Şimdi Ara

Okadar para saydık, uydudan farkı yok :S

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
2.265
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar, 1-2 tane işe yaramaz belgesel kanalı hariç tüm kanallar uyduda var. ve o kanallarda çoğunlukla ingilizce yayın yapıyor. alt yazı olarak türkçe. ne anladık buna okadar para saydık?
    Ne özelliği var şimdi :S 2 kanal içinmi tüm bunlar.

• bence yanlıssın movıesmart yesılcam dıscovery anımal artı avrupa macları sıfrelı oluyor bılıyorsun ntv trt bunların sıfrelernı guncellıyor kanalları guncellıyor goruntu kalıtesı ıyı takılma yok sureklı frekans gırme zorunlulugun yok ayda 12 ytl ne kı ıkı sıgara paketı fıyatı saygılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: demir2008

bence yanlıssın movıesmart yesılcam dıscovery anımal artı avrupa macları sıfrelı oluyor bılıyorsun ntv trt bunların sıfrelernı guncellıyor kanalları guncellıyor goruntu kalıtesı ıyı takılma yok sureklı frekans gırme zorunlulugun yok ayda 12 ytl ne kı ıkı sıgara paketı fıyatı saygılar

• quote:

Orijinalden alıntı: SerumFizyolojik

quote:

Orijinalden alıntı: demir2008

bence yanlıssın movıesmart yesılcam dıscovery anımal artı avrupa macları sıfrelı oluyor bılıyorsun ntv trt bunların sıfrelernı guncellıyor kanalları guncellıyor goruntu kalıtesı ıyı takılma yok sureklı frekans gırme zorunlulugun yok ayda 12 ytl ne kı ıkı sıgara paketı fıyatı saygılar

Biz aylık bi ücret ödemiyoruz. Sadece D-Smart uydusu aldık, yüksek bi meblaya. uydudan da farkı yok :S
  • D-SMART 'a sayılan paraların akıbeti ancak şu 1. Lig maçlarının yayımlanma ihalesi sonucunda belli olacak. İhaleyi kazanamazlarsa yine Free TV'de yaptıkları gibi piyasadan çekilip, insanları hayal kırıklıklarıyla başbaşa bırakabilirler.

Bence ücretli yayınlar tamamen bir fiyasko. Bir Yeşilçam TV hastası olarak ne şekilde olursa olsun en kısa zamanda bu kanalın D-SMART platforumdan çıkmasını ümit ediyorum.
  • Sİlinsin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Symplegad -- 11 Ocak 2010; 9:17:52 >
  • 2 değil 7 adet belgesel kanalı mevcut,bence biraz haksızlık etmişsin önceden Diğitürk kullanmış biri olarak kıyaslarsam eger,Türkiyede bence belgesel olarak en doyurucu platformdur Dsmart, Ha bir çok Ticari üçkağıt yapmıştır bir çok insan mağdur oldu buna katılıyorum İngilizce demişsiniz ama bende bütün kanallar Türkçe altyazı falanda değil müşteri hizmetlerinden yardım alın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Symplegad -- 11 Ocak 2010; 9:15:15 >
  • uydudan avrupa maçlarını izleyemzsin şifre girer,d-smartta izleyebilirsin aklıma gelen ilk örnek
  • next dsmart cihazım var küçük -siyah olandan.Ayrıca yeni bir de vestel receiver aldım.(Kanal sıralamasını değiştirmek için) Fakat gelin görün ki vestel %10 sinyal bulup çoğu kanalı göstermiyor.Binamızda merkezi bir uydu sistemi var ve sinyal biraz zayıf gibi ama dsmartı takınca bütün kanallar ayna gibi ve takılma vs yok hatta sinyal seviyesini dsmart %6 görmesine rağmen.o yüzden aslında nefret etmeme rağmen biraz da ispanya ligi için Dsmartı kullanıyorum.Movie smartta yılbaşından sonra dikkat çekici güzel filmler oynamaya başladı hatta geçen hafta 2-3 tane dicaprio filmi ardarda çıktı.Biraz düzeltmiş.Neydi o 12.sınıf amerikan filmleri öyle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jentin

Arkadaşlar, 1-2 tane işe yaramaz belgesel kanalı hariç tüm kanallar uyduda var. ve o kanallarda çoğunlukla ingilizce yayın yapıyor. alt yazı olarak türkçe. ne anladık buna okadar para saydık?

araştırıp alsaydın o zaman
  • quote:

Orijinalden alıntı: TechZone

quote:

Orijinalden alıntı: Jentin

Arkadaşlar, 1-2 tane işe yaramaz belgesel kanalı hariç tüm kanallar uyduda var. ve o kanallarda çoğunlukla ingilizce yayın yapıyor. alt yazı olarak türkçe. ne anladık buna okadar para saydık?

araştırıp alsaydın o zaman

kardeş dsmart millete nasıl pazarlandı senin haberin yok galiba.Sözde 1 kere yüksek meblağ verip cihaz alınacaktı ve ömürboyu birçok film-maç vs bedavaya gelecekti falan filan araştırması mı var bunun. Şimdi discovery grubu olmasa el değdirilcek birşey değil.Arkadaş haklı

• quote:

Orijinalden alıntı: Symplegad

2 değil 7 adet belgesel kanalı mevcut,bence biraz haksızlık etmişsin önceden Diğitürk kullanmış biri olarak kıyaslarsam eger,Türkiyede bence belgesel olarak en doyurucu platformdur Dsmart, Ha bir çok Ticari üçkağıt yapmıştır bir çok insan mağdur oldu buna katılıyorum İngilizce demişsiniz ama bende bütün kanallar Türkçe altyazı falanda değil müşteri hizmetlerinden yardım alın

Dostum senin comedy smart, FX, ve I.D. kanalların türkçemi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dangeraus

quote:

Orijinalden alıntı: Symplegad

2 değil 7 adet belgesel kanalı mevcut,bence biraz haksızlık etmişsin önceden Diğitürk kullanmış biri olarak kıyaslarsam eger,Türkiyede bence belgesel olarak en doyurucu platformdur Dsmart, Ha bir çok Ticari üçkağıt yapmıştır bir çok insan mağdur oldu buna katılıyorum İngilizce demişsiniz ama bende bütün kanallar Türkçe altyazı falanda değil müşteri hizmetlerinden yardım alın

Dostum senin comedy smart, FX, ve I.D. kanalların türkçemi ?

Comedy smart,FX kanalı Türkçe altyazılı,I.D kanalı normal Türkçe

• cevap için teşekkürler
  • Rica ederim...Yalnız sadece Türkçe olarak 7 adet belgesel kanallarını kastettim.Yanlış anlaşılma olmasın.
  • ne beklersin ki
  • Bi belgesey kanalı için okadar para verdik yani Hep aynı belgeselleri dönüp dolaşıp koyuyorlar.. Değşik bişey olsa hadi tamam diyeceğimde.
  • Aççıkcası Doğan grubunu zerre sevmem ticari açıdan dürüst değiller ama discovrey yetiyor almak için arkadaş
    digiturkte izledim doğru düzgün belgesel kanalı göremedim ben
    Dsmartta maç izlemediğim için sorun değil LİG tv beleş versele seyretmem ben
  • arkadaşlar beyeni görecelidir, kimi discovery'i sever kimi national geographic'i önemli olan para ödeyim aldığın hizmetten memnun kalmak. Aboneleri yolunacak kaz gören salak muamelesi yapan işletmelerden uzak durmak lazım. Diyeceksiniz ki iki platformda aynısını yapıyor o zaman daha az sömüreni tercih etmek lazım.
  • Avrupa maçlarını çözen başkar uydu alıcılarıda var d-smart yada digitürk dışında.Sırf onun için alıyorsanız.Hemde Tek tuşla yayınlar HD oluyor.Bu d-smart'da 3-4 tane kanal'ı hd yapmak için aylık para ödüyorsun.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.