Şimdi Ara

okul için şaka (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
3
Favori
26.349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    biz dikmiştik.. ahha düğüm çözülüyorda dikiş zor oluyor :)) (köylüyüm)
  • Sıraya su dokup ustune oturtun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ŞeRmeH kullanıcısına yanıt
    3 sene sonra kendi yorumuna denk geldim vay anasını

• Kaşıntı tozu gıcık bir şey eşek şakası gibi. Sen oturduğu yere yoğurt sür veya yumurta koy tam otururken.
  • Bizim saf bir arkadaş bize instagram şifresini söylemişti tabi biz de boş duramazdık. Girdik hesaba kankisine mesaj atmaya başladık işte ben aslında arkadaşın değilim ben senden çok hoşlanıyorum sevgili olalım falan ama kim olduğumu sonra söylerim diye. Çocuk da saf gibi kandı baya eğlenmiştik 1 hafta. Sonra da açıklama yapmadan hesaptan çıkmıştık ama hala ikisi de bizim yaptığımızı bilmiyor

• Konuya 3 yılda bir cevap yazılıyor burdan 2023 e sesleniyorum umarım daha iyi bir yerdeyizdir ve virüs bitmiştir :/

dolar şu an 7.37
  • Ensesine yabıştır tokadı. Paaat diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dmitritch -- 19 Ağustos 2020; 1:40:41 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tamam bak şimdi şakanın adı şaka
    Arkadaşın sağındayken veya solundayken arkadan sağ omuzuna dokun ve tersindeysen sol omuzuna dokun sonra kahkaha tufanını gör ama dikkatli ol bu şakadan sonra sınıfın en munzuru,espiritüeli,hınzırı gibi bir imaj kazanabilirsin bun lakaplarda anılmak veya hatırlanmak istemiyorsan tabi yoksa sıkıntı yok.Her zaman işe yarar denenmiştir :)
  • 1- Hocanın koltuğuna uhu sürmek oturunca koltuğa yapışması

2-Tahta silinen şeyi sıralara sürmek oturanın g*tü bembeyaz olur

3- Sınıfta torpil patlatmak sınıf 1-2. kattaysa dışardan birinin atması daha garantili

4-Camdan dışarı sigara içmek (dersteyken) çok aksiyonlu eğlenceliydi

5-Hocanın kafasına silgi uçak vs. fırlatmak

6- Hocanın arabasını boyamak veya çizmek (sadece gıcık olduğun kıl hocalara) ve çaktırmadan yap (riskli) arabanın olduğu konum önemli cam vs. olmasın

7-Akıllı tahtadan +18 içerik açma veya küfürlü şarkı tahta yoksa ses bombasıda olur ahlayan karı vs.

8- Beden dersinde bilerek insanların kafasına şut çekip yanlıslıkla oldu kb demek

9-Bilgisayar dersinde hocanın pc sine usb den virüs atmak (yazılım bilgim olsa notlarımı değiştirdim ne güzel)

10- Erkekler tuvaletinde wc deki s*çan kişiye üstten su dökmek

11- Derste telefonla oynuyor gibi yapıp hoca trolleme

12-Öğretmene artislik yapma çıkışa gel lan falan

13-Kantin sırasında birine pandik atıp başkası yapmış gibi gösterip kavga çıkarmak

14-Derste kopya çekiyor gibi yapıp aslında çekmemek hoca sana odaklanır o an oyalarsın diğer kişiler kopya çeker o sırada sende ceza almassın.

15-Bisküvi alıp 3 tane normal diğerleri macunlu olcak senden isteyenlere diş macunlu olanı yedirmek.

16- Güvenliği kandırıp sahte imza atıp okuldan kaçmak

17- Nöbetçiyim diyip dersten kaçmak yada xx i ailesi geldi müdür çağırıyor diyip toplu kaçmak

18-Fake kız hesabı açıp arkadaş trolleme

Bir anda aklıma bunlar geldi kurcalamadım bile meslek lisesinde yaptığımız saçma şeyler işte    

• sene 2022 dolar 16.40 virüs bitme raddesine geldi fakat yeni bir virüs olan maymun çiçeği türedi

• 11_serhat_11 kullanıcısına yanıt

virüs bitti.

dolar şu an:19,40

• Şimdi de 2026'ya sesleniyorum dolar umarım en fazla 2-3 civarlarına geriler, umarım ülkeye şeriat gelmemiştir ve Eurovision'u kazanmışızdır  

• 11_serhat_11 kullanıcısına yanıt

Dolar 4 liraya çıkacak (liradan bir sıfır atıldığında)

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.