Şimdi Ara

Okula Giden Zamana Acımıyor musunuz ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
6
Favori
826
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
54 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 10 saat uyku, 6 saat ders, 2 saat dershane, 1 saat gidiş dönüş. günde toplam 19 saatten 12 yılım eğitim yüzünden heba oldu.

günde 5 saat yaşamışım oda yemek banyo faturalar iş güç derken heba oldu. ben 21 değil 4 yaşındayım. sabah 8 akşam 5 çalışacağım o olaya girmiyorum bile. geleceğimde böyle geçecek 53 yaşında rahat bi nefes alıcam. fakat ortalama ölüm yaşı 68 bu böyle olmamalıydı.

köle olduğumuzun farkında değiliz, bu sisteme karşı gelmeliyiz dostlar. ilk çağlarda ki gibi özgür olmalıyız! kimse öleceğinin ve dünyaya 1 kere geleceğinin farkında değil mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ofsayt Bozan Stoper -- 2 Ocak 2015; 23:38:45 >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Finlandiya'daki gibi bi eğitim sistemi olsun, okul gene olsun ona razıyım
  • açık lise awaits you
  • 2 gündür okula gitmiyorum kafayı yicem ne diyorsun sen
  • Harbiden 8 saat cok belli bi saatten sonra zaten kafa almiyo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ölümsüzlük icat edilip evrenin tüm sırları çözülene kadar bilim ve teknoloji gelişicek. Ondan sonra ilk çağlardaki gibi yaşamaya başlarız ama şuan için erken
  • Zaten sırf eğitim sistemi yüzünden yurtdışına çıkmak istiyorum.türkiyeden bir halt olmaz.
  • Okul 8. Sinifa kadar cok mantikli ama 8. Siniftan sonra kisisel yeteneklerimizin belirlenip ona gore devam etmeliyiz universiteye kadar beklemek yanlis bir sistem.

• Bu sisteme karşı gelmek? Böyle bir güç yok malesef biz daha doğmadan bunlar belirlenmiş birileri sınırları çizmiş burada yaşayacaksın demiş bir diğeri bu maaşı alacan demiş ben istemedim ki bunların hiçbiri

• aynı düşüncelerle geçen sene bu zamanlar açıköğretime geçtim mutluyum kankalar, şiddetle tavsiye ederim. dershanede zaten tüm dersleri görüyorum haftaiçi de evde test çözüyorum çok verimli oluyor + sosyal aktivite, dinlenme gibi şeyler için çok fazla zaman kalıyor. ayrıca açıköğretimde sınavlar kolay olduğu için diploma puanı tavan yapıyor
  • dhye giden zamanı acımıyormusunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Circassian81

Harbiden 8 saat cok belli bi saatten sonra zaten kafa almiyo

şimdi baktım eskiden 6 saat okula giderdik, yetmezmiş gibi bide süreyi arttırmışlar. tenefüsler falan kısalmış 20 dakika tenefüs olurdu.

milleti iyice köle yaptılar
  • Adam cahilliği savunuyo ya la.
  • cahil adama laf anlatmak zor.
  • Harbiden haklisin

• Cahil, sulak alanda bile susuzdur. E.Goblot

• İleride 30-40 sene rahat yaşamak için 5-10 senemizi harcıyoruz benim içim rahat kardeşim

• 11 saat ve acımıyorum (sadece okula)
  • Acımıyorum ve gerekli olduğunu düşünüyorum.Daha da artırılabilir hatta üniversitede ders saatleri.(ders sayısı değil, sadece saati)

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.