Şimdi Ara

okumadan geçmeyin lütfen bi yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
2.269
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar notebook a format attırdım ardından oyun yükledim açıldı bir kaç ay sonra hiçbir oyun açılmadı ve hala açılmıyor bana bir öneride bulunabilir misiniz ?? çok acil lütfen yardım edin.....

• Bir kaç ay boyunca oyunları ne kadar sıklıkta çalıştırdın ?
  • oyunlar açılırken hergün açıyodum diyeblirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: mühimmat2013

oyunlar açılırken hergün açıyodum diyeblirim

Sorunu biraz daha açıklarsanız iyi olur, mesela hata veriyor mu ? Klasik olarak ekran kartını güncellemeyi deneyin.
  •  okumadan geçmeyin lütfen bi yardım okumadan geçmeyin lütfen bi yardımşöyle diyor "..... çalışmayı durdurdu" dio çevrim içi çözüm ara ve programı kapat diyorum bişi olmuo driverleri daha bugün güncelledim ama açılmıyor oyunlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mühimmat2013 -- 9 Kasım 2013; 22:08:06 >

• quote:

Orijinalden alıntı: mühimmat2013

okumadan geçmeyin lütfen bi yardım okumadan geçmeyin lütfen bi yardımşöyle diyor "..... çalışmayı durdurdu" dio çevrim içi çözüm ara ve programı kapat diyorum bişi olmuo driverleri daha bugün güncelledim ama açılmıyor oyunlar

Bilgisayarım>Özellikler>Gelişmiş Sistem Ayarları>Gelişmiş>Performans Ayarlar>Veri Yürütme Engelleyicisi> Xmeni ordan ekle olmassa oyunu sil baştan yükle. Tabii save leri sakla.

Benden bu kadar, olmassa her şeyi dene benim pc olsa herşeyi denerdim. Bir de crack değiştirmeyi dene.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blue___ -- 9 Kasım 2013; 22:44:26 >

• saol
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.