Şimdi Ara

Öğrenciye Alınacak Hotchacler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba öncelikle değerli zamanınızı bana ayıracağınız için teşekür ederim sizlere, simdi soruma geçiyim.Bu sene üniversiteye başlamam ve aynı zamanda part time çalışmam sebebiyle yollarda zamanımın geçeceğinden ve artık ihtiyaç olacagından bir araba almayı düşünüyoruz.Önceliklerimiz arabamız maksimum 50 k olabilir bunuda zorlamak istemem 46 vs olursa çok sevinirim.Aradıklarımız kesinlikle benzinli minimum 140 beygirli araçlar yani hothatcler.Polo gtı lara baktım sağlam durumda olan boşlar bile fiyatımı çok geçiyor aklımda cupra var ama sizinde tavsiyelerinizi almak isterim ve öğrenci oldugum için servisidir parçasıdır gibi masraflar beni çok zorlar dizel düşünmüyorum 2. el düşünüyorum (benzin parasını gözden çıkarttım :) tabiki makül ölçüde. gerektiğinde ekonomik olmalı.Benzini dizel motor sesinden çok sevdiğim için) Çok teşekürler şimdiden..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bersala -- 10 Temmuz 2015; 19:18:26 >

• 2.el cacık hot hatchlerin servisi, masrafi sizi zorlayacaktir. Ayrıca bu masraflarin zorlayacagini düşünüp de yakıtı onemsememek de bence saçma.

Yerinizde olsam Megane Coupe 1.5 DCI alırdım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turuncu yada fıstık yeşili 1.5 dci Megane Coupe işini görür.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dizel düşünmüyorum dedim yukarıda zannedersem büyük harflerle yazmadıgım için görmediniz kusura bakmayın ama dizel istemiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: bersala

Dizel düşünmüyorum dedim yukarıda zannedersem büyük harflerle yazmadıgım için görmediniz kusura bakmayın ama dizel istemiyorum

Alacağın Cupra'da da Polo GTI'da da dsg var. Büyük harfle bir daha yazayım: DESEGE

Servisle de ugrasmak istemem demissin.

Anlatabildim mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lys sinavi bitince buraya hep liseli bebeler gelip araba tavsiyesi istiyor.
  • part time işe başlıycam diyor 50 milyara araba alıyor,600 lira kazanacağın işe araba ile mi gidip geleceksin bi bitmediniz yahu
  • quote:

Orijinalden alıntı: fabrizo

part time işe başlıycam diyor 50 milyara araba alıyor,600 lira kazanacağın işe araba ile mi gidip geleceksin bi bitmediniz yahu

arabaya katkı yapıcagım babişko bana araba çek yea kafasında degilim param var çok şükür sadece baba parası yemeden harçlığımı çıkartıyorum sana hayırdır ?
  • Astra GTC 1.4 Turbo, 50'ye bulunur.

• Aynı geçen sene ki ben tabi ben 3 sene'de anca kazanan birisiyim orası ayrı.
    Ben punto aldım dostum, tavsiye ederim.
    az yakıyo kaçıyo güzel araç.
  • öğrenci olasım geldi bu yaşta

• Bence Bravo mantıklı bir tercih olabilir. 1.6 Multijet motorların seri olduğunu duymuştum hem de Multijet dayanıklı motordur. Bravo ya bakın derim.

• Araç aile aracı olarakta kullanılıcak kardeşim 3 kişilik bir aileyiz nasıl alıcaksın diyen arkadaşlarada allaha şükür maddi durmumuz yerinde arabada sözüm olsun diye işe başlayıp kendimce sözüm geçicek onun harici bi sıkıntın varsa öm den ulaşabilirsin
  • Arkadaşlar ibiza 1.4 fr lere bakıyorum 150 hp liklere Siz ne dersiniz fiyatlarıda karşılayabiliceğim cinste örnek olarak.

http://www.sahibinden.com/seat-ibiza-1.4-tsi-fr
  • Citroen DS3

• Mıto QV

• Ne öğrenciler var bizde üniversiteye gidiyoruz ama elimiz avcumuz 1000 liradan fazla para görmedi aylık zaten hepsi buhar oluyor ay sonu gelmeden, biz otobüse binecek para alırken adamlar polo megane felan diyor

• Allah herkese versin kardeşim hepiniz hayal ettiğiniz araçlara kavuşun.Araba tavsiyesi istedm herkesin bi derdi açıldı.ayrıca o bebe diyen arkadaş lys girmedim. Geçimimi par time işle sağlamıyorum bebe lafınada gelince bi gün ringe beklerim yerin altında bi okadarda kendinden olmayan kardeşi.tavsiyede bulunanlara ço teşekür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: W0lkidonkisss

Ne öğrenciler var bizde üniversiteye gidiyoruz ama elimiz avcumuz 1000 liradan fazla para görmedi aylık zaten hepsi buhar oluyor ay sonu gelmeden, biz otobüse binecek para alırken adamlar polo megane felan diyor

Öğrencilikte araç öyle bahsettiğin gibi rahat bir yanı yok bu araba yüzünden arkadaş çevren bile değişir.
    Adamlar 2 dakika beni at diyor sende kıramıyorsun vs. biryerden sonra olay otomatige bağlanıyor ben sizin şöforünüzmiyim moduna giriyorsun, milletle araya mesafe koyuyorsun sonra.
    Sonra benzin parası vs. benim kendi aracım var 1 sene oldu okula başlayalı adam gibi süremiyorum. hafta bir kere vs.
    öyle dışarıdan göründügü gibi degil, ayrıca maddi durumu iyi olan herkes yapıyor bunu.
    inşallah bende çocuğuma yapacağım, Allah nasip ederse.

• quote:

Orijinalden alıntı: bersala

Allah herkese versin kardeşim hepiniz hayal ettiğiniz araçlara kavuşun.Araba tavsiyesi istedm herkesin bi derdi açıldı.ayrıca o bebe diyen arkadaş lys girmedim. Geçimimi par time işle sağlamıyorum bebe lafınada gelince bi gün ringe beklerim yerin altında bi okadarda kendinden olmayan kardeşi.tavsiyede bulunanlara ço teşekür ederim

Hocam her gün birisi gelip sizin gibi tavsiye istiyor sonra bir bakıyorsunuz 1 milyar parası bile yok üniversiteyi kazanınca babam araba alacak hayali ile açmış konuyu, haliyle insanların o kadar mesajı tavsiyesi boşa gidiyor.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.