Şimdi Ara

okul için şaka

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
3
Favori
26.349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkaaşlar okul için gzl bi şak tavsiyesinde bulunurmusunuz ynımdaki sıra arkadaşıma yapabileceğim. ek olarak genel olarak okulda yapılabilecek şakalardan bahsederseniz seviniim. lisenin son senesinde bari birilerine adam gibi şakalar yapıp ayrılmak istiyorum arklrımdan. şimdiden teşekkürler..

• Harbiya iyi fikir benmde son senem iyi değerlendirmek lazım bilen arklar varsa veya yaşanmışlıkları yazsın.

• Kremalı rondo arasındaki kremayı söküp onun yerine diş macunu sıkıp arkadaşa ikram etmek.
  • aa süper
    ama aynı renk olanını nerden bulcaz yha =D hepsi mavi beyaz =D
  • ipana nın anti çürük wardı galiba beyaz olacaktı o :D

varmı daha başka
  • quote:

Orjinalden alıntı: .:!!BladE!!:.

ipana nın anti çürük wardı galiba beyaz olacaktı o :D

varmı daha başka

REKLAMA HAYIR
  • benim lise sondayken yapmak istediğim bi şakaydı. en arka sırada köşede oturuyordum. fizikçimiz vardı Çetin Cengiz( nam-ı diğer çetin ceviz) dindar bi adamdı ki hac dan zemzem suyu getirmişti okuldaki her sınıfa ikram etmişti
    ben de çok kızacağını bildiğim için derste bi kola kutusunun etrafını gazete kağıdıyla sarıp arka sırada çaktırmadan bira çekiyormuş numarası yapacaktım ama sadece senaryoda kaldı eğer yapsaydım çok komik olacaktı sinirlendiği zaman çok acaip bi insan oluyor kendileri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi memocan2468 -- 3 Eylül 2008; 13:26:10 >
  • Biz kaşıntı tozu bulmuştuk.
    Arkadaşın birine dökdük sırtına birazda fazla kaçırdık.
    Derste çocuğu bi gorseniz yerlere yatıyordu aynı çizgi filmlerdeki gibi.
    Ama yumuşak bir hocanın dersinde ve yaptığınıza bozulmucak bir arkadaşa yapın
  • tahtanın önüne su dökmüştüm derste öğretmenin tahtaya kaldırdığı kişilerden koşarak gelen iki arkadaş yere yapışmıştı
  • arklar bu konuyu ayakta tutalım valla daha çok tavsiyeye ihtiyacım var. anılara ve tavsiyelere dvm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dark alien -- 3 Eylül 2008; 16:48:59 >
  • sıkı dur

şakanın adı:vehbi ağa şakası

çömler gece saat 3 de uyandırılır.sonra bi koridora çekilir. tek sıra dizilir çömler. başları yere eğdirilir. sesi gür bi lise son
    -ben 5 sene öncenin mezunuyum. daha doğrusu mezunu olacaktım. bi öğretmeni bıçakladım. hapisten bu sene çıktım. aranızda gardiyan çocuğu varmııııı.peki ya asker çocuğu. varsa söylesin onları da bıçaklıyım. yok mu uleeeeeyn....
    sonra bi çocuk tuvalete çekilir. döver gibi yapılır ve ses çıkarması istenir....

şakanın adı:kabede yağmur yağıyor
    saf bi çocuk bulunur. yerinde 4 kez döndürülür. sonra bi ceketin kolundan bakınca kabeyi göreceği söylenir. o tam bakarken bi şişe su ceketin kolundan boşaltılır.

şakanın adı:battaniye

bi çömün gözü bağlanır ve ayak parmakları battaniyenin üstünde, topuğuda dışarda olcak şekilde konumlandırılır. battaniye hızla çekilir. çocuk düşeceğini zanneder ama arkadaki bi işbirlikçi çocuğu tutar.

• quote:

Orjinalden alıntı: feath

sıkı dur

şakanın adı:vehbi ağa şakası

çömler gece saat 3 de uyandırılır.sonra bi koridora çekilir. tek sıra dizilir çömler. başları yere eğdirilir. sesi gür bi lise son
    -ben 5 sene öncenin mezunuyum. daha doğrusu mezunu olacaktım. bi öğretmeni bıçakladım. hapisten bu sene çıktım. aranızda gardiyan çocuğu varmııııı.peki ya asker çocuğu. varsa söylesin onları da bıçaklıyım. yok mu uleeeeeyn....
    sonra bi çocuk tuvalete çekilir. döver gibi yapılır ve ses çıkarması istenir....

şakanın adı:kabede yağmur yağıyor
    saf bi çocuk bulunur. yerinde 4 kez döndürülür. sonra bi ceketin kolundan bakınca kabeyi göreceği söylenir. o tam bakarken bi şişe su ceketin kolundan boşaltılır.

şakanın adı:battaniye

bi çömün gözü bağlanır ve ayak parmakları battaniyenin üstünde, topuğuda dışarda olcak şekilde konumlandırılır. battaniye hızla çekilir. çocuk düşeceğini zanneder ama arkadaki bi işbirlikçi çocuğu tutar.

hocam bn kendi sınıfımda yapabileceğim şakalar arıyorum basit şakalar yani..ama güzelmiş bunlarda

• Benim bi tane geldi aklıma

7. sınıftayız ark şaka dükkanından osuruk bombası almış neyse bizimkiler bunu patlatmakta terddüt ederlerken ark ın biri geldi aldı yere fırtlattı bombayı (bomba derken minik şişe gibi bişey) kırıldı ve öyle bi koku yayıldıki o katın öğrencileri nefes almak için bi kenarlara sıvıştılar 2 ders kaynadı mudur de azarlayıp gitti (ucuz yırtmıştık)
  • ben 7. sınıf okuyorum arkadaşlar demiri u şeklinde büküp lastiği iki ucuna bağlıyorlar sonra başka bir demiri alıp fastiğin arasına takıyorlar lastikle birlikte demiri çeviriyorlar bu düzeneği bir kağıdın içine koyuyorlar tabii düzenek bozulmadan sonra kime şaka yapacaklarsa oda işte şu kişi sana bunu gönderdi deyip veriyorlar şakazede o kağıdı açında düzenekdeki demir dönüyor şakazede ise korkuyor
  • 8. Sınıftayız kaşıntı tozu almıştık bizim okulun önünde öyle aptal seyler satan abiden. Daha sonra derse girmeden önce bi arkadaş çocukları meşgul edededisırtlarına. dökuyodum sırtlarına. Daha sonrada derse girdik ama ben hayatimda bu kadar komik ders görmedim. Herkes kaşınıyodu. Derken biri bizi şikayet etmiş indik müdür yardımcısının odasına eğer bi daha olursa bende sizi kaşırım dedi.
    Bide osuruk bombasi hikayesi var ama neyse... .D
  • Son Ders Ön Sırada Oturan Elemanların Çantalarını Bağlamak :D
  • Okulun koridorlarındaki demirlerine diş macunu sür
  • biber gazı
  • Balık yağı kapsülleri geçmişti elimize, yan sınıfta ve kendi sınıfımızda patlatmıştık. Koridora kadar yayılmıştı o koku herkesin üstüne sinmişti. Dışarda kar yağarken camları açmak zorunda kalmıştık ve bir hafta çıkmamıştı o koku sınıftan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eger okulda tebesir kulaniyorsaniz tebesirle arkadasinin oturdugu yere bisey ciz.o oturdugu zaman iz arkasinda cikar :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.