostingdir ve hemen geçer
  • :DDD
  • Samimi bir arkadaşın ise izledim kanka de geç hocam.

Güldüm Allah affetsin
  • Konu dışında görmeyi özlediğimiz konulardan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Plan-B -- 27 Kasım 2019; 21:52:3 >
  • hocam ne utanıyorsun ya izleyecez diye çekildi o filmler
  • Bu oled yanığı nerden icat oldu yahu, ilk jenarasyon kusursuzken. Güncel cihazlar nasıl sorunlu oluyor
  • O resimdeki Anna Torv mu?
  • Bu konu tutar. Geçmiş olsun hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çağdaş

Bu oled yanığı nerden icat oldu yahu, ilk jenarasyon kusursuzken. Güncel cihazlar nasıl sorunlu oluyor
    hocam cihaz pek güncel değil ikinci el alınmıştı ama ikinci el alırken sahibi her detayını dikkatlice kontrol etmemize izin ver hiç bir sıkıntısı yoktu aldığımızda (uniformity sorunları, burn in sorunları vs)

aldığımızda gayet güzel fiyatta almıştık valla şu burn in yazık etti

umarım hemen geçer
  • farklı tv kanalı aç uzun süre dursun düzelir
  • DrakeMcCain kullanıcısına yanıt
    anna torvmuş hocam mindhunter dizisini izliyordum netflixten

dizi baya sardı beni ama şu lanet olası burn in herşey bombok etti geri kalan bölümleri hiç izleyesim kalmadı
  • Değdi mi bari
  • quote:

Orijinalden alıntı: akzidenz

Değdi mi bari
    ne değmesi hocam ya arkadaşıma rezil olacam logo gitmezse... bide arkadaşa yazık lan benim şahsi televizyonum olsa bu kadar üzülmem... zaten logo gitmezse ev arkadaş dönmeden bir bahane uydurup televizyon ekranına bir geçirip kırmaya gayet hazırım

bunların olacağını bilsem ben de nofap tayfaya takılırdım
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.