Şimdi Ara

olacak iş değil

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
558
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bugün izmirde alışveriş merkezinde gezerken avm.in içindeki alışveriş mağazsından bir adet panasonic lumix dmc sz1 marka foto makinesi aldım fiyat inanılmaz indirimliydi.hatta söyleyim 300.e aldım.internette fiyatları 400 den başlıyor 700.e kadar çıkıyor.300 e görünce hemen kaptım.ödemeyi yaptım kasadan çıktım dur bakayım dedim cihaza nasıl bir şey bir baktım kutu içinde makine yok.aparatları var ama makinesi yok hemen müşteri hizmetlerine gittim ellerinde kapalı kutusu yokmuş teşhir ürünü varmış mecburen onu almak zorunda kaldım.cihaz süper çok memnunum ama böyle bir olay olması beni çok şaşırttı.siz siz olun birşey aldığınızda mutlaka kutunun içine alır almaz bakın.ben iyiki bakmışım yoksa öyle eve gitsem yanmıştım :)

• Hocam mağaza tanınmış bir mağaza mı? Buradan söylemeyecekseniz özelden söyler misiniz?

Oluyor böyle olaylar. Ben de her aldığım ürünü açarım, incelerim. Denenecek bir ürün ise denerim...
  • Sattıkları ürünün teşhir ürünü olduğunu unutmuşlar. Doğal olarak arkadaş boş kutuyu alıp size teslim etmiş. Geçmiş olsun
  • Usta bende Saturn'den AKG marka kulaklik almistim. Metroyla yurda donerken telefona takayim da biraz dinleyeyim dedim kutusunu bi actim kulaklik yok

Sonraki gün goturdum kontrol ettiler teshir urunuymus kutusuna koymayi unutmuslar saka gibi Iade ettim geri tabi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.